Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

doma ni blem, tam u racelandu niso pstil... vem da se da stezo zakupit, samo to se mi pa ne splača, da bi se js ene 5-10 krogov odpelu mal

Sej ne rabiš steze zakupit, da se furaš gor. Ko se bil jaz gor, se je nekdo s skuterjem peljal, pa mu noben ni nič rekel, no vsaj ne da bi jaz videl. Res pa je, da ga ima zgolj za po pistah, glede na to kakšenega je mel, poliestri pa to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka misleš raceland motodrift met? :D

ne, lah se pa sankamo :whistle:

za točn termin se je zdle škoda ment.. to se en tedn prej pove :) tam nek spomladi lah gremo.. marec, april ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, lah se pa sankamo whistle.gif

za točn termin se je zdle škoda ment.. to se en tedn prej pove smile.gif tam nek spomladi lah gremo.. marec, april trance_44_wink5.gif

sej ni nujno da samo 1xbiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne rabiš steze zakupit, da se furaš gor. Ko se bil jaz gor, se je nekdo s skuterjem peljal, pa mu noben ni nič rekel, no vsaj ne da bi jaz videl. Res pa je, da ga ima zgolj za po pistah, glede na to kakšenega je mel, poliestri pa to.

če ne, pa novi marofworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, lah se pa sankamo whistle.gif

za točn termin se je zdle škoda ment.. to se en tedn prej pove smile.gif tam nek spomladi lah gremo.. marec, april trance_44_wink5.gif

kdaj pa sploh odperejo raceland mislin kdaj lahko greš gor rolleyes.gif ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a proda kdo tomos atx, pa da je brezhiben... naj mi javi. Pa če kdo proda kakšen super moto 50. 80 ccm.. za ceno do 1200.. loh tud pove :) LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a proda kdo tomos atx, pa da je brezhiben... naj mi javi. Pa če kdo proda kakšen super moto 50. 80 ccm.. za ceno do 1200.. loh tud pove smile.gif LP

en enduro je k je od derbija štel pa od yamaha dt80r original mašina...zelo v redu ohranjen...je pa bol za v gozd,ker mislim da se ne da registrirati,bom vprašal kolega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti sneg :wacko::headbang:... Kdaj bo kei sonca ?

ehhh sam da je sneg, zarad mene če pou leta :yes: sj bo že čez 2 mesca furabilno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehhh sam da je sneg, zarad mene če pou leta :yes: sj bo že čez 2 mesca furabilno

kje je še to... :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko prebiram poste te sem že potreben rataltongue.gif

gremo v kurbenhausworship.gif

boš pa še velik predrku predn boš do tja pršu... :grim jao mulci same pizdarije so vs, sm delat ne.. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!