Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

dons bom probu it na servis ker motor trokira ko je topu in do 20kmh komi prleze (in to me ob živce spravla). ma sej pravim da nevem pa še fotr se mi je u glavo smejal k sm reku da bom šou u krško :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons bom probu it na servis ker motor trokira ko je topu in do 20kmh komi prleze (in to me ob živce spravla). ma sej pravim da nevem pa še fotr se mi je u glavo smejal k sm reku da bom šou u krško :D

hehe =)..leiga a si me prepoznau dans? na biciklu? :D

sm bil ekološki pa to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prepoznal ja, sej sm pozdravu=) sam je ta čelada res butasta noben ne vidi da "z glavo pomaham" :P

ne sj sm vidu da si pokimu..sam na začetku se mi je zdelo da me nisi prepoznau xD..drgač maš pa faino čelado..takoj te prepoznam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm poklicu.. jutr je normalno odprto tak ko npr v soboto al pa nedeljo - od 9 do 16.. pomoje najbolš da gremo zjutr, bo najmanj jih gor, lah pa tud popoudne, je reku da gužve nebo:) povejte zdaj.. js jutr grem 100%, če ne že furat pa vsaj gledat.. qrc vrjetno grem furat (koleni me srbijo):D po keri poti bi šla vidva @Gasperr ? če greta tu po naši strani vaju počakam, pa pičimo pol skup naprej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm poklicu.. jutr je normalno odprto tak ko npr v soboto al pa nedeljo - od 9 do 16.. pomoje najbolš da gremo zjutr, bo najmanj jih gor, lah pa tud popoudne, je reku da gužve nebo:) povejte zdaj.. js jutr grem 100%, če ne že furat pa vsaj gledat.. qrc vrjetno grem furat (koleni me srbijo):D po keri poti bi šla vidva @Gasperr ? če greta tu po naši strani vaju počakam, pa pičimo pol skup naprej :OK:

zgleda da po nobeni :D ..razn če najdem enga drugega ko bi šol zraven..bom sporočil danes zvečer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa vem.. ob ene 11h al 12h :) da mam pol eno urco cajta da se prpravim :D

Aha no =D. Dej pridem jz mal pogledat če bo cajt pa za en krog boš dau ne :whistle: ?. Z runnerco sivo pridm če bom utegnu :trance_33_sleep: da boš poznav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist na katerega sem mislil da bi šel zraven noče it..je kao predaleč :headbang::whistle:...

...sam se mi pa ne da vozit tok daleč..če bi šel warum al pa kdo iz naših koncev zravn bi z veseljem prišu mal na progo tk pa...:glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo kako drugo idejo kak tole na hitr skupi dat ? (tista lukna je zato kr sm hotu pršraufat skup, pa pol ni šlo :headbang:)

z5m-Slika1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me nazaj.. zmatran ko cucek pa moker do gat :D nimam nobene slike in acton, smo se vsi raj fural ko pa slikal:whistle:

slika1991.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, neki me zanima.. Js mam pr RS-ki odozad še okol 1-2cm roba, uspred pa sam 1mm... Kko je to možn ? Pol to pomen da se nesmem več nagnt v ovink al kko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, neki me zanima.. Js mam pr RS-ki odozad še okol 1-2cm roba, uspred pa sam 1mm... Kko je to možn ? Pol to pomen da se nesmem več nagnt v ovink al kko ?

To je neki čudno ponavad je zemr spredi več ustane ko zad :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!