Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

gor na stojalo ga bom dal... akumulatorja pa nebm ven devu.. včas je treba tud pozimi kam nujno skočit če glih ni kakiga snega al pa kej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V navodilih os mojga piše da bi treba bencin vn iztočit pa nevem kaj še pa nism nč naredu. Brezveze komplicirat

Ja bencin vn zato da ne zmrzne ce ga mas kje uzun al pa kje k pride pod 0°C k to ni dobr za motor drgac ce ga mate pa kje k je dokaj toplo pa ni treba vn jemt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bencin vn zato da ne zmrzne ce ga mas kje uzun al pa kje k pride pod 0°C k to ni dobr za motor drgac ce ga mate pa kje k je dokaj toplo pa ni treba vn jemt

bencin zmrzne pri 0°C?? lol dej ne poki.. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHA LOL Bencin zmrzne na 0

Pa gdo bo mel vni motor čez zimo ;)

Pa še to prosim pomagajte rabim nujno kje bi se dal nabavit kak motokatalog 2009 sm že vse trafike preiskal

rabim res nujno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw sm napisu pod 0 ce ne vrjamete p dejte motor cez zimo vn pa bote vidl ( k sprasujes kdo ga bo meu uzun ) tist k v bloku zvi nwm kje ga bo meu k uzun ce not ni placa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw sm napisu pod 0 ce ne vrjamete p dejte motor cez zimo vn pa bote vidl ( k sprasujes kdo ga bo meu uzun ) tist k v bloku zvi nwm kje ga bo meu k uzun ce not ni placa

majo eni mopede tud na snegu parkirane pa vsepovsod ja.. sm ne pa okol govort da bencin zmrzne.. da se ti nou kdo smeju. tud če bo -20 ne bo zmrznu pa dej si že dopovedat :wacko: omg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam motor pozim u garaž pa ni čist zaprta tok da je notr pod 0 stopin pa ni še nikol nč zmrznl sploh pa ne bencin edin kar ti lahko je voda u kilerju :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima a bi tole pasal na rs 2006+ KLIK :hmm:

sej je nastavljivo, itak da paše :yes: za vsak primer pa lah tud po telefonu preveriš kolk široko je ;)

de se pa tud sam nardit :)

slika1952.jpg

jst mam motor pozim u garaž pa ni čist zaprta tok da je notr pod 0 stopin pa ni še nikol nč zmrznl sploh pa ne bencin edin kar ti lahko je voda u kilerju :rolleyes:

če maš redno menjan antifriz not neima kej bit :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je nastavljivo, itak da paše :yes: za vsak primer pa lah tud po telefonu preveriš kolk široko je ;)

de se pa tud sam nardit :)

slika1952.jpg

dobr si tole naredu:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šu sm s skuterjem jst stock on cilinder 80 pa sm zmagou za ene 2 metra

a to resno ? 50 vs 80 zmaga 50 ? :D ql

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah vrjamem mau povei prot kom, kko, zakaj, kje tongue.gifbiggrin.gif

prvič z eno tzr 400m z leovinciv6 pa šp.filtrom pa sem šel napre za kake 5m...potem pa se ni hotel sprijazniti pa še 1xwhistle.gif

potem z aeroxom 80cc pa leovice zx...mel je zlo lahke valče pa sva šla na 1km...za 10m sem ga poscal...

pa še enega z tzr ki sva non stop tekmovala (666):D,dokler sem mel jas 11 zobnik je šel on pred mene v pospeških in v končni ninja.gif ,potem pa sem 14 zobnik nabavil,in sem ga nekj časa prehiteval zdaj pa je tzr prodal in kupil cbr125glare.gif in sem spet počasnejšiwhistle.gif

pa še več jih je blo...worship.gif ,izgubil še nisem ker grem drag proti tistim,za katere vem da so počasnejšiwhistle.gif

zakaj?zbog forewhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!