Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Frajer.. povej kje pa kdaj pa se bomo zmenli.. takle ne bo več jebanja folka tule :)

pridi danes v ljubljano k polnočki :naughty: :naughty:

kdo pa koga jebe tukaj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No samo že vnaprej povem če se bo nadaljevalo tako obnašanje kot je bilo prej. Prej al slej se vse zve, pol pa nebomo več prijazni.

Samo dobronamerno opozorilo. :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No samo že vnaprej povem če se bo nadaljevalo tako obnašanje kot je bilo prej. Prej al slej se vse zve, pol pa nebomo več prijazni.

Samo dobronamerno opozorilo. :photo:

no te pa mi ti povej od kod sem če si že tako brihten :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam.. pravim da se vse zve če je treba. Če se boš normalno obnašal tak nimaš kaj skrbet :)

sej pa se normalno obnašam ali kaj je s tabo :headbang: če sem pod tem imenom že slučajno koga žalil ???? :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no te pa mi ti povej od kod sem če si že tako brihten :headbang: :headbang:

a ti jaz povem a :) , trenutno si iz banovcev :lol1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti jaz povem a :) , trenutno si iz banovcev :lol1: :devil:

AHAHA :lol1: :lol1:

Mater sedaj pa je čas da se poslovim in odidem...spat?!? NEEE... VNNN GREMO VNNN :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam kr brez podloge :whistle:

Js sm tudi zdej mel, ampak se znuca tud les, tak da bom eno kvalitetno podlogo vzel :)

Predlagal bi kakšno podlogo od Razor.

Jap, te tud gledam zdej..

http://www.mimovrste.com/artikel/213001741...dition#pictures

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridi danes v ljubljano k polnočki :naughty: :naughty:

Če bi si želel koga za telesni kontakt iz foruma... Zagotovo nebi drezal v NejcZja :slap:

@Satann: Kako lahko hodiš k polnočnici, ko imaš tak nick da vsakega kristjana zvije v želodcu, ko prebere besedo satan (v nekemi nicku-nekega "človeka")?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokirat ga pomoje nebo treba. Glede na njegove izjave, ga je malo strah kako naprej. Čeprav so takšne ki se 100% naslanjajo na njegovo prejšnje blabetanje, uporaba smilejov: :headbang: :headbang: Kukr da smo vsi zabiti, ko ga ne razumemo kaj hoče povedat, pa tko...

Pomoje se bo kr ufuru. Mogoče clo začel motor vozit (ko si bil satan star 3leta minimotoji sploh še niso bili v takšnem razmahu kakor so bili pred naprimer dvemi leti .) )

@k0ci: Čist informativno...

Kok folka pa maš iz "banovcev" a je ful poseljen kraj al sam sm pa tja kakšen prišlek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem točno kok sem jih do zdej, sej nobenga nisem permanentno, satan je trenutno za 1 teden banan, ponavadi tak za dan, dva, tri, odvisn od pizdarij k jih delajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi si želel koga za telesni kontakt iz foruma... Zagotovo nebi drezal v NejcZja :slap:

@Satann: Kako lahko hodiš k polnočnici, ko imaš tak nick da vsakega kristjana zvije v želodcu, ko prebere besedo satan (v nekemi nicku-nekega "človeka")?!

Dej mi tole obrazlož oz. mi dej razlog :D Jest ga skoz jebem... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mi tole obrazlož oz. mi dej razlog :D Jest ga skoz jebem... :D

pa ti se res z življenjem igraš, k še nisi vidu nejczja, sama mišica :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!