Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

a lahko voziš 70ccm skuter z izpitom za h kategorijo

Loh ga vozš..sam če ti policaj ugotovi da je predelan na 70.. pol dobiš kazen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko voziš 70ccm skuter z izpitom za h kategorijo

po zakonu lahko voziš z H kategorijo moped ki ne presega 45 km-h če sem prav seznanjen :whistle: samo tega tak nišče ne upošteva :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še z moje strani vsenajbolše, prau tako pozn :whistle: nism mogu prej čeestitat sm biu na morju :rolleyes:

ja hvala :) sm vidu ja da si šu na morje. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa še js dam svoj post,mam aprilio rs50,polini kit 80ccm(gus),dellorto 19+130 diza,polini športne filter+športna kuplonga od top performansa,pa 14 zobnik vspredi,končna 135km/h(no joke)

prodajam by the way :rolleyes:

jst mam isto predelavo, sam tako hitrost mi pa ne doseže.. :yea1: a zadi maš 47 zob?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam isto predelavo, sam tako hitrost mi pa ne doseže.. :yea1: a zadi maš 47 zob?

post je str skor 2 leti :D. Grega kašno maš ti končno ? K js mam dele arrowa gor in to gre k svina, končna je 100-110 po števcu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post je str skor 2 leti :D . Grega kašno maš ti končno ? K js mam dele arrowa gor in to gre k svina, končna je 100-110 po števcu :D

ja ej sm pol opazu šele..res nevem kako mi je ratal njega citirat haha :D jao. Em ja po ravnini grem 110 zihr,če bi blo pa navzdol pa tud 120. Ma jst mam original izpuh in to ga jebe.. tud k grem po ravnini z malimi obrati (5-6) mi skoz tko mal trokira, pomoje zarad izpuha. Pol k pa daš gas da začne pelat.. je pa ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do petka me ni.. sobota ?

pomojem nebo takrat nobenga gor (na marof se gre pa bojo usi tam :D )

Popravljeno . Popravil fbevc93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto mario hoče za blokade vn dat + omejevalec + omejevalc gor naštimat 100€. preveč?

blokade boš dau vn? :yea1: a pol boš za kako turo? mal dalšo mislim XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do petka me ni.. sobota ?

pomojem nebo takrat nobenga gor (na marof se gre pa bojo usi tam :D )

verjetno gremo od petka do nedelje kampirat z prjatli za savijo...če ne bomo šli pa sporočim in se zmenimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doublepost...

uglavnem ma kdo kako idejo zaka nobena luč na runnerci ne dela? ne dolga, ne kratka, tut zadi ne, žmigavci & stop luč pa delajo. varovalke sm že menju, pa vseen ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf teb se pa da :worship: jst sm pa dons ostal na magistralk ker mi je zakuhov jao jao :headbang: sm mogu počakt da se je shladu zj pa verjetno kr vn dau termostat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!