Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

evo kit je notr.... samo morm dat drugo dizo ker me na polovici obratov začne trokirat..a kdo ve kok ma 17.5 veliko dizo?? drugač pa čist drug občutek na gasu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem nasledno leto med poletnimi počitncami zato ker bom še B s spremljevalcem delu zram, drgač bi tut pr 18 za a2.

enako^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf dons sem imel srečo :D se peljem po pločniku proti domu in se mi zdi da sem vidu za ovinkom policaja ampak sem pelou še naprej in k pridem skor do konca pločnika vidm da je biu res policaj ampak ne vem al ni vidu al se mu jebe jst sm pol sam pogledou če bremza pa dumu... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dons sm dau prvič gas do konca :D pol pa začne vlečt k prasica pa suče se tut u 3pm :worship: zej morm še pogledat končno ker mi šteuc neki jebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gašper dans sm te spet vidu, dej mal bol počas čez topolšico drugič :D

aia? kje si pa bil?

no dans sm se pa čez topousco se mi zdi da lepo počasi pelau ker sm biu še kr u šoku ker me je kr orng f*knalo :fredy: ..

kr naenkrat me spodnese na asfaltu...že res da se mi je zdel bol gladek asfalt sam useen nwm zakaj me je kr spodneslo. A so to gume krive???

uglavnem lepo sem še kakih 20metrov drsel po cesti v kavbojkah...fusrahter je pobrušen do kovine, da o žmigovcah ne govorimo :wacko: :wacko: :wacko: ..

To se mi je že drugič naredilo...ka a si nj druge gume kupim al kaj je narobe u pm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr matkotu na parkerplacu k ma mačka spet mikrosporijo :rolleyes:

sreča da te ni kdo povozu pol, so pa gume na šterki za en kurac k sm js tut zletu že :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr matkotu na parkerplacu k ma mačka spet mikrosporijo :rolleyes:

sreča da te ni kdo povozu pol, so pa gume na šterki za en kurac k sm js tut zletu že :D

js sm najprej drseu po asfaltu pol me je pa na bankino vrglo..tk da tut nism bil glih sred ceste..pa sj se je use končalo kr uredu..glede na to kaj use bi lahka blo ko zdej študiram :alien1: npr. ker sm najprej mislu it v kratkih hlačah se pelat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr matkotu na parkerplacu k ma mačka spet mikrosporijo :rolleyes:

sreča da te ni kdo povozu pol, so pa gume na šterki za en kurac k sm js tut zletu že :D

v univerzumu je savina guma (una prau gladka za pocesti ne taka ko je original na šterki) 26€...a bi blo bolš ko pa zdej tta ko jo mam gor? čeprau da bi dal 50€ za gume glede na to da so tte kot nove...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v univerzumu je savina guma (una prau gladka za pocesti ne taka ko je original na šterki) 26€...a bi blo bolš ko pa zdej tta ko jo mam gor? čeprau da bi dal 50€ za gume glede na to da so tte kot nove...

poglej malo DOT kolk stare gume maš gor.. ;)

pa evo onboard po drugi cesti z izboljšano vetrno zaščito :) :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej malo DOT kolk stare gume maš gor.. ;)

pa evo onboard po drugi cesti z izboljšano vetrno zaščito :) :

verjetno še niso ble zamenjane torej so stare 4 leta....prevoženih mam pa 5500km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa evo onboard po drugi cesti z izboljšano vetrno zaščito :) :

evo pogledu cel posnetek. dobr vozš, ka unmu u pežoju ni blo jasno ti si se pelal 95 pa je švignu mimo :D

mamo pa slovenci res vse ceste zjebane do boga.

Popravljeno . Popravil warum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamo pa slovenci res vse ceste zjebane do boga.

hahaha tok si pa tok dobr povedu mater a je sploh ksna lepa razn logask klanc pa kacje ride :headbang::headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pogledu cel posnetek. dobr vozš, ka unmu u pežoju ni blo jasno ti si se pelal 95 pa je švignu mimo :D

mamo pa slovenci res vse ceste zjebane do boga.

tnx.. ja take mamo pr nas, maš tam ene 100-200m ravninco pa ga eni terajo 120 :slap: pa redno tud v križiščih na ročno obračajo :)

tam nek od 2:30 do 3:30 je cesta res podn od podna, pol naprej je ok..pa zadne cajte je po cestah povn šodra :blink:

Popravljeno . Popravil fbevc93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx.. ja take mamo pr nas, maš tam ene 100-200m ravninco pa ga eni terajo 120 :slap:pa redno tud v križiščih na ročno obračajo :)

tam nek od 2:30 do 3:30 je cesta res podn od podna, pol naprej je ok..pa zadne cajte je po cestah povn šodra :blink:

vaši grejo vsaj v pravo smer v krožišče :D

post-20050-1247521325_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joooj pa kaj zdaj to vsi na moji strani.

warum a si šou ti dans nekj čez štiri v velenje..enga z tako čelado na gilleri sm pozdravu...XD...bla sma pa dva, pa pelala sma se zellllo počas ker njemu nikamer ne gre in sm se mogu za njemu pelat :trance_33_sleep: ..pač bol turistična vožnja hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

warum a si šou ti dans nekj čez štiri v velenje..enga z tako čelado na gilleri sm pozdravu...XD...bla sma pa dva, pa pelala sma se zellllo počas ker njemu nikamer ne gre in sm se mogu za njemu pelat :trance_33_sleep: ..pač bol turistična vožnja hehe

ja sm bil, sm mal pokimu, k sm si šele pol k sm se mimo tebe pelal gor pršu da si ti :slap:

Popravljeno . Popravil warum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!