Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

no dans me nebo najberš več na motosvet tak da želim vsem srečno in veselo novoleto :winkiss: ter veliko srečno prevoženih kilometrov :beer2:

finky ma vas rat :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ste mi pa blokirali ta profil ??????? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

saj pa na tem profilu nisem nikoga žalil ali kaj podobnega :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ste mi pa blokirali ta profil ??????? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

saj pa na tem profilu nisem nikoga žalil ali kaj podobnega :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

zato ker si vseeno kreten :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ste mi pa blokirali ta profil ??????? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

saj pa na tem profilu nisem nikoga žalil ali kaj podobnega :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

kar tolci se z glavo v zid ja, na tem računu res nisi nikogar žalil, ampak še vedno si to ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar tolci se z glavo v zid ja, na tem računu res nisi nikogar žalil, ampak še vedno si to ti

ja pa mi dokaži da sem to jas če si tak pameten :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa mi dokaži da sem to jas če si tak pameten :headbang: :headbang:

:lol1: prej si bil satann, zdaj pa si satannsevrača, ampak to ni ena in ista oseba :slap: drugače pa lahko brez problema rečem administratorju naj pogleda koliko uporabnikov je pod tvojim IPjem, pa se takoj vidi, lahko da bo še kak account zraven kjer se lepo obnašaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeee mam trenutnu en problem na skuterčku. spredej pr polžku za števc neki tul ku prasica, pa še števc 3x preveč kaže. kaj je možnu polžk šu? al pa kej podobnega? ker se v resnic peljem 30km\h, cagar kaže pa 80?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitr ga izklop k ti bo prevožene Km štel...

@satan: Lhko bi ti blokiral sam smaile :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeee mam trenutnu en problem na skuterčku. spredej pr polžku za števc neki tul ku prasica, pa še števc 3x preveč kaže. kaj je možnu polžk šu? al pa kej podobnega? ker se v resnic peljem 30km\h, cagar kaže pa 80?

dokler še dela tko hitr posnam filmček pa daj na tubo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: prej si bil satann, zdaj pa si satannsevrača, ampak to ni ena in ista oseba :slap: drugače pa lahko brez problema rečem administratorju naj pogleda koliko uporabnikov je pod tvojim IPjem, pa se takoj vidi, lahko da bo še kak account zraven kjer se lepo obnašaš :)

ja pa reči administratorju, kaj še čakaš :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej modi mam jst eno idejo. kaj če bi dal tistmu k ma največ postov v tej temi :rolleyes: možnost da opozorila tala? al pa krkoli :whistle:

plisssss

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej modi mam jst eno idejo. kaj če bi dal tistmu k ma največ postov v tej temi :rolleyes: možnost da opozorila tala? al pa krkoli :whistle:

plisssss

Lahko ti kvečem dam eno opozorilo... Eno tako ornk :hmm:

jas sem že dolgo miren :worship:

Vredi potem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!