Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

motor je aprilia mattecni racing ali kak že, igrica je pa moto gp 08 ali o7 mogoče?

bravo :worship: 08 je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem pa vedel zato ker vozim pri karieri ta motor :lol1: :lol1: :OK:

men je ful dobr špil :worship: 125 rulzz

hehe zanimivu da je loncin v moto-gp. kolker se jst loncina spomnem majo oni 125 4t kitajčke a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je ful dobr špil :worship: 125 rulzz

hehe zanimivu da je loncin v moto-gp. kolker se jst loncina spomnem majo oni 125 4t kitajčke a ne?

meni je tudi svetovna igrica ta moto gp. za loncina nevem, sej yamaho maš tudi pr 250 pr tem gp-ju pa jih tudi ne prodajajo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kera igrica je zaj bolša motogp 08 ali superbike 08??

itak da moto gp

superbike ma vozne lasnosti čist v pizdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ok

probi pa boš vidu, mene je minilu v 5 min.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

laptop 1,4 768ram,250gb Gta san andreas mi dela.Sam da vem kero si dam dol vlečt.A jo gre igrat z ročko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

laptop 1,4 768ram,250gb Gta san andreas mi dela.Sam da vem kero si dam dol vlečt.A jo gre igrat z ročko?

ja nwm če bi delalu? mislm da ne zarad grafe, pr moto gp-ju moraš met kr dobro grafično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nwm če bi delalu? mislm da ne zarad grafe, pr moto gp-ju moraš met kr dobro grafično.

ja jas man kar dobro grafično pa mi najlepše dela pod najnižjo grafiko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jas man kar dobro grafično pa mi najlepše dela pod najnižjo grafiko

kero pa maš? če ni skrivnost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na nwm jst mam comp amd athlon 3000+ 1,81mhz navit na 2,11mhz, 1g dual chanel ddr1 (najhitrejše), nforece 4 ćipovje,

gforece 8500gt(512MB)

kulker je comp star še zelu dobru delajo špili, recimo ta moto gp mi dela na 1024 pa čist vse drugo na full (antiliznig x4 ,vsince every frame, vse ditajle na max,...)

pa tut zašteka ne, slika je pa full lepa (kar je iz slik razvidnu.......najbl pa iz zadne slike)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na nwm jst mam comp amd athlon 3000+ 1,81mhz navit na 2,11mhz, 1g dual chanel ddr1 (najhitrejše), nforece 4 ćipovje,

gforece 8500gt(512MB)

kulker je comp star še zelu dobru delajo špili, recimo ta moto gp mi dela na 1024 pa čist vse drugo na full (antiliznig x4 ,vsince every frame, vse ditajle na max,.. .)

pa tut zašteka ne, slika je pa full lepa (kar je iz slik razvidnu.......najbl pa iz zadne slike)

dober si ti :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo ja bi kako tako igrco tud rad igral morbt 07 izvedbo zt ki 08 100% nebo delala

kaj ma gdo kake izkušnje z 07 gp

pa še to komp je že dost star:

intel pentium 4

1giga rama

320 giga trdega diska

grafična neka bl stara ati radeon 9600 series še neka stara izvedba sm v svojih časih najboljša

tk da nevem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo ja bi kako tako igrco tud rad igral morbt 07 izvedbo zt ki 08 100% nebo delala

kaj ma gdo kake izkušnje z 07 gp

pa še to komp je že dost star:

intel pentium 4

1giga rama

320 giga trdega diska

grafična neka bl stara ati radeon 9600 series še neka stara izvedba sm v svojih časih najboljša

tk da nevem

eh 07 si niti ne inštaliraj ker je tak brezvezna. čepa maš samo kategorijo moto gp. nimaš pa 125 pa 250ccm. pa igralnost je v pizdi.

škoda prostora za 07. vsaj meni

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!