Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

evo ja sm pa glih dns konc za leros matematiko odpisal hehe :evilgrin: :worship:

ej 50 ccm v kero šolo pa ti hodiš :naughty:

Za pjačo^^ seveda boš dau :whistle:

Am jz sm na tehnični gimnaziji :whistle: msn maš pa na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo a ve kdo kje je kaka trgovina z moto opremo v celu? al pa če majo v delta teamu v krškem tud opremo da se enkrat tja dol zapelem :whistle:

mi tud sam nemščino še pišemo :D popravcov NEbo :P

majo opremo sam je dokej draga, vrjetnu je tut kvaliteta (vrjetnu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste vsi neki piflari :D:P jest mam še mensezdi 6 predmetov za popravt...pa nevem če bo uspel -_-

:worship: Boš, boš.

Jest sm mel v drugem letniku 8NMSjev. je mt rekla, da negrem na smučanje če ne popravim ocen...

Sm v dveh tednih vse popravu_pa nakonc še brez popravcev ostal (edin letnik, brez)

Raje piflar, kot idijot.

Haha. izjava tedna :lol1: !

Zdej sm si dokončno lahko zrisal predstavo o tebi :huh:

Uf eni smo že 3 tedne doma :)

Jest sm zčel v šolo hodit po novem letu (novoletna zaobljuba)

_maturitetni tečaj_8mga pišm Fiziko na maturi. Ostali čas sem delal, da sem si kupil avijon in za rojstni dan motor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah nevem na kakšne šole hodite. Tukaj na splošni gimnaziji je lagano sportski. Res brez učenja sem prav dober in velja šola za težko. Če ti gre malo težje v glavo, en krog z motorjem, da se ti zbistrijo misli, potem pa pred zvezke :). Ali pa se učiš med 5 min. odmori ali med urami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah nevem na kakšne šole hodite. Tukaj na splošni gimnaziji je lagano sportski. Res brez učenja sem prav dober in velja šola za težko. Če ti gre malo težje v glavo, en krog z motorjem, da se ti zbistrijo misli, potem pa pred zvezke :) . Ali pa se učiš med 5 min. odmori ali med urami.

kurca brez učenja prav dober :blink: .. tam do novembra se nism učil skor nič pa so mislim da nism mel ocene nad 3 (razn glasba pa te fore :D )

pa tomazin a si ti mal nepismen :P piše KJE so ;)

pa doskrat te vidim tule po celju s tvojo "prdalico" :D

Popravljeno . Popravil fbevc93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurca brez učenja prav dober :blink: .. tam do novembra se nism učil skor nič pa so mislim da nism mel ocene nad 3 (razn glasba pa te fore :D )

pa tomazin a si ti mal nepismen :P piše KJE so ;)

pa doskrat te vidim tule po celju s tvojo "prdalico" :D

aja sm mislo da poznaš.. top moto je za našo šolo, pro motor je pa v Drešinji vasi.. to je med Levcom pa Žalcem :)

Hehe, hodim u šolo z njim ja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah jst sm na ekonomski gimnaziji pa mi ne znese brez učenja sam pa dost pomaga če poslušaš, sam tega ne počnem prov velik :P drugač pa tko rečmo mi ful paše se umes pelat k se učim k se čist skuliram spet. :)

jooj dons sm mogu it iz kranja do doma ( 35km) po glavni cesti z baotianom od strica k ga je kupu in sm mislu da bom znoru čist.....to ne gre nikamor pa še brezme so čunga lunga kvalitete... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sm mislo da poznaš.. top moto je za našo šolo, pro motor je pa v Drešinji vasi.. to je med Levcom pa Žalcem :)

Hehe, hodim u šolo z njim ja ;)

mja sej sm pogooglu pol mal pa sm našu.. hvala useen :blush: pa ma ta top moto kako dobro robo al ma kere xy znamke ? sej bom jutr šou pogledat vrjetn - 3 ure nam odpadejo+malca = 4ure fraj :kva1::D

mah jst sm na ekonomski gimnaziji pa mi ne znese brez učenja sam pa dost pomaga če poslušaš, sam tega ne počnem prov velik :P drugač pa tko rečmo mi ful paše se umes pelat k se učim k se čist skuliram spet. :)

jooj dons sm mogu it iz kranja do doma ( 35km) po glavni cesti z baotianom od strica k ga je kupu in sm mislu da bom znoru čist.....to ne gre nikamor pa še brezme so čunga lunga kvalitete... :unsure:

v trgovini bi ga kr odblokiru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurca brez učenja prav dober :blink: .. tam do novembra se nism učil skor nič pa so mislim da nism mel ocene nad 3 (razn glasba pa te fore :D )

pa tomazin a si ti mal nepismen :P piše KJE so ;)

pa doskrat te vidim tule po celju s tvojo "prdalico" :D

obrn mu ga pred šolo :lol1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja sej sm pogooglu pol mal pa sm našu.. hvala useen :blush: pa ma ta top moto kako dobro robo al ma kere xy znamke ? sej bom jutr šou pogledat vrjetn - 3 ure nam odpadejo+malca = 4ure fraj :kva1::D

uredo znamke majo.. yamaha večinoma.. ti pa lahk tut naroči kar hočeš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na marijo reko pejt kej :D

sej mamo tule tud kr lepe ovinke ;) prid enkrat tu gor lah grema na eno furco :grim pa dans sm ti mahu pred bolnco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mamo tule tud kr lepe ovinke ;) prid enkrat tu gor lah grema na eno furco :grim pa dans sm ti mahu pred bolnco :D

ja sm te vido ;) bom pršu enkrat mal pogledat tiste konce, ko že nimam več idej kam bi se pelu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm te vido ;) bom pršu enkrat mal pogledat tiste konce, ko že nimam več idej kam bi se pelu :rolleyes:

peezda kak ti te vedo da sm js :unsure: prid ker vikend ja, mogoče bo šou še en z varaderco zram :) bom enkrat en onboard posnel da se bo mal vidl kaki ovinki so :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peezda kak ti te vedo da sm js :unsure: prid ker vikend ja, mogoče bo šou še en z varaderco zram :) bom enkrat en onboard posnel da se bo mal vidl kaki ovinki so :D

zdej že vem kir si :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem jutr mogoč z motorom u šolo :naughty: če ne jutr pa takrat ko bo športn dan.. te bom počaku na parkplacu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam karto doma pa nism šou.. bedna glasba :whistle:

Ja dobr bedna glasba :whistle: Sm je bla pa zato taka fešta stari :worship: :worship: :worship: Men je blo noro :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobr bedna glasba :whistle: Sm je bla pa zato taka fešta stari :worship: :worship: :worship: Men je blo noro :trance_33_sleep:

js bi zaspau pomoje zram :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!