Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Ijooooo kako grdo vreme včerej se skor stelembal po mokri cesti sm bremzal pa je sm šlo :headbang: . V petek sm se pa res stelembal pa me še zdej vse boli :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kaka razlika med bremzami gilere runner 50 in 125 (dvotaktne in štertaktne)? a so vse iste - al so pr 125 diski kej večji ipd.?

iste so

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo...

dt ma original razmerje 11/48 tak da gre pr 12000rpm še malenkost manj :whistle: če bi dau ti en zob več spredi bi stegnal realnih 100, pospeški pa nebi bli pomoje nič slabši :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej zdej stegne do 105 oz. je stegnu zej ne vem kva je s cilindrom pa batom morm pogledat. Sam se mi ne da več jebat še s temi zobniki men so pospeški bl važni pa če me bo še mal razpizdu prodam use skup pa si kupm enga aeroxa. :glare: pizda same stroške mam ta mesc najprej mi zob odbijejo pol motor zariba dons mi pa kolega še menjalnik na kolesu unič pa spet 75€ u pičku mater :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej zdej stegne do 105 oz. je stegnu zej ne vem kva je s cilindrom pa batom morm pogledat. Sam se mi ne da več jebat še s temi zobniki men so pospeški bl važni pa če me bo še mal razpizdu prodam use skup pa si kupm enga aeroxa. :glare: pizda same stroške mam ta mesc najprej mi zob odbijejo pol motor zariba dons mi pa kolega še menjalnik na kolesu unič pa spet 75€ u pičku mater :headbang:

ja 50cc ni take kvalitete mors vedt so usi isti( pac kitajci pa npr aprilija je razlika ampak sej ves kaj mislm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 50cc ni take kvalitete mors vedt so usi isti( pac kitajci pa npr aprilija je razlika ampak sej ves kaj mislm)

Ja kitajci so bolj kvalitetni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja 50cc ni take kvalitete mors vedt so usi isti( pac kitajci pa npr aprilija je razlika ampak sej ves kaj mislm)

Zakaj pa naj ne bi bli kvalitetni? Jst nisem meu 7000 km nobenga problema skor pa nisem mel nobenga servisa razen domačega, prvi problem je biu zj k sm dau drug cilinder. :closedeyes:

Sweet 16! :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo odkrit vzrok za to da mam še skor 1 cm placa ob robu.. zadna guma bla napumpana na 1.4 !!!! :blink: , predna pa na 1.6 bara :slap: matr ko sm napumpu je biu čist drug motor za pelat :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud js ti želim velik steče na mortju..pr naših cestah jo boš rabu :grim :D

vsaj pr nam je tak, učeri je dež celo nanesu šoder na cesto namest da bi ga sparu :angry: .. rezultat je da ko se furaš po cesti je tak občutek ko da bi furov na isle of man (zand kolo skos pleše :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse najbolše tut iz moje strani ;)

drgač pa kdaj gremo zdej na raceland?

tam v temi od racelanda se neki menjo da grejo enkrat, pa se bomo še mi zram prlimal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti greš kar z apn-ko?? :worship::worship: svaka čast, bil bi car če bi šel :yea1::yea1:

ja ka pa.. :D ..sam bi šel 1x ko nobenga nebi blo tam, da se mi nebi smejali o bi z apn pršu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :) pravjo bolš pozn kot nikol :D drugač pa sm mu narobe naštimano letnco rojstva ja pa sm šele zj vidu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sharka vse najbolše za rojstn dan, mogoč mal pozn sam vseen.

čeprav men si se vedno zdel starejši :P

Še z moje strani vsenajbolše, prau tako pozn :whistle: nism mogu prej čeestitat sm biu na morju :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!