Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

prvič z eno tzr 400m z leovinciv6 pa šp.filtrom pa sem šel napre za kake 5m...potem pa se ni hotel sprijazniti pa še 1xwhistle.gif

potem z aeroxom 80cc pa leovice zx...mel je zlo lahke valče pa sva šla na 1km...za 10m sem ga poscal...

pa še enega z tzr ki sva non stop tekmovala (666)biggrin.gif,dokler sem mel jas 11 zobnik je šel on pred mene v pospeških in v končni ninja.gif ,potem pa sem 14 zobnik nabavil,in sem ga nekj časa prehiteval zdaj pa je tzr prodal in kupil cbr125glare.gif in sem spet počasnejšiwhistle.gif

pa še več jih je blo...worship.gif ,izgubil še nisem ker grem drag proti tistim,za katere vem da so počasnejšiwhistle.gif

zakaj?zbog forewhistle.gif

mene pa si pozabil, a?yes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič z eno tzr 400m z leovinciv6 pa šp.filtrom pa sem šel napre za kake 5m...potem pa se ni hotel sprijazniti pa še 1xwhistle.gif

potem z aeroxom 80cc pa leovice zx...mel je zlo lahke valče pa sva šla na 1km...za 10m sem ga poscal...

pa še enega z tzr ki sva non stop tekmovala (666)biggrin.gif,dokler sem mel jas 11 zobnik je šel on pred mene v pospeških in v končni ninja.gif ,potem pa sem 14 zobnik nabavil,in sem ga worship.gifnekj časa prehiteval zdaj pa je tzr prodal in kupil cbr125glare.gif in sem spet počasnejšiwhistle.gif

pa še več jih je blo...worship.gif ,izgubil še nisem ker grem drag proti tistim,za katere vem da so počasnejšiwhistle.gif

zakaj?zbog forewhistle.gif

haha v pospeških sen ša stalno napre worship.gifworship.gifworship.gif v končni pa si me na kunce resen prehita to pa zaradi tega ka jas nesen čoka meja trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif ka pa ko sen jas meja giannellia na probi trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene pa zanima kje ste vi kej gume kupval pa kere mi priporcate:D

kupi iste kak maš org. na tzr sen meja zadaj mc 25, conti twist, sportmax pa moren reči ka je sportmax daleč najbolša sledi conti twist potem pa mc 25 s katero nesen bija glih zadovoljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam biggrin.gif A je šou kdo od vs že kšn drag race... ? skutr vs. tzr,rs ... biggrin.gif

s tzr-ko drag race:

tzr-dna (leovince zx )=zmaga

tzr-speedfight 2- (leovince rr )= zmaga

tzr-rs 50 ( giannelli, šp. filter )= zmage in poraz

tzr- tzr 80 ( mhr 80, giannelli, 21 delorto itd itd )= poraz glare.gif

tzr- derbi senda=zmaga

tzr-tzr ( v6 )=zmaga

tzr-katrca ( to je bila bol dirka ) = zmaga trance_21_laughing1.gif

aha pa še 1x ko sen še meja runner... runner-clio=zmaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tzr-ko drag race:

tzr-dna (leovince zx )=zmaga

tzr-speedfight 2- (leovince rr )= zmaga

tzr-rs 50 ( giannelli, šp. filter )= zmage in poraz

tzr- tzr 80 ( mhr 80, giannelli, 21 delorto itd itd )= poraz glare.gif

tzr- derbi senda=zmaga

tzr-tzr ( v6 )=zmaga

tzr-katrca ( to je bila bol dirka ) = zmaga trance_21_laughing1.gif

aha pa še 1x ko sen še meja runner... runner-clio=zmaga

trance_43_wavetowel2.gif Sam kko si pa loh z stock tzr prehitu tzr z v6 ? slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e, saj je mel v6 pa malossijev šport. filter goritrance_44_wink5.gif

no z mojo bivšo tzr zmage:

-aerox 80polini z mesta me je prehitel ampak od tretje brzine je šla tzr naprej

-razne tzr pa rs z manj predelavami (samo so vse mele vsaj aspuh drugi pa dobro so šle ni kaj)

-rs 80 polinibiggrin.gif tole pa sem res za las prehitel

-aerox 70 no roblem

-yamaha dt...

porazi:

-aprilia tuono 125 z giannelitrance_38_surprise.gif = tukaj pa ni bilo šanstrance_13_cry.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene pa zanima kje ste vi kej gume kupval pa kere mi priporcate:D

ja finančno so nejbolj sava mc 25, samo so bol tako (sem jih mel, zadnjo no) niso se ravno lepile v kakem hitrem podiranju motorja so rade zdrsele, orig. so itak dobre (continental), pa kake malo dražje pa so itak pomoje nejbolše michelin pilot power (sem jo mel, super guma), dunlop sportmax ... naročiš pa jih itak lahko na kakem motocentru ali pa prek spleta malo poiščeš ponudbe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha v pospeških sen ša stalno napre worship.gifworship.gifworship.gif v končni pa si me na kunce resen prehita to pa zaradi tega ka jas nesen čoka meja trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif ka pa ko sen jas meja giannellia na probi trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif ???

ja,ko si bil na tzr,pa še to v 1. in v 2. ...ko pa sma menjala pa si ti šel z mojo rs jas pa z tvojo tzr pa se je videlo,da imam 30kg več od tebewhistle.gif ,pa si ti mene z z mojo rs fajn zadaj pustil...

z giannellio pa nebi kej dosti več nareda,ker veš ka ma zej šiško tudi gore hmr2 pa je tudi bol podhranjene pa nevem, če gre dosti predmenewhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tzr-ko drag race:

tzr-dna (leovince zx )=zmaga

tzr-speedfight 2- (leovince rr )= zmaga

tzr-rs 50 ( giannelli, šp. filter )= zmage in poraz

tzr- tzr 80 ( mhr 80, giannelli, 21 delorto itd itd )= poraz glare.gif

tzr- derbi senda=zmaga

tzr-tzr ( v6 )=zmaga

tzr-katrca ( to je bila bol dirka ) = zmaga trance_21_laughing1.gif

aha pa še 1x ko sen še meja runner... runner-clio=zmaga

mislim da ni bil edenwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tule pa js kolenčkam (kadar gre) :whistle:

zakon ovinki :D

A ma kdo izkušnje z vožnjo v velk, dolg klanc ? A se pride sploh km z 50cc ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakon ovinki :D

A ma kdo izkušnje z vožnjo v velk, dolg klanc ? A se pride sploh km z 50cc ? :D

:yes: .. so še pol naprej enih 5-10 minut ovinki, sam je slabša cesta, pa tam ne pretiravam glih z nagibom :BUA:

pa se pride ja, sam nad 7k obratov ga mej skos.. sma se enkrat dva pelala v tak dolg klanc pa je lučka za temperaturo začela goret :D ko sm šou pa sam v tist isti klanc pa ni blo nobenih problemov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!