Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

neki sm učeri prpelu domou :whistle::)

h7r-Slika1.jpg

:O:yea2::yea2::yea2::OK: prec kit notr :whistle: velikkkk varnih kilometrow. pa ku se vidmo boš dav za en krog, da si ubudim stare spomine kaku smo polagala, se igrala in valala po cesti in po blatu hihihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:O:yea2::yea2::yea2::OK: prec kit notr :whistle: velikkkk varnih kilometrow. pa ku se vidmo boš dav za en krog, da si ubudim stare spomine kaku smo polagala, se igrala in valala po cesti in po blatu hihihi

Tudi jaz ti enako želim. Samo jaz se nisem valal po blatu :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei a mogoč vete kako fajno internetno stran al pa trgovino da prodajajo gume...bol natančno...17-colsko pa uno prav za pocesti...brez profila, tagladko.

Aia pa glede tega me še neki zanima. A bi sploh bla kaka razlika v ''polaganju'' ovinkov zdej ko imam takšno gumo moped-clasic-B-3.gif (ima kot nekakšen rob ko je konec profila) in če bi imel čist gladko gumo moped-sport-MC-2.gif.

vemdajenoobvprašanjepress :trance_33_sleep:

In še eno vprašanje imam, ki sem ga postavilže v neki drugi temi vendar bi vi tukaj mogoče bol vedeli...no nevem...saj ne škodi če 2x vprašam :P ..uglavnem, ko se nagnem mi spredna guma začne ''drčet'' po cesti...kar nekako odnašat jo začne, kot bi skakala po cestišču...kaj mislite kaj bi lahko bilo narobe? Zelo rad bi odpravil to napako ker se ne upam več tako nagnat ker se mi zdi da me bo spodneslo. :krneki:

hvala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql, zdej se boš pa u sql lahk prpelu kej hehe :D sošolc ma čist isto tzrko.. super motorček :)

kj doskrat pomoje da ne :D .. lahk pa se zmenma za eno furo tule po naših ovinkih :P

:O:yea2::yea2::yea2::OK: prec kit notr :whistle: velikkkk varnih kilometrow. pa ku se vidmo boš dav za en krog, da si ubudim stare spomine kaku smo polagala, se igrala in valala po cesti in po blatu hihihi

:grim

sj letos ima da se dobimo enkrat ;)

+tnx usem :OK:

+roky994: stock je ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gume od 6ke so plastik fantastik. Meni tudi drsijo ko prasice. Mater 1x se bom še ubil :headbang:

Nevem, nisem imel občutka da drsijo. In tudi to se mi od začetka ni dogajalo. Sedaj pa nevem ali bi lahko bilo od tega ker imam zvito felgno al nevem kaj. Še kdo kako idejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej to je moped, ne neki supermoto za ganjat se po ovinkih, in moped služi zgolj da se pripelješ do prve gostilne in temu primerne so tudi pnevmatike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej to je moped, ne neki supermoto za ganjat se po ovinkih, in moped služi zgolj da se pripelješ do prve gostilne in temu primerne so tudi pnevmatike

JP. Zdej ko mam 6ko 4fun sem edini ki konkurira starim dedkom hahaha :worship::worship::worship::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej to je moped, ne neki supermoto za ganjat se po ovinkih, in moped služi zgolj da se pripelješ do prve gostilne in temu primerne so tudi pnevmatike

lej eni mate oz. ste meli mopede za to eni jih mamo pa za dalše ture glih tko ko vi 125-ke. čeprav se ne morem pelat oz. se nima smisla pelat tako daleč vendar še vseeno imam motor zato da uživam v malo dalši vožnji kot pa da se pripeljem nekam na cilj. Čeprav se vam mogoče to zdi smešno vendar ko se odpravim na pot ne študiram kam morem prit ampak kakšen krog bom naredil da bom v vožnji užival, čeprav se to z APN ne da najbolj.

Po ovinkah pa se mi zdi da če so ''tapravi'' se da kar fajn adrenalinsko pelat tako z APN kot tudi z SM. Čeprav se z supermototu še nisem peljal vendar po ovinkih po katerih se jaz vozim se da prav fajn polagat in uživat.

Gre se pa zato, da je blo nekoč ( :P ) vredu, sedaj pa nekaj zdrkuje in kar me čudi je to, da guma poskakuje samo ko se nagnem v desno. Ko se nagnem v levo je vse OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to majo vilce mogoče luft, mal poglej, al pa nimaš centrirane gume ( no jaz jo na apn nikoli nisem imel)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to majo vilce mogoče luft, mal poglej, al pa nimaš centrirane gume ( no jaz jo na apn nikoli nisem imel)

Za vilce bom pogledu...sam da bi pa na APN dau centrirat gumo bi bil pa vic :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zdej pr men doma biva šena aprilia. je mal večja in močnejša od moje rs-ke :naughty: z fotrom smo kupila aprilio pegaso 650 :worship: z tem motorčkom se pelš ku tito. uleče skos :worship: si ga mal delimo 50:50

ta motor sm jst kupu od prjatla k mi jo je prpelow, da jo zrihtam k je fuknu. samo mal je križe zapotegnilu. jst nastavm križe nazaj, balanco malu poravnam in sm se že pelow. pol mi je pa reku da jo prodaja za 1.200 pa smo jo s fotrem prec kupila za 1000e. bomo hmal vrjetnu naprej prodala.

zdej pa neki za info. na motorju gori lučka za vbrizg (ko ena šoba je narisana) kaj bi blo lahko narobe? motor vžiga čist normalnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahahahaha danes sem dohiteval prijatelja :) On ima Yamaho DT 50 z elektronsko blokado(gre mu 75) jst pa z mojim APNjem. KJE JE JEBANI SEPTEMBER DA GREM DELAT 125 IZPIT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm se prvič pelau z aprilio rs (Chesterfild). Ne najdem besed da upišem moje občutke...res...po forumih sem bral da se pri 2-tatnih motorjih začuti ko začne vlečt pri 6k obratih vendar si nisem mislil da se to tako občuti. Adrenalin mi je nabilo.... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: .....pa se sploh nisem neki hiter pelau sam najbolš je ko dobi obrate...

No sj pravim, ne najdem besed.... :evilgrin: :evilgrin:

Že tk komi čakam naslednje leto da naredim izpit in si kupim RS-ko, sam zdej pa tk nebom mogu spat :P

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej k0ci ta precednik mk podgurci (tvoj sorodnik) peca maw sabino ane :naughty: v glavnem da bo gajba laškega pira :worship::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej ve o bencinu 100LL ? drugač je to za avione ampak bi ga lahko dobu pa bi ga mal sprobov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej k0ci ta precednik mk podgurci (tvoj sorodnik) peca maw sabino ane :naughty: v glavnem da bo gajba laškega pira :worship::P

hahaha :lol1: , ja sej ga skus jebem kdr ga vidm, dej mal več povej, lahku na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!