Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

mamo tu dost fešt, nerabmo tja hodit :P

alo zadnič po furi js pogledam rokavice in so tko strgane na par mestih, zgleda tko ko da bi razpadle :blink: bi lahk blo to od ketnspreja ? pač namažem ketno in mi pride kej na roke in si dam pol rokavice gor... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo brezbarvno lečo zadnje luči za gilero runner ('04, star model)? al pa link da kupim?

ONE77206251_2.jpg

me je učeri klicu iz skuterista, pa je reku da se ne da dobavit :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ola mojster sem postal :whistle:

Popravljeno . Popravil jernej50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha :lol1: , ja sej ga skus jebem kdr ga vidm, dej mal več povej, lahku na PM

ja no v glavnem...........jst sm šušmaru pr sabinini zidanci (gips plate polagow), pa neki sabina praw da bo njen jebač gor pršu. mi smo prec upil da mora dat za gajbo :lol: in je pač gor pršu. sam gajbe pa ni prpelow :glare: taku da mu tež da mora gajbo prpelat!! k sm žejn :whistle:

jernej 50ccm*: jst sm pa car :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fink dons ste mel pa srečo s policaji :whistle:

jop in tu veliko

ej poglejte naše gasilske vaje; taveč v karantanski majci sm jst!!!!!

crkneš od smeha:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabi ste :rolleyes: pa kaj mate to neke male tanke cevi.. hehe :D mi naredmo to za par sekund.. :D

he pa mi smo najači

pgd- pivsko gasilsko društvo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he pa mi smo najači

pgd- pivsko gasilsko društvo :D

sej mi se tut dobimo tam na pjači, pa mal za zajebavat.. sam vajo pa delamo resno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mi se tut dobimo tam na pjači, pa mal za zajebavat.. sam vajo pa delamo resno :D

pr ns jo probavamo resno nardit pa nikakor negre :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se je prvič v mojem življenju zgodilo, da me je fuknilo dol s ceste. Torej bila je mokra cesta, nov asfalt, plastične gume od 6ke, premočen stisk zadnje zavore, malo prehitro je šlo in opa že sem bil med tratmi. Je pa fajn ko guma drsi, tak... fajn občutek :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se je prvič v mojem življenju zgodilo, da me je fuknilo dol s ceste. Torej bila je mokra cesta, nov asfalt, plastične gume od 6ke, premočen stisk zadnje zavore, malo prehitro je šlo in opa že sem bil med tratmi. Je pa fajn ko guma drsi, tak... fajn občutek :whistle:

Ja fini občutek je res. Še bolši pa pol ko je treba rane flajštrat pa denarcno odpret za rihtanje plastik :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se je prvič v mojem življenju zgodilo, da me je fuknilo dol s ceste. Torej bila je mokra cesta, nov asfalt, plastične gume od 6ke, premočen stisk zadnje zavore, malo prehitro je šlo in opa že sem bil med tratmi. Je pa fajn ko guma drsi, tak... fajn občutek :whistle:

mene je tut že 2x vrglo...no ubistvu vrglo sam 1x...na krožnemu me je spodneslo pa sploh nwm zaka...nagnu sm se že velikrat bol ko pa takrat, asfalt ni bil glih gladek, olja ni blo tk da nevem...

enkrat sm pa mal precenu moje zmoglivosti v ovinku in sm se prehiter prpelau in šou čez bankino u hrib...če bi bil ovinek na drugo stran bi names v hrib zapelau v prepad :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa tok fajn na pouno z zadnjo bremzat k čutm kako me zanaša zadej :P pa še dost gladek asfalt mamo samo se je pol qrc na hitr ustaut. pa dostkrat tut k založim pa dam gas čutm da gumo odnaša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fini občutek je res. Še bolši pa pol ko je treba rane flajštrat pa denarcno odpret za rihtanje plastik :whistle:

Eh nobenih ran ni blo. Plastike =/= APN 6 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda majo pa cene na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)u. Ista yamaha ko moja isti letnik 21000 prevoženih pa 1800€ jst sm ga pa dobu za 100€ manj pa s 6000km :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni..!!

Pa da probam se tukaj..Prodajam Sachs Madass 50cc, srebrne barve. Je praktično nov z njim sem namreč naredil samo 200km. Je odlicno ohranjen in registreran 23.04.2009. Deluje brezhibno motor pa se mora se malo vtečti. Prodajam ga zaradi nakupa skuterja.

Cena novega je 1400€.. Prodajam pa ga za 1250€-1300€. Cena ni fiksna.

Lp, Andraž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!