Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

evo mal predelave na mojem B) tisto plahto uzad ki ji rečejo blatnik sm mal odrezu :D

slika1807.jpg

tomazin dans spet viden ko se je iz šole odpelu :D pa včeri sm te sreču na motorju..

Popravljeno . Popravil fbevc93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mal predelave na mojem B) tisto plahto uzad ki ji rečejo blatnik sm mal odrezu :D

slika1807.jpg

tomazin dans spet viden ko se je iz šole odpelu :D pa včeri sm te sreču na motorju..

se mi je zdel da si biu ti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha vsakič ko pošlem mail na cilinder.si kje so moji deli dobim odgovor da so bli danes poslani :D pa še res so :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jst nimam prov velik izbire pr nas...

skuterist.si dodej na msn pa se zmen z njem če ma kej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič vidm tole trgovino, sam majo pa čist iste stvari kukr na cilindru al pa skuteristu, pa še pomoje da je to iz nemčije tko da se ti ne splača k boš dost plaču poštnino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene iz portoroža...skor bi odpadl...sj je blo kr noro sam mi ni ne vem kva dugajal k so mi uso pjačo spil :(:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so ble ja sej so nam na ravbarkomandi rekl da bo prestavlen da gremo nazaj pol smo šli pa u tivoli u portorož.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so ble ja sej so nam na ravbarkomandi rekl da bo prestavlen da gremo nazaj pol smo šli pa u tivoli u portorož.

mi smo pa u Lublani čakal 1 uro, da so se odločl da gremo al ne.. potem je blo pa še kr vredo :whistle: Skor sm se utopiu v peni v Tivoliju hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo pa u Lublani čakal 1 uro, da so se odločl da gremo al ne.. potem je blo pa še kr vredo :whistle: Skor sm se utopiu v peni v Tivoliju hehe :P

Jz pa pol nism šu :trance_33_sleep: mogoče drug let :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!