Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Ja to sm tut jst najdu sam bi rabu oranzne plastike smerokazou(al pa bi mogu menat vse komplet z zarncami), pa desn ogledau pa mogoce se kej.

Kdo je pa zastopnik za gilero pr ns a so isti k za piaggio.

Opa prej sm namest stayling napisu tuning moja napaka.

Popravljeno . Popravil primoz14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurba grejo ti odblokirani cestaki :D sam drugič telefon mal bl not dej da bo za steklom pa se bo manj vetr slišu =)

Jah pr taki hitrosti nemorš skrit vetra :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: Drgač pa ja mogoče res :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ta vikend bo padu 80 kit notr :) trenutno je mašina v prafaktorjih morm pa kupt še termostat pa semeringe ker mi je crknu in se je ful greu samo smo misll da nima termostata zej mi je pa vse jasno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurba grejo ti odblokirani cestaki :D sam drugič telefon mal bl not dej da bo za steklom pa se bo manj vetr slišu =)

+js cesto dobr poznam pa se furam k norc :D

lepo, kko si namestu kamero ?

takle :)

slika1905.jpg

čeprav zdej mal drugač zgleda ks sm mal s selotejpom prlimu kr je tresl vse skup mal preveč.. tist zvok je pa od selotejpa ker ga trese ;) bom probu vseen mal zrihtat ja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+js cesto dobr poznam pa se furam k norc :D

takle :)

slika1905.jpg

čeprav zdej mal drugač zgleda ks sm mal s selotejpom prlimu kr je tresl vse skup mal preveč.. tist zvok je pa od selotejpa ker ga trese ;) bom probu vseen mal zrihtat ja :grim

pol gre pa sam kamera not lepo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pa je šlo moje veselje glede prenašanja iz a1 na a2 u kurac :(

zakaj??.. pr 16 nardiš 125cc, čez dve let dobiš zdej 35kW names 25, čez še dve leti pa neomejeno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj??.. pr 16 nardiš 125cc, čez dve let dobiš zdej 35kW names 25, čez še dve leti pa neomejeno :whistle:

praktični del je treba znova delat -> plačaš še enkrat vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!