Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

ja sm bil, sm mal pokimu, k sm si šele pol k sm se mimo tebe pelal gor pršu da si ti :slap:

heh..sj js sm tut pozdravu ko pač pozdravim usakega...pol sm pa pol po čeladi ugotoviu da si ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm butnu dol u pospeških CH 125 pa še 2 sva bla gor :)

js sm pa golfa 2 v breg prehitu :P

kulk KM pa ma zdej tvoj motor prbližn ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa golfa 2 v breg prehitu :P

kulk KM pa ma zdej tvoj motor prbližn ?

fbevc, na kok rpm kei šaltaš, pa a maš stock mašino ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fbevc, na kok rpm kei šaltaš, pa a maš stock mašino ? :D

9000-11000 rpm :evilgrin: ko je ogret seveda :) vse stock ja... sm pa odkril da mam NGK racing kabl za svečko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater... dans sm šou na eno turco tja ko še nism bil.. in odkrijem eno tako zelooo dolgo ravnino z 10% spustom :blink: 112 je šla tzr-ka :whistle: se mi je pol zasmilla ker je blo že 12000+ rpm pa sm rajš upočasniu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč in jih tut ne bom.... dons sm vozu 1 uro pa pou enduro še z enmu s crfko 450 pa mi je dau za pelat pal :D pol pa pridem na cesto in fuknem na taprumu ovinku :headbang: jst mam sam kolen popajsan en HS sm dau u tla s čelado drugač pa motorju skor nč sam mal je balanca kriva pa gas neki jebe :wallbash:

pizda sm jeznn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč in jih tut ne bom.... dons sm vozu 1 uro pa pou enduro še z enmu s crfko 450 pa mi je dau za pelat pal :D pol pa pridem na cesto in fuknem na taprumu ovinku :headbang: jst mam sam kolen popajsan en HS sm dau u tla s čelado drugač pa motorju skor nč sam mal je balanca kriva pa gas neki jebe :wallbash:

pizda sm jeznn

Enduro te jje zmatru.. Se zgodi :trance_33_sleep: Dobr da ni kej hujšga .)

Popravljeno . Popravil 50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne fora je bla u temu da je u temu ovinku ful zlizan asfalt in me je nesu že ene 3x da sm se za las rešu zj pa pač pozabm in sam bam po cest. Sam je bl težko vozt enduro s telm SM gumam sploh po ovinku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo po polurnem drajsanju čez ista dva ovinka gor in dol se se na levem kolenčniku pojavle 4 majhne praskice :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo po polurnem drajsanju čez ista dva ovinka gor in dol se se na levem kolenčniku pojavle 4 majhne praskice :slap:

:trance_33_sleep: Fajn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sm te že dodal... Evo dons postavljen moj rekord po klancu dol 140kmh!!!!! :worship: Sicer ne vem kok je to res ker itak šteuc laže še pa še ampak tok je pokazov. Sj bom posneu en onboard sam da se spomnem kam bom dau digiča. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sm te že dodal... Evo dons postavljen moj rekord po klancu dol 140kmh!!!!! :worship: Sicer ne vem kok je to res ker itak šteuc laže še pa še ampak tok je pokazov. Sj bom posneu en onboard sam da se spomnem kam bom dau digiča. :closedeyes:

Aha sm že sprejev :whistle: . Jz sm z runerco naječ 107 šu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah jst bi reku da je šlo v resnic okol 115 ker je števc kr skoču iz 120 na 140 in se mi zdi čudn

Ja no pol že more bit neki čudn :whistle:

Ej vi noste pod kape u čaladi ? Al perete čalade kej al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej vi noste pod kape u čaladi ? Al perete čalade kej al kako?

ma ne maram jst teh podkap razn če je res mrzlo dam ruto na vrat. drugač pa ne perem nč čelade pa obloge pa to mogoč bom enkrat bl pol zj je še skor nova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne maram jst teh podkap razn če je res mrzlo dam ruto na vrat. drugač pa ne perem nč čelade pa obloge pa to mogoč bom enkrat bl pol zj je še skor nova.

Jz sm jo zdj po 2h letih uprov :huh: kr je bla čist umazana od voska kr nenosm podkape ^^ zdj se pa 3tji dan suši O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!