Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

jas pa upam da drugo sezono čim manj,ker bom ostal brez keša za bencin če bom tako nadaljevaltrance_39_thumbdown.gif

heh, kolko ti pa kej pije? pa kok maš končno? meni pije tm nekje maximum 3 litre na 100 km, končno mam pa nekje 85.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, kolko ti pa kej pije? pa kok maš končno? meni pije tm nekje maximum 3 litre na 100 km, končno mam pa nekje 85.

am, jz mam porabo 4l, končno 102 po števcu.. Letos 5000km :S. Drug let bo bol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, kolko ti pa kej pije? pa kok maš končno? meni pije tm nekje maximum 3 litre na 100 km, končno mam pa nekje 85.

meni pije enih 4,5l ,max. končna po števcu po ravnini,ko sem mel še šp. filter 105,zdej ko sem pa ga dal dol pa 100,s tem da še moram malo odpreti na spomlad luft,pa bo potem tudi nekje 105whistle.gif ...SKRATKA PREMALOtongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo po dougem cajtu se še js javlam tule gor xD

najprej vesele praznike...

...pol vas pa neki uprašam :rolleyes:

A ste mogli vi za šolo tut delat ''Mapo učnih dosežkov''?

Pač mi mormo do 5.1. nardit to za informatiko.

Zdej pa če ma kdo to nareto bi prosi če mi bi olajšu delo med počitncam pa mi poslau :D

Tole nam je pa dau za ''vzorec''

-klik-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečnga pa zdrauga pa velik perhov :P

PS: A ste kei pokal?

js se tud že doug nism gor oglasu.. srečnga pa zdrauga :OK:

s kozarcom u rok bol težko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bencin tankate u mopede ? Jz 95, a bi se kei poznal če bi dau 98 al bi bla razlika sam v ceni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst na moji runnerci opazim razliko, sploh pa če 100tko tankam. Ni nevem kakšne razlike, ampak čutiš pa, da mal bolj potegne :) Če mam dost evrotov tankam 100tko, čene pa 95 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika je, čuti se da motor bolj vleče, samo je ta razlika res mala. če nisi perfekcionist, raj pršparaš na par evrih pa je to to :)

btw, mi loh kdo nitro zrihta, bi js to probu not dat? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst na moji runnerci opazim razliko, sploh pa če 100tko tankam. Ni nevem kakšne razlike, ampak čutiš pa, da mal bolj potegne smile.gifČe mam dost evrotov tankam 100tko, čene pa 95 smile.gif

heeh jas pa vlivam vse noter ker tak ni keša---SMO V KRIZI PA NIMAM KEŠA NITI ZA 95trance_32_shutup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bo pr men isto spomlad, sam sm pa jesen šele skuter dobu in sm meu še dost keša :D Ma sej ko bom valčke pa povratno uštimov, potem bo pa pomoje šlo mal bol, pa nebo treba 100ke tankat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika je, čuti se da motor bolj vleče, samo je ta razlika res mala. če nisi perfekcionist, raj pršparaš na par evrih pa je to to :)

btw, mi loh kdo nitro zrihta, bi js to probu not dat? :P

Če boš dal to not, ti bo pršlo na take obrate da ti bo utrgal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!