Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

:whistle::D bomo že neki ^^

jp :whistle: zdej še ulavfevam

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fino... ej ka pa za mirno peč je kak zborčk na cikavi al kako?

ja zjutrej ob pol 9 na cikavi je zbor, sam jst nwm če pridm. kurnca je zjebana, z aprilio pa negrem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo mam že 2 dni. je letnik 2006, nov bat in cilinder, rave ventil, nova zadna guma, nove ploščice, brez katalizatorja,..........

sem zelo zadovoljen z njo :worship: voz se fenomenalnu :worship: vsaj men osebno gre tanova aprilia lažje v ovink ku tastara (vrjetno zaradi velikosti)

in kot se pri apriliji spodobi so že nastali prvi problemi. ne dela mi zadni desni žmigovc pa guma je spustila(prva) :fredy:

zdej me pa zanima kaj naj z žmigovcm nardim kr nima žarnice. je na led diode.

Uvau.

Si se pa izprsil :rolleyes: Si sam našparou?

Dei sliko gor v 125 sekciji!!! (fotografije motociklov)

Oh yeah. Welcome in the CLUB :whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uvau.

Si se pa izprsil :rolleyes: Si sam našparou?

Dei sliko gor v 125 sekciji!!! (fotografije motociklov)

Oh yeah. Welcome in the CLUB :whistle: :worship:

ja kaj pa mislš :D dnarja mi je pa še ostalu od prejšnga motorja k sm ga razbu, pa od šihta k sm delow.

slikce pridejo :evilgrin: speed is in my bl00d! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloo :kva2:

Ja prodajam svojga ljubega - GILERO RST 50, 2007 letnik. Barva je črna, pa namontirane ma nosilce za kufr...

Lepo je ohranjena, sm pazla na njo :rolleyes: Cena je 1900, možno 1800 evričkov ampak sam za VIP :evilgrin: :naughty: :winkiss:

Kdu če znat še kaj, pa za fsa vprašanja naj se mi javi preko PM pa se bomo dalje menli :yea1:

Uživajte, pa izkoristite sončne dane :naughty: :krneki:

Ajtttt B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloo :kva2:

Ja prodajam svojga ljubega - GILERO RST 50, 2007 letnik. Barva je črna, pa namontirane ma nosilce za kufr...

Lepo je ohranjena, sm pazla na njo :rolleyes: Cena je 1900, možno 1800 evričkov ampak sam za VIP :evilgrin: :naughty: :winkiss:

Kdu če znat še kaj, pa za fsa vprašanja naj se mi javi preko PM pa se bomo dalje menli :yea1:

Uživajte, pa izkoristite sončne dane :naughty: :krneki:

Ajtttt B)

hey :winkiss: a maš kakšno slikco

pa ne od motorja.......................ampak od tebe :D

k slučajn na centr hodš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey :winkiss: a maš kakšno slikco

pa ne od motorja.......................ampak od tebe :D

k slučajn na centr hodš?

A-a..nism na centru :krneki: Ti si? Mam sliko da :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-a..nism na centru :krneki: Ti si? Mam sliko da :whistle:

škoda :D ja jst sm na centru ja :whistle: dej kakšno slikco prlep, da če te vidm da te pozdravm :whistle::D pa na kakšno pijačko povabm ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo mam že 2 dni. je letnik 2006, nov bat in cilinder, rave ventil, nova zadna guma, nove ploščice, brez katalizatorja,..........

sem zelo zadovoljen z njo :worship: voz se fenomenalnu :worship: vsaj men osebno gre tanova aprilia lažje v ovink ku tastara (vrjetno zaradi velikosti)

in kot se pri apriliji spodobi so že nastali prvi problemi. ne dela mi zadni desni žmigovc pa guma je spustila(prva) :fredy:

zdej me pa zanima kaj naj z žmigovcm nardim kr nima žarnice. je na led diode.

sam u levo se voz :whistle:

alo alo alo kje pa je nejcZ :unsure: morm mu povedat da sm ga zanč na busni vidu :kva1::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda :D ja jst sm na centru ja :whistle: dej kakšno slikco prlep, da če te vidm da te pozdravm :whistle::D pa na kakšno pijačko povabm ^_^

Sej je slika na profilu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam u levo se voz :whistle:

alo alo alo kje pa je nejcZ :unsure: morm mu povedat da sm ga zanč na busni vidu :kva1::D

sej ga nemorš zgrešit.. se neki špana okol pa misli da je močn.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo mam že 2 dni. je letnik 2006, nov bat in cilinder, rave ventil, nova zadna guma, nove ploščice, brez katalizatorja,..........

sem zelo zadovoljen z njo :worship: voz se fenomenalnu :worship: vsaj men osebno gre tanova aprilia lažje v ovink ku tastara (vrjetno zaradi velikosti)

in kot se pri apriliji spodobi so že nastali prvi problemi. ne dela mi zadni desni žmigovc pa guma je spustila(prva) :fredy:

zdej me pa zanima kaj naj z žmigovcm nardim kr nima žarnice. je na led diode.

Osnova motocikla je ista kot pri starejših letnikih tako kot tudi agregat. Kakšen handling ima motor je pa veliko tudi odvisno od nameščenih pnevmatik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osnova motocikla je ista kot pri starejših letnikih tako kot tudi agregat. Kakšen handling ima motor je pa veliko tudi odvisno od nameščenih pnevmatik.

Ej roky tle je ful tem zazbrisat :whistle: usak ko pride že novo odpre :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je slika na profilu :evilgrin:

nice :wub::D

maš netlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahha dons da kolega nou cilinder u skuter pa dvakrat zakurbla skuter še vžgau ni pa takoj ribne jao :wacko: :lol: ampak mislm da je že dobil počen cilinder tako da bo probal reklamirat ker ne more kr tko počt če skuter sploh vžgal ni... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahha dons da kolega nou cilinder u skuter pa dvakrat zakurbla skuter še vžgau ni pa takoj ribne jao :wacko: :lol: ampak mislm da je že dobil počen cilinder tako da bo probal reklamirat ker ne more kr tko počt če skuter sploh vžgal ni... :rolleyes:

to morš met pa res srečo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eo glih dans naredu zavarovanje+tehnični+registracija :P

80€ :krneki:

80?!? Mene je prišlo use skupaj 40€ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

80€ ja..zavarovanje 46.47€ pa tam ko ti da prometno sm plaču še 32€(tehnični+registracija,prometna)....

Zavarovanje 20€ in uno tudi 20 :D Mater kaj se mi je danes zgodilo: Z možakarjem sva se zmenila za ceno neke stvar(dobro če vas zanima je to MF Cobra) in mi je rekel, da je cena 60€ in poštnino plača on. Danes pa dobim listek s pošte, in gor piše 70€. Jebemu mu jih bom napel :D. Baraba

Popravljeno . Popravil jernej50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja verjetno je dal 80€ ker ni uveljavlal unga popusta al pa kej takega.

popusta nisem uveljavljal ker ga nisem imel sajsem dal motor pisat na mene da se mi bo do naslednjega leta nabral popust in ga bom lahko koristil za ''večji'' motor. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!