Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

A ma kdo od vs tut problem dol (klanc) "polagat"... ? Ker jz dol zlo težko se sploh nagnem, za gor pa gre...unsure.gif

ne...moreš met malo več pameti na bremziwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeee Vidiš ti i ja iste sreče sm si tudi pred tremi tedni kost nad gležnjem zlomu maš še zdej gips :S:S

Pa bi tudi mogu tajski boks trenirat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo od vs tut problem dol (klanc) "polagat"... ? Ker jz dol zlo težko se sploh nagnem, za gor pa gre...:unsure:

ja zdej v en orng breg navzdol je mal zajeban ja, ko si v nagibu ni glih fajn bremzat (sploh s prvo).. je treba skor počakat pred ovinkom :D:whistle:

a kolenčkaš že kej ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo zviu sm si gležn pa glih zej k se mi začne kickbox .....popizdu bom :headbang::BUA:

js sm si ga pa danes zviu :headbang: že tretjič isti gležn.. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej v en orng breg navzdol je mal zajeban ja, ko si v nagibu ni glih fajn bremzat (sploh s prvo).. je treba skor počakat pred ovinkom :D:whistle:

a kolenčkaš že kej ? :naughty:

ne, pa tut do nove sezone nebom probavu.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Realno MOGOČE 85, kriv pa ni bencin, ampak najverjetneje veter od zadaj :)

srči, tole je 95 realnih ;) (preračunano z prenosov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srči, tole je 95 realnih ;) (preračunano z prenosov)

v računu nisi upoštevu izkoristke, pogreške, vreme, ceste.. :whistle: drugače ma pa kolega tzrko.. pa sma merla z gpsom.. pa mislim da je biu top speed res okrog 85km/h.. na števcu je pa kazal čez 100km/h :)

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v računu nisi upoštevu izkoristke, pogreške, vreme, ceste.. :whistle: drugače ma pa kolega tzrko.. pa sma merla z gpsom.. pa mislim da je biu top speed res okrog 85km/h.. na števcu je pa kazal čez 100km/h :)

@bullshitpress. :D vsaj 90 realnih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lej če motor doseže 12000 obratov bo hitrost 12000/primarni prenos/prenos 6 prestave/sekundarni prenos ×obseg kolesa(nakak tko no, js sm tak v gearing commanderja vse natipku).... pa je lah zarad mene tud tornado zram, :) .. izkoristke, pogreške... :? se pa nism računu tega iz moči motorja ampak iz obratov mašine... če bi dal not mašino z 1000 konji pa istimi prenosi bi še vedno pr 12000 obratih šou točno 95 .)

sej ponavad men tud prleze nek do 11000rpm, kar pomeni realnih 87 km/h tak da se strinjam da tzr-ka običajno leti tam nek...

speedgraph.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :D a švoh majce maš tud? :P

dans sm tamočno mel če si me videl kje haha

mam pa navadne tut ja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ste največ km nardil z mopedom "naenkat" ?

ko sm šu zadnič na ovinke sm se ene 2 ure gor pa dol furu.. enih 100km pomojem :D drugač pa mam eno standard nedeljsko furco - 60 km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z 666 pa z bratom...navadno ko se pelemo naredimo 300km...whistle.gif

ja točno tak... to pa zato ker nas je več pa se je dosti bolše vozit ko smo najmanj trije se ponavadi nas je še več trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!