Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Roky bi lohk za rundo dav, zdej je 1 let moderator :)

16.12 je bilo 1 leto odkar sem moderator, v februarju bo pa še ena obletnica v zvezi z motosvetom... :whistle: Tiste se bolj veselim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm js tui mel tak da je vse šajnalo ko sm ibl mali, pa mi je pol dopizdevalo ponoči k je bil cel diskač u sobi :D Tak da mam zdej čist brez lučk, še tiste sm odklopo ko svetjo če laufa komp, pa ono za disk..Zlo zadovoln :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nova mašina :naughty:

Še zmeri mam lepšiga :P Thermaltake Xaser III Aluminium :P Itak pa PC sux...čimprej treba nabavt iMaca pa Macbook Proja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm js tui mel tak da je vse šajnalo ko sm ibl mali, pa mi je pol dopizdevalo ponoči k je bil cel diskač u sobi :D Tak da mam zdej čist brez lučk, še tiste sm odklopo ko svetjo če laufa komp, pa ono za disk..Zlo zadovoln :worship:

men je glavn da je skor neslišn.. pa da se dajo čist vsi ventilatorji regulirat, svetloba je pa taka lepa modra da me čist nič ne moti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. naj te opozorim še na to, da se teh LC Power napajalnikov rajši izogibej...Men se je 550W vžgal !!!! Dobr, da sm bil zravn...

aja :blink: js mam tut 550w.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je glavn da je skor neslišn.. pa da se dajo čist vsi ventilatorji regulirat, svetloba je pa taka lepa modra da me čist nič ne moti :D

Kaj pa potem kupuješ ventilatorje? Vodno naštimej...Mam pomojem še nekje v omari bloke za proc pa grafo...Ampak verjetno ne pašejo več na ta nova podnožja. Moj tri leta star Zalman na procesorju je ekstremno glasen ratal in če me nebi Maci prepričal, bi verjetno spet vodno hlajenje naštimal notri ravno zaradi glasnosti... Nisem pa več nek overclock freak :D Kupiš Maca pa vse dela, sploh kar se video in grafične obdelave tiče... to kar je meni najpomembneje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja :blink: js mam tut 550w.. :whistle:

Jebiga, za tako ceno tudi nemoreš pričakovat neke prvovrstne kvalitete. Bom enkrat v garaži zbrskal ohišje, ki je osmojeno, heheheh... Če bi mi Thermaltakovo ohišje zažgal bi od proizvajalca zahteval v celoti novo ohišje, tako se mi pa ni dalo kregat in sem šel po Antecov napajalnik pa vse skupaj zmontiral nazaj v Xaserja...je pa res, da od takrat naprej vedno ugašam računalnik, ko grem od doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, na enem starem, zaprašenem forumu sem našel še fotke moje kište iz leta 2004 !!! Nice :) To so bili začetki navijanja in modanja, kasneje je prišla tudi še boljša konfiguracija kište in pa vodno...Danes ostalo samo še ohišje, podatkovni kabli in pa napajalnik je oblečen v modre bužirke zaradi reda :whistle: Vmes sem zamenjal tudi precej računalnikov, od laptopov do kišt, pa sem se vedno vrnil na starega, dobrega Xaserja :)

post-6663-1230229713_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah to smo mi tud včasih... zdej se mi pa bedno zdi. Samo da je dobra konfiguracija, lepo ohišje, da se ne vidi notr, nobene lučke nikjer, pa kolker se da neslišno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah to smo mi tud včasih... zdej se mi pa bedno zdi. Samo da je dobra konfiguracija, lepo ohišje, da se ne vidi notr, nobene lučke nikjer, pa kolker se da neslišno :)

Men je zdej pomembna sam še kongfiguracija oziroma kar operacijski sistem. Na Windowsih mi je važno, da OK dela Photoshop, Adobe Premiere, Adobe After Effects, Adobe Audition, Firefox pa Excel in Word. V nakup Maca me je poleg samega OSja prepričal še Final Cut Studio, ker je res odličeeeeeeeen program za montažo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno ne maram velikih podlog, zato sem si v času ko sem še igral Counter-Strike zelo resno, nabavil Func Surface 1030 ... Podloga ima dve strani, hrapovo in gladko...uglavnem še po 6ih letih odkar jo imam je zakon pa je dala 4 leta zelo aktivnega igranja CSja skoz :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@roky: toj una z oranžno lučko okol?

@nejcz: ni kaj :)

:blink: :blink: :blink: Nobene lučke ni na tej podlogi, še tega se je manjkalo, ja :D Ima pa res oranžen logotip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!