Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

no dans ko je biu tak lubi dougcajt sma pa z sošolcu posnela film..pač naredu je tomos D5 iz štirke, atx, avtomatika..uglavnem ni da ni :D

slaba kvaliteta je ker je blo snemano z telefonu..boma mogoč juter posnela še z fotoaparatu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dans ko je biu tak lubi dougcajt sma pa z sošolcu posnela film..pač naredu je tomos D5 iz štirke, atx, avtomatika..uglavnem ni da ni :D

slaba kvaliteta je ker je blo snemano z telefonu..boma mogoč juter posnela še z fotoaparatu...

Lepo lepo... še kakšen MF ali Lipnika gor in se bo poznalo na končni pospeških ter glasu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo... še kakšen MF ali Lipnika gor in se bo poznalo na končni pospeških ter glasu :D

hehe hvala XD...pja sj iščemo mal kakega mf-a... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dans ko je biu tak lubi dougcajt sma pa z sošolcu posnela film..pač naredu je tomos D5 iz štirke, atx, avtomatika..uglavnem ni da ni :D

slaba kvaliteta je ker je blo snemano z telefonu..boma mogoč juter posnela še z fotoaparatu...

zanimiv.. tak ko kake oldtimer dirkalne specialke :D

@roky.. sej če gremo med tednom prideš nazaj še predn prideta tastara s šihta :naughty: sm mal šau pogledat na raceland danes.. mater so narci toti s karti.. kak ga sekajo to skoz ovinke:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiv.. tak ko kake oldtimer dirkalne specialke :D

@roky.. sej če gremo med tednom prideš nazaj še predn prideta tastara s šihta :naughty: sm mal šau pogledat na raceland danes.. mater so narci toti s karti.. kak ga sekajo to skoz ovinke:D

jah, nwm no..

Kko je blo na SF, ma kdo kšne slikce al pa kei ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://motospirit.eu...opic.php?t=2394

Samo mimogrede. Kako to da se ti ne pustijo pelat do Krškega? Pač ne poveš kam greš. Mene so odkar mam moped 2x vprašali kam grem, pa še to zato, ker smo bli nekam namenjeni pa sem mogo pohitet :P

pa to ti pravim ja... js se oblečem, zalaufam motor, pol se pa skoz okn zaderem "js se grem mal pelat, adijo" , in že me ni več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to ti pravim ja... js se oblečem, zalaufam motor, pol se pa skoz okn zaderem "js se grem mal pelat, adijo" , in že me ni več :D

jah, se ne povem skos, kam grem... Ampak da pridm domou pa rečm da sm biu u Krškem :D...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, se ne povem skos, kam grem... Ampak da pridm domou pa rečm da sm biu u Krškem :D...

hah sej "nisi bil" v krškem:D... prideš domou : mulc kje si biu? - pa mal se se furu.. kdaj sta pa prišla domou? - ob treh - aja, js sm pa glih 15 minut prej šou od doma:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah sej "nisi bil" v krškem:D... prideš domou : mulc kje si biu? - pa mal se se furu.. kdaj sta pa prišla domou? - ob treh - aja, js sm pa glih 15 minut prej šou od doma:P

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo gremo zdej na ta raceland konec tedna.. sreda četrtek, petek.. kdaj vam najbol ustreza :) men se najbolš zdi četrtek da pičimo dol 9-13h :OK: jutr bom poklicu, če je mogoče kej rezerviran sam pomojem v četrtek nebo problema.. povejte mal kdo bi prišu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delam js zutri pa pol mam kosilo šele ob treh ko tastari domov pridejo.

drgač pa ne vem, čeprav bi me ful rit bolela do dol :P

lei ko maš ti konc šihta prideš mimo mene pa grema na kebab al ma mcdonald pa rečeš doma da nboš kosilu tist dan pa grema pol kr direkt :naughty: hh=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!