Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

dans sm si daw pa tattoo :naughty: full je hud. mal je bolelo ampak je že bolš. sam na dotik pa šezmeri peče ko prasica. :unsure: ah bo že bolš.

evo tak pa je, sam da še ni pobarvan :worship: če bi dans barvov, pol bi šelej bolelu.

post-18151-1231620118.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi raje mel z črno pobarvanega ;)

sej še gruntam kako bi ga poštrihov,če ga sploh bi. mi je nepoštrihanu full všeč

ps. tatoo je delan na roko (brez mašince) stelirizeran pa z faracajhom. hehee kurc treba se je znajdt

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps. tatoo je delan na roko (brez mašince) stelirizeran pa z faracajhom. hehee kurc treba se je znajdt

:headbang: :headbang: čeprav ti glih ne verjamem,najbolj!

sem že mislil kaj jokaš,da je bolelo :rolleyes:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: čeprav ti glih ne verjamem,najbolj!

sem že mislil kaj jokaš,da je bolelo :rolleyes:

sej pridejo jutr slike od mojga tatooja pa od prjatlovga.

sej ni nč tazga. namest da je na mašinco je na iglo pa cvern.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sceno sm prvič vidu v filmu: otroci s postaje zoo :krneki:

Nadljednič sm vidu kolegico ki je mela polovico roke, homemade tettoverano, pol gležni,... svašta uglaunm.

Ženska si ga je kr ufurala a na žalost (ali pa na srečo) so tattoji zdržal kakšne 2leti-mogoče 3.

Grem raj orng delat pa, da je za skos...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem raj orng delat pa, da je za skos...

Točno tako.Sam ga imam že 10let in ga bom imel dokler bom živ,pa še pol :whistle:

Tako,da treba plačat in it tipu,ki ti ga naredi kvalitetno in takšnega kot mora bit!

Men ga je delal Harih v Mb in sem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na glasujzame hahaha

ej stroj a si na netlogu? :D:D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tam sm js tui hehe.. samo nism še nič dal gor k morm mau ahtat k mam gor od mame do tete, stricov.. haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zna bit pizdarija hahah :D "Nejc, zakaj si se ga pa zadnič tok napil da si obležu na klopci?" Kako pa ti to veš mami? hahahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje ne dajat jezik na železo ko je mrz :o nisem verjeu pa sm ga dau na bord pol se je pa zalimou kurba sm ga pa komi dol spravu :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje ne dajat jezik na železo ko je mrz :o nisem verjeu pa sm ga dau na bord pol se je pa zalimou kurba sm ga pa komi dol spravu :surrender:

Hehe bordaš:D? zakon jz sm zdj začev^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja že 3 leta samo sem lani samo 3x ker mi je bil bord premejhn zj sm pa kupu novga Elan za 70€ k je blo znižan pa se zej bl s triki zajebavam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahe nene samo je 2 leti star model in je zato tok cenejš pa buci isto novi za 30€ edin vezi so ble na 60€ znižane tok da kaj češ bolšga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahe nene samo je 2 leti star model in je zato tok cenejš pa buci isto novi za 30€ edin vezi so ble na 60€ znižane tok da kaj češ bolšga :whistle:

Jz sm ga tut dubu kr pocen :D za 200€ use skup... tko dost popusta je blo drgač so bli buci 80 vezi 60 pa dila 110... pa so bli tisti hervisovi kupončki....Drgač pa nej povem da ma finki res tato :whistle: .... je pokazu u šol.........Aja pa poglejte kaj so z avtonetom nardil -.-'

Popravljeno . Popravil 50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!