Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

a misliš da bi 08 delal :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf že dolgo me ni bilo tukaj :).

Torej ker sem mahnjen med drugim tudi na računalnike ti priporočam tole:

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Enostavno izbereš igrico in probaš.Program analizira računalnik in iz teh podatkov pač izračuna če ti bo delalo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš da bi 08 delal :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Probat ni greh ... ati radeon pa ni bla nikol najbolša :whistle: ... dobr če geforce nebi blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probat ni greh ... ati radeon pa ni bla nikol najbolša :whistle: ... dobr če geforce nebi blo

Uf sedaj pa si me izzval na dvoboj :D. Torej ATI je najboljši.Zakaj? Zato,ker kraljuje tako v high class(4870x2 grafična) middle class(4850) in pa low class(3850-3870) medtem ko je Nvidia(Gforce je samo predznak za grafične,firma je Nvidia) zaspala na svoji 8 seriji.Res da bo sedaj prišla nova grafična iz vrst zelenih,ki bo najmočnejša(GTX 290) vendar pa počakajmo na novo generacijo grafičnih ki jih bo ATI najprej izdelal in to serijo5(5870?!?<--- ugibanja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš da bi 08 delal :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ne verjamem da ti bo delal :whistle:

js pa ju3 dobim nov comp.. wiu bom lahk nažigu igrce čez počitnce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ndivja rulzzzz....................................

:P

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne verjamem da ti bo delal :whistle:

js pa ju3 dobim nov comp.. wiu bom lahk nažigu igrce čez počitnce :D

Heh lahko prašam kaj boš imel notr :)

Jst pa čakm na nove procesorje potem pa nakup.JAO BO VESELO.Spomladi izpit za 125ccm,poleti delat,jeseni pa RS 125.Leto 2009 BO TAKOOOOOOOOO VESELO :010 :010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E6420 (2.13ghz) @ 3,2ghz

Geforce 9800GTX 512MB

ALU hlajeni rami (4-4-3-8)

ASUS P5K Deluxe

DVD labelflash NEC SATA

napajalnik LC Power 550W ultra silent

Audio HD 7.1

zalman 9700LED

Seagate 320gb

ohišje antec 900

:whistle:

jao kak me roka zle boli komi miško držim.. sm 2 uri badmintona dans prvič špilu v telovadnci na pouno :P

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E6420 (2.13ghz) @ 3,2ghz

Geforce 9800GTX 512MB

ALU hlajeni rami (4-4-3-8)

ASUS P5K Deluxe

DVD labelflash NEC SATA

napajalnik LC Power 550W ultra silent

Audio HD 7.1

zalman 9700LED

Seagate 320gb

ohišje antec 900

:whistle:

jao kak me roka zle boli komi miško držim.. sm 2 uri badmintona dans prvič špilu v telovadnci na pouno :P

Heh.Ja badminton ti res zjeba zapestje.Drugače pa lep sistem,čeprav 2 jedrniki?!?Mislim saj je super 2 jedrnik sam 4 ga pa owna :D.

Moj sistem po novem letu:

AMD Phenom II x4 940 3.0Ghz x 4

Geforce GTX 295

Ram DDR 2 4GB

DFI Lanparty 790FXB-M"RS

LC Power ''Arkangel'' 850W

DVD labelflash NEC SATA

Ohišje Antec 300

WD 640GB :D

plus miška Logitech G5,tipkovnica Logitech Wave in zvočniki Logitech Z-2300.

Za vse skupaj bom dal okoli 1500€ kar pa ni tako dosti za tak sistem(če pogledaš,da so že sestavljeni modeli v štacunah,ki so bistveno slabši in stanejo okoli 2500€).Računalnik bom sam sestavljal :D.Jp sedaj pozimi se kljub temu,da se z motorji ne da vozit(no,so dnevi ko se da,vendar jih je bolj malo) ne bomo DOLGOČASILI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp sedaj pozimi se kljub temu,da se z motorji ne da vozit no, ne bomo DOLGOČASILI!!!

Če ti dela forum, nerabiš nobene nadgradnje. (moje mnenje ko nimam za burek kar se tiče compov :grrr )

Hitr zdele kup RSko, jo boš šraufal namest računalnika .) Se že veselim srečanja s teboj! Se bomo skupy ganjaaal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti dela forum, nerabiš nobene nadgradnje. (moje mnenje ko nimam za burek kar se tiče compov :grrr )

Hitr zdele kup RSko, jo boš šraufal namest računalnika .) Se že veselim srečanja s teboj! Se bomo skupy ganjaaal :OK:

Jeba je ker imam 15 let :D.In še rojsni dan imam komaj septembra.Tako da bom poleti šel delati(in bom delal kot črnc) in za roj. dan bo tudi kakšna finančna inekcija tako da bom takrat kupil(in še sezone bo kmalu konec in bodo cene padle). THAT'S MY EVIL PLAN :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne seri ga pa Intela kupi....

Eh Intel je predrag.Poglej njihove nove procesorje I7.Dragi kot žefran.Da ne omenjam da potrebuješ tudi novo plato(z čipom x58 ter RAM-e DDR 3 in oboje je drago kot 100 mater).Sedaj pa bodo prišli novi procesorji z AMD-ja,ki bodo prekašali I7 ter imeli še staro podnožje(AM2+, ter RAM-i DDR 2).To se hitro pozna v tvojem žepu.In še AMD-je se bo dalo dobro naviti(z original ventilatorjem do ene 3.8 GHz,z drugim ventilatorjem do 4.4 Ghz, z vodnim hlajenjem...uf...).

In kako kaj fantje?Mfink še tak jebač?Kaj zdaj vozi?Nazadnje sem bil na tem forumu ko je razbil TZR-jko.Torej,kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Intel je predrag.Poglej njihove nove procesorje I7.Dragi kot žefran.Da ne omenjam da potrebuješ tudi novo plato(z čipom x58 ter RAM-e DDR 3 in oboje je drago kot 100 mater).Sedaj pa bodo prišli novi procesorji z AMD-ja,ki bodo prekašali I7 ter imeli še staro podnožje(AM2+, ter RAM-i DDR 2).To se hitro pozna v tvojem žepu.In še AMD-je se bo dalo dobro naviti(z original ventilatorjem do ene 3.8 GHz,z drugim ventilatorjem do 4.4 Ghz, z vodnim hlajenjem...uf...).

In kako kaj fantje?Mfink še tak jebač?Kaj zdaj vozi?Nazadnje sem bil na tem forumu ko je razbil TZR-jko.Torej,kako?

kolega bo zle kupo i7. Intel je vsekakor velik bolš od AMD ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej dans je bil 50ccm full dobr pevc :worship: je pev na zaklučnem koncertu.

sej sm se dru motosvet ves čas :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdarija jsm trd ku mina :drunk: smo ga skus žrl :whistle:

grem mav zaležt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo kul fink :D ? ... mene je blo strah ko psa :whistle:

dobri se bli, čaka ti švast :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooooooo prijatelju vrača se vaš najboljši prijatelj SATANN z še več moči in z napolnjeno energijo :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil SatannSeVraca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!