Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

evo mene po dolgem času... zej k ni sezone bl mal spremlam vse skup, je bol bord aktualen in sm meu glih u nedeljo pretres možganov ker sm fuknu na enmu kikerju pa še brez čelade sm biu in to prvič u življenju. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene po dolgem času... zej k ni sezone bl mal spremlam vse skup, je bol bord aktualen in sm meu glih u nedeljo pretres možganov ker sm fuknu na enmu kikerju pa še brez čelade sm biu in to prvič u življenju. :headbang:

sranje :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene po dolgem času... zej k ni sezone bl mal spremlam vse skup, je bol bord aktualen in sm meu glih u nedeljo pretres možganov ker sm fuknu na enmu kikerju pa še brez čelade sm biu in to prvič u življenju. headbang.gif

slovenščina,sedi 5tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos pa... Jz pa pupi, 90%

mi z 666 pa z bratom gremo..tako da če kdo gre bi blo ql če bi šli na en dan..veliko dirkanjatrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne ?:D

če ne pstijo, da se grem s svojim skuterom vozt. tiste gokarde loh js tle u celju vozm na city centru... če bi se loh s skuterem tko...par krogov na fraj, bi pa šu :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo zabija vsem minuse? saj mi je vseeno, sam daj odrasti že enkrat, nobenmu ni smešno idiot...

To tut mene zanima, ker pedr mi nabija minuse..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tut mene zanima, ker pedr mi nabija minuse..

meni tudi je na prejšnjih straneh nekdo talal minuse...zej se je malo umiril-zdej ko sem to povedal bo pa novi naval,pri menitongue.gif

kej pa se sekirate za te minuse??trance_11_confused.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja...mene tud boli spolni organ za te minuse...enmu je pač dougcajt k ne zna nč pametnga poveat :D raj se furimo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja...mene tud boli spolni organ za te minuse...enmu je pač dougcajt k ne zna nč pametnga poveat :D raj se furimo :P

da, a se ti dele furaš že :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da, a se ti dele furaš že :eek:

ne nažalost ne :( sam pa komi čakam...tacajt pa pesmi o motorjih pesnim pa motorje rišm xD matr mi je dougcajt :D komi čakam da zima mine :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nažalost ne sad.gif sam pa komi čakam...tacajt pa pesmi o motorjih pesnim pa motorje rišm xD matr mi je dougcajt biggrin.gif komi čakam da zima mine tongue.gif

heh jas pa se zdej vozim z avtomatikomtrance_44_wink5.gif ,pa morem rečti da že tudi komaj čakam pomladrolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja...mene tud boli spolni organ za te minuse...enmu je pač dougcajt k ne zna nč pametnga poveat biggrin.gif raj se furimo tongue.gif

čakaj da ne boš jezen ti bom jas zdaj pluse zdevaltrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre kdo letos na raceland?

:grim

sam da bote res prišl.. lani sm bil sam :whistle:

če ne pstijo, da se grem s svojim skuterom vozt. tiste gokarde loh js tle u celju vozm na city centru... če bi se loh s skuterem tko...par krogov na fraj, bi pa šu :D

kdo ne pusti? doma al na racelandu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doma ni blem, tam u racelandu niso pstil... vem da se da stezo zakupit, samo to se mi pa ne splača, da bi se js ene 5-10 krogov odpelu mal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

doma ni blem, tam u racelandu niso pstil... vem da se da stezo zakupit, samo to se mi pa ne splača, da bi se js ene 5-10 krogov odpelu mal

eh nič ni treba zakupit.. plačat morš 20 eurov pa se lah peleš gor 4 ure .) 5 krogov sam se tak ne splača delat kr nucaš tolk da se navadiš na progo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!