Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

kj kdo mogoče prodaja tomos apn6 al pa alpino???

Hohoho ni šans, da prodam mojo 6kico. Jao kaj vse sva preživela skupaj. Ti gasperr...iz kje si ti? Bi šla eno turo hh. Če je prišla do morja bo pa ja tudi do tebe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup kdo mojo yamaho? letnik 05 prevoženih 13700 km za okol 1600€? Ma pa zamenjane pol mašine tok da dela brezhibno zraven dam pa še vse original dele.

Lahko menjam tut za skuterja.

Popravljeno . Popravil sharka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup kdo mojo yamaho? letnik 05 prevoženih 13700 km za okol 1600€? Ma pa zamenjane pol mašine tok da dela brezhibno zraven dam pa še vse original dele.

Lahko menjam tut za skuterja.

To s kitom prodajaš?. al standard?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kitom je ja. ma ne da se mi več šoltat enga skutrja bi si kupu tok da se mal furam.

PS. dons mi je dau kolega Hondo crf 250 ^_^ to pa trga bogato

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hohoho ni šans, da prodam mojo 6kico. Jao kaj vse sva preživela skupaj. Ti gasperr...iz kje si ti? Bi šla eno turo hh. Če je prišla do morja bo pa ja tudi do tebe :rolleyes:

sem iz Šoštanja..okolica Velenja..in ja, z veseljem se grem zraven pelat, sam morš vedet da nimam nič predelao in imam končno malo več kot 65 tk da...ne bit živčn ko se boma pelala pa naju bojo usi prehitevali hehe...

Lahka pa se prpelaš do mene pa grema pol skupi v Krško na raceland da nebom sam tam z štirko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem iz Šoštanja..okolica Velenja..in ja, z veseljem se grem zraven pelat, sam morš vedet da nimam nič predelao in imam končno malo več kot 65 tk da...ne bit živčn ko se boma pelala pa naju bojo usi prehitevali hehe...

Lahka pa se prpelaš do mene pa grema pol skupi v Krško na raceland da nebom sam tam z štirko :D

Hja mogoče pridem drug teden u raceland. Mogoče. Sicer pa sem navajen, da me vsi prehitijo, no, razen skuterji, tega ne prenašam. Ga zasledujem dokler ga ne dohitim in prehitim :D In nato pokažem na sedež( odzadaj mi piše TOMOS), da dokažem, da se s tomosmi ni za igrati :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja mogoče pridem drug teden u raceland. Mogoče. Sicer pa sem navajen, da me vsi prehitijo, no, razen skuterji, tega ne prenašam. Ga zasledujem dokler ga ne dohitim in prehitim :D In nato pokažem na sedež( odzadaj mi piše TOMOS), da dokažem, da se s tomosmi ni za igrati :whistle:

hahaha...kolk maš ti do šoštanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha...kolk maš ti do šoštanja?

Preveč :D Cirka 180 km. Ko bo 125cc pa rade volje pridem kaj na obisk :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja mogoče pridem drug teden u raceland. Mogoče. Sicer pa sem navajen, da me vsi prehitijo, no, razen skuterji, tega ne prenašam. Ga zasledujem dokler ga ne dohitim in prehitim :D In nato pokažem na sedež( odzadaj mi piše TOMOS), da dokažem, da se s tomosmi ni za igrati :whistle:

zaka tok sovražiš skuteriste, sej ti (vsaj nekateri) nič nočemo =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga roky, prideta vidva s pupijom na raceland ? nasledn tedn enkrat.. bomo vidl kak bo vreme

men ne pustijo tok delč :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In je bil kdo na Scooter festu? Eno belo aprilijo sn vido na posnetkih.. Xzibit? smile.gif

midva z 666 sva tudi bila... samo sva se raje šla vozitwhistle.gif tako da sva ob 2.00 že odšlaevilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, mene je pa jutranji dež čist demotovirial, popoldne me pa ni blo doma. Je blo sploh za kaj? smile.gif

meni osebno ne (da ne bom koga užalilclosedeyes.gif ) raje imam tiste prave motoriste(in upam da bom hitro eden izmed njih),pomoje je pa blo po 2.00 super ker so ble dirkeworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!