Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

heh js sm s svojo bivšo runerco bil 2x na tleh, pa ni blo pol tulk škode :D tisto ročko ti je res hecno zvil, men je je obakrat zlamal :whistle:

ops, vidu zdej da si se zaletu.. ka si v avto ruknu al ka ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, spelal sm gor na glavno, se pelal ene 50 ko je tip v kombiju pred mano na hit zabremzu ene 15m pred avtom pred njim, js sm pa lih v tistem trenutku pogledu v ogledalo. bremzu napouno pa se zaletu u rit, poknalo k hudič, še z čelado po šajbi, padu na pločnik - tip se je pa odpelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, spelal sm gor na glavno, se pelal ene 50 ko je tip v kombiju pred mano na hit zabremzu ene 15m pred avtom pred njim, js sm pa lih v tistem trenutku pogledu v ogledalo. bremzu napouno pa se zaletu u rit, poknalo k hudič, še z čelado po šajbi, padu na pločnik - tip se je pa odpelu.

maš tak srečo da se je odpelu.. drugače bi biu ti kriv :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ee jeba to ja.. zato pa js čimprej prehitim vse ko so počasnejši od mene :whistle:

btw danes šou prvič po kolenu (po obeh straneh) :yea1:

Vau :D Drgač pa je dei asvalt že kr hladn, ne se hecat :D

EJ ZNA KDO KJE BI SE DALE TAČKE ZA APRILIO SX 50 KUPIT KI SE MI JE ZVILA PR PADCU ;)

Ebay, Aprilia... Dei kei več povei kai ie blo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ebay, Aprilia... Dei kei več povei kai ie blo ?

kk se pa to prek ebaya naropča (je velka poštnina al kaj?) ki še nigdar nism.

No blo je pa tak enkrat sm po džu v enem ovinku drsal drugič me je pa v jark zaneslo ki sm v ovink s preveliko hitrostjo prletu pa je motor čist obrnlo :S sm se mu skor nč ne pozna bl se mu pozna od prvega padca čeprav je bil drugi veliko hujši !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vau biggrin.gif Drgač pa je dei asvalt že kr hladn, ne se hecat biggrin.gif

asfalt je te hladen ko je 10 stopinj oz. manj trance_25_naughty.gif

ne, če je zutri do 10.00 megla pa pol še oblačn recmo je asvalt hladn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ame='666' date='27. September 2009 - 08:11 AM' timestamp='1254031881' post='1678127']

ne, če je zutri do 10.00 megla pa pol še oblačn recmo je asvalt hladn :D

hah ne žvim js v lukni da bi megla bla ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej rabu bi nujno znat ke bi se dal kak moto katalog 2009 nabavit bilo ker sm da ni drugi jezik lahk je i hrvaški sm bulje da je slovenski prosim pomagajte ker rabim nujno !!

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje mene pa neki zanima a ma kdo za prodt motoristične hlače( dokaj kvalitetne) obvezno usnjene cena do 100 eur seveda so lohk rablene ce so pa nove pa se tok bol cilam pa na ksn vanucci probiker ( lohk so tut mal podrsane od padca sam ne prevec)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje mene pa neki zanima a ma kdo za prodt motoristične hlače( dokaj kvalitetne) obvezno usnjene cena do 100 eur seveda so lohk rablene ce so pa nove pa se tok bol cilam pa na ksn vanucci probiker ( lohk so tut mal podrsane od padca sam ne prevec)?

jas mam ene vanuccijeve ti jutri povem če jih prodam al ne... cena pa bi bla do 100e. kak si reka closedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje mene pa neki zanima a ma kdo za prodt motoristične hlače( dokaj kvalitetne) obvezno usnjene cena do 100 eur seveda so lohk rablene ce so pa nove pa se tok bol cilam pa na ksn vanucci probiker ( lohk so tut mal podrsane od padca sam ne prevec)?

A to za na scooterja?

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo od vs tut problem dol (klanc) "polagat"... ? Ker jz dol zlo težko se sploh nagnem, za gor pa gre...:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!