Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

:nono: XD

kok dougo bo pa trajalo to zajbavanje :D:P

pa še ko sm tak bol mali..(150cc pa prvi letnik)..pa se najde kak tak ko kr strmi u mene k sm pač bol mali ŠE :trance_33_sleep:..ko že tk mi ni neki do te šole pol mi pa še taki zjebejo dan..že tk se preveč sekiram k sm tak :unsure:

brezveze se sekirat kšn tedn še pol bo pa mir. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pač bol pedrosa style :D

nea sekirat, mamo pr nam še večje (manjše? :D ) čevape.. kak tedn še, pol se pa tak nebo dal nebenem več ;)

btw dans videna tomazin (večkrat :D) pa nejcZ.. heh si mel neke probleme pr malci zurej a ? :whistle::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pač bol pedrosa style :D

nea sekirat, mamo pr nam še večje (manjše? :D ) čevape.. kak tedn še, pol se pa tak nebo dal nebenem več ;)

btw dans videna tomazin (večkrat :D) pa nejcZ.. heh si mel neke probleme pr malci zurej a ? :whistle::D

hehe a si me vido danes kej z masko? haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pač bol pedrosa style :D

nea sekirat, mamo pr nam še večje (manjše? :D ) čevape.. kak tedn še, pol se pa tak nebo dal nebenem več ;)

btw dans videna tomazin (večkrat :D) pa nejcZ.. heh si mel neke probleme pr malci zurej a ? :whistle::D

jao če baba tumasta ne zastopi da pač nimam onega klučka :D je rekla a jutr boš pol tut brez? ja kk pa pizda če ga NIMAM a zastopiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene iz avto motor showa blo je dobr sm šu sprobat hondin simulator vožnje pa sem se pr 150kmh zaletu u kamion :grrr pa še mel so res hude špegle da k si jih dau gor si vidu ko da si najbl pijan al pa zadet :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Kako se vam zdi Derbi gpr2 2006 letnik, pa z 80 kitom noter...

je vreden nakupa 1000€ ?

ty

zlo podobn je rs-ki kr se delov pa motorja tiče... Raj kupi yamaho al pa aprilio, pa probi brez kita... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve kje na internetu bi lahka dobil nalepko ki pride pri APN Alpino na kesl..oz. na tisto plastiko. Pač tista ko gor piše RES OFF ON (za bencin, kam more bit pipca obrnjena)..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!