Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

mja peno sm mu jst povsod kjer ni blo treba oči usta povsod, pa še fajn peče pol..... pa še tok folka se je gužval tm u peni sam je blo kul :music3:

Popravljeno . Popravil sharka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to vem sam :trance_33_sleep: Sm še skus nevem kaj izbrat ker mi je hitrost pomembna da nem glih zadnji pr kakih turcah pa da bo šlo sm ne pa spet tak fejst :winkiss:

:whistle:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari kaj smo ga pil na loki šitttt :beer2: pa še simona sm bidu (budački) sam je bil trezn :unsure: u glavn zakon babe pijane :naughty: zakon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari kaj smo ga pil na loki šitttt :beer2: pa še simona sm bidu (budački) sam je bil trezn :unsure: u glavn zakon babe pijane :naughty: zakon

Sm te vidu finki :whistle: si se neki podiu tam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm te vidu finki :whistle: si se neki podiu tam :whistle:

hehe jst sm se skus podiw za babam, in vsepowsod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom vrjetnu šu pogledat :naughty: ej k maš še kitaro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom vrjetnu šu pogledat :naughty: ej k maš še kitaro?

Dej finki poklič me če boš kje mam kitaro še :trance_33_sleep: ševedno se prodaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej finki poklič me če boš kje mam kitaro še :trance_33_sleep: ševedno se prodaja

ok bom dej mi cifro powej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa še js dam svoj post,mam aprilio rs50,polini kit 80ccm(gus),dellorto 19+130 diza,polini športne filter+športna kuplonga od top performansa,pa 14 zobnik vspredi,končna 135km/h(no joke)

prodajam by the way :rolleyes:

jst mam isto predelano..je pa 99. letnik ...pa mi gre cca 110. težko vrjamem da ti gre 135..no pa saj nima veze. kul če gre teb tolk.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene pa zanima kje vi kupujete plastike za motorje ubistvu pokrovcke zmigovcov pa spegle pa take stvari pa da so original, rabu bi pa za gilero stalkerja. Sm gledu ze mau pa nism nc tazga najdu, a skuterist.si ma sam tuning dele kar je od plastik al jst ne najdem.

Popravljeno . Popravil primoz14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!