Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

kupimmmmmmmmmm aprilio rs 50 predelano!!!!!! magari samo auspuh od letnika 06->!!!!!! KLIK !¨!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, neki me zanima.. Js mam pr RS-ki odozad še okol 1-2cm roba, uspred pa sam 1mm... Kko je to možn ? Pol to pomen da se nesmem več nagnt v ovink al kko ?

glede na moje izkušnje maš zadno gumo premal nafilano ;) mel podobno, pa je blo v zadni gumi 0.5 bar-a premal :whistle: prever pa obedve :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na moje izkušnje maš zadno gumo premal nafilano ;) mel podobno, pa je blo v zadni gumi 0.5 bar-a premal :whistle: prever pa obedve :grim

dost mam

mam na 1.9 bara

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, neki me zanima.. Js mam pr RS-ki odozad še okol 1-2cm roba, uspred pa sam 1mm... Kko je to možn ? Pol to pomen da se nesmem več nagnt v ovink al kko ?

to pa zato ker voziš po počasnih in ostrih ovinkih tepa maš čist malo balanco obrnjeno to se ti ne zdi samo tak je.. jas tude ko po igrišče vozen man tude na zodje več roba ko pa po cesti pa neke podobnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak je pa predna ?

glih normalna taka razlika med prvo pa zando ni :whistle:

kolk pa piše v manualu da morš met.. 1,9 zadno ? pri tzr je 2,0 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak je pa predna ?

glih normalna taka razlika med prvo pa zando ni :whistle:

kolk pa piše v manualu da morš met.. 1,9 zadno ? pri tzr je 2,0 :D

1,7 spredna pa 1,9 zadna (v primeru sopotnika 1,9 pa 2,1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja frrrrrrrrrrrrrrrr:rolleyes::rolleyes:

:nono: XD

kok dougo bo pa trajalo to zajbavanje :D:P

pa še ko sm tak bol mali..(150cc pa prvi letnik)..pa se najde kak tak ko kr strmi u mene k sm pač bol mali ŠE :trance_33_sleep:..ko že tk mi ni neki do te šole pol mi pa še taki zjebejo dan..že tk se preveč sekiram k sm tak :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_26_nono.gif XD

kok dougo bo pa trajalo to zajbavanje biggrin.giftongue.gif

pa še ko sm tak bol mali..(150cc pa prvi letnik)..pa se najde kak tak ko kr strmi u mene k sm pač bol mali ŠE trance_33_sleep.gif..ko že tk mi ni neki do te šole pol mi pa še taki zjebejo dan..že tk se preveč sekiram k sm tak unsure.gif

frrrrrrrrrrrrrr trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!