Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Še nisi poštuderu svojga stila vožnje? Neki se je sušljalo o SM...

Bomo Bomo! Z anzerom sva se že menila :rolleyes: za turco v Železnke (da mi mal razkaže,.. .)

Bolš če se nek dobimo in šele pol nekam pičimo skupy. :naughty: ne kaj posebno delć. Če kkšn ve za lepo turco nekam u 3pisanemarjetice...

Si predstavlaš da ns kkšn jery sreča, a? 6+ komadou RSk. Ma to je pogled_nadebudni dirkači s svojimi "prdulicami" (12k še useen ni mal) :yea1: S5 mal filozoferam :blush:

ja itak da bo rs-ka :worship: cilam na kakšno 2006 al pa 2005 letnik :naughty:

ja lahk pa v krško pičimo na raceland :naughty:

ah to se bomo že pol kej spomelni :winkiss:

to da pa bo 6 rs-k na enem mestu, tu mora šele tult čez mestu....................zzzzuuuuuuuummmmmm

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkališče scene so bolš da uzameš kombi, si motor že doma prštimaš, nove gume!,...

Za prvi meeting pa naj ustane lokalna cesta (je bolj underground kakor komercjalono dirkališče)

Bomo tud tja šli, bomo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dirkališče scene so bolš da uzameš kombi, si motor že doma prštimaš, nove gume!,...

Za prvi meeting pa naj ustane lokalna cesta (je bolj underground kakor komercjalono dirkališče)

Bomo tud tja šli, bomo.

Ja in zakaj nebi mogel montirati novih gum in se z njimi odpeljati v Krško? Da zdradiraš tisti prvi, zelo drseči sloj dol... Ogledala imaš pa tudi na stezi 1,2,3 dol, pa mal lepilnega traka čez svetlobna telesa, pa je to-to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ku bom mew rs-ko, bom zihr kje probov dobit kakšne plastike k jih ni škoda za na stezo. kakšne stare vse zjebane, pa jih sam polepm cele pa je.

ah gume so pa drgač navadne čist dobre z v krško. (kšne qualifajerce, al pa d208, al pa power pilot-ke)

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ku bom mew rs-ko, bom zihr kje probov dobit kakšne plastike k jih ni škoda za na stezo. kakšne stare vse zjebane, pa jih sam polepm cele pa je.

ah gume so pa drgač navadne čist dobre z v krško. (kšne qualifajerce, al pa d208, al pa power pilot-ke)

Pametno razmišlanje! Gume so edini stik s podlago in če ti finance omogočajo tu ni kaj za šparat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...Po dolgem času mal pokukam v tole temo in kaj vidim? Samo sranje. Si bom danes vzel malo časa, prebral zadnjih nekaj 10 strani...pričakujete lahko, da bo kdo izključen oz. če na hitro pokukam, ne samo nekdo, ampak ene par.

666: tudi zate bom preveril, če ima slučajno SATAN enak IP kot tvoj account...Veš kaj sledi, ane?

Fantje, razočaran sem nad tole temo. Odprl sem jo v smislu dobrega namena, da se boste lahko spoznali med seboj, navezali kakšne prijateljske odnose (tudi sam sem spoznal nekaj zelo zelo dobrih prijateljev preko motosveta) vi se pa takole nedoraslo svojim letom obnašate... Žal nimam časa, da bi neprestano spremljal temo in izključeval tiste prepotentneže, ki mislijo, da se svet okoli njih vrti... Me pa zanima na kakšnem nivoju mislite peljati temo dalje? V smislu kreganja ali kako drugače?

okej preveri pa boš videl da jas nimam nič z satanom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pokco dej prlet drug let na centr, bomo šli kej pit.

seveda da bomo

že računam na to :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te mam jest zdej gor :rolleyes: Qualifire bojo pa nasledne :evilgrin:

power pilotke so vrhunske gume :worship: sam mal dle jih moraš segrevat.

quilefijerce so pa prec segrete, pa še fajn držijo. sam hmal jih zmanka :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvalifajerce niso vredu.. kolega jih je pregren na Racelandu z TOMOSOM :rolleyes: :trance_33_sleep: Pravim ti da malo jači razred gum kupi :) kaka supercorsa, al pa racetec pa taki :P Se da po cest tud normaln pelat, sam ogret jih morš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri od vas malinovcov k hodte na Lavo.. se ga gremo zrezat jutr namest v šolo?

popravek.. ni važn kam hodte, sam da v cjele pa da mate dnar :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri od vas malinovcov k hodte na Lavo.. se ga gremo zrezat jutr namest v šolo?

popravek.. ni važn kam hodte, sam da v cjele pa da mate dnar :D

:naughty:

mi že mamo vse zmenjen tak da.. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js grem pa namerno čist brez dnarja v šolo... 3€ bom vzel za kebab pa sok, drugega pa nič.. edino osebno še da bo lahko tud mularija zraven pila če bo kak problem.. drugače pa čist brez dnarja k nazadnje k sm mel kartico zravn je prevč šlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js tud ne mislim nč zapravlat jutr :whistle: če bo kdo častu pol vredi če ne bomo pa pil sam tist ka bo zram :grim bo tud tist kr dost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi jutr špilamo na dijaškm koncertu mene bo pobral... :eek: :eek: :whistle:

no no sej ste dobri :worship: a mate kej vaj jutr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri od vas malinovcov k hodte na Lavo.. se ga gremo zrezat jutr namest v šolo?

popravek.. ni važn kam hodte, sam da v cjele pa da mate dnar :D

nič v gostilno, v šolo k pouko je treba :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ne grem sploh.. pa tak pol sm mislo.. sej nevem če bom sploh u cel.. pouka tak ni, tiste kao 3 ure nebom mel, to ni straha, tak da đabe.. bom vido no :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!