Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

a bo res konec tedna lepo?pravi da bo jug pihal pa še otoplitveworship.gif

zimi bijejo zadnji tednitrance_40_thumbup.gif

lol, konc tedna bo skoz pod nulo pa še sneg bo loh naletavu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol, konc tedna bo skoz pod nulo pa še sneg bo loh naletavu...

nevem kako,samo jas k sem pri avstrijski meji skoraj doma pravi da bo lepše...vsaj po maxi-juwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kako,samo jas k sem pri avstrijski meji skoraj doma pravi da bo lepše...vsaj po maxi-juwhistle.gif

ja samo ta lepše pomeni da nebo več -15 ampak -5 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa sem gledal vreme po drugem programu pa pravi v soboto snegglare.gif ..

ma kdaj bo bo..dle od marca ne more bit slabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da bo te dni sonce tako kot danes in bodo snegu bile zadne ureworship.gif

petk, sobota.. dež in otoplitve... počas pa bo mogoče jihaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petk, sobota.. dež in otoplitve... počas pa bo mogoče jihaa

nevem zakaj se ta zima tako vleče , poletje pa mine ko kekstrance_39_thumbdown.giftrance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj se ta zima tako vleče , poletje pa mine ko kekstrance_39_thumbdown.giftrance_19_hmm.gif

zatu k si večinoma notr in ni nč za delat pametnga, sm gledaš loh skoz okn k miš iz moke pa čakaš marc,april .. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zatu k si večinoma notr in ni nč za delat pametnga, sm gledaš loh skoz okn k miš iz moke pa čakaš marc,april .. glare.gif

ja to je glih tounsure.gif

samo najhuje je pa to k se greš malo delj pelat-300+km naprimer , pa se ustaviš na čralki pa gre kolega tankat pa še ti pogledaš v kesl pa vidiš prazninotongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil ker zainterisiran za tole spodaj, naj pogleda kej še na sosednje forume da bo dobil več informacij.)to je vse skopirano iz (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com):

TOREJ PRIPRAVLJA SE POKALNO PRVENSTVO ZA AMATERJE 2010. Potrebuje se zavarovanje ki za celo leto pride nekje 60euro. Štartnina bo 15 euro treningi sobotni so okoli 20 euro. Licence ni treba icon_wink.gif tekmujejo lahko vsi skuterji, obvezna pa je oprema, to pomeni kombinezon, rokavice, čelada in škornji, pa hrbtne zaščite. Tekmuje se v svoji kategoriji, tisit ki so že kdaj vozili v državnem prvenstvu nimajo dovoljenja tekmovati v tej kategoriji.

Pripravljamo pravilnik ki sem si ga jaz zamislil nekako tako:

- max prostornina 73ccm

- dovoljeni so izključno cilindri iz sive litine ( GUS)

- dovoljen je izključno originalni vžig

- dovoljena je zamenjava CDI enote

- Dovoljeno je lajšanje magneta in predelava originalnega vžiga

- dovljena je bilokatera motorna gred

- karterji se lahko predelujejo samo z odvzemanjem materiala in z dodajanjem epoksidnih kitov

- predelava nosilca agregata je pri minarellijih dovoljena vendar mora biti narejena strokovno

- dovoljen je uplinjač 19mm za 10 col kolesa in 21mm za 12 col kolesa

- izbira izpuha je prosta

- izbira zračnega filtra je prosta

- izbira pnevmatik, zavor, hladilnega sistema je prosta

- vporabljati se sme IZKLJUCNO navadno ali destilirano vodo

- zaključki krmila morajo imeti zaobljene aluminijaste čepe

- dovoljena je menjava velikosti koles iz 13 ali 14 na 12 ali 10 col

- svetlobna telesa morajo biti polepljena z lepilno folijo ali lepilnim trakom ali odstranjena

- vsa stojala, smerokazi in ogledala morajo biti izdirkalnika odstranjeni

- skuter mora imeti številko na bokih in spredaj z belo podlago in črno številko

- dirkalnik mora imeti napis " TCR je car " SE HECAMO

Mislim da je to vse. Še da malo razložim glede cilindrov zakaj 73ccm. Večina GUS cilindrov ima premer 47mm kar nanese malenkost manj kot 70ccm ( 69,86 ccm). V primeru da je cilinder brušen na nad mero se logično prostornina poveča, druga zadeva pa je ker je zelo razširjen cilinder DR evolution ali TOP TROPHY je pri PIAGGIO izvedbi ta že v originalu premer 48mm kar nanese skupaj več kot 70ccm in z prvo in edino možno nadmero 48,4mm se pride na 72,2ccm. Vse to pa zato da ni treba kupovat novega cilindra v primeru da se ima nadmetro že noter pobrušeno. Mi slim d asestavit agregat z sport predelavo je lahko zabavno in nekaj kjer se vsak lahko izkaže.

Razmišljal sem tudi da bi se dovolilo imeti MHR replico in s6 sport pro ( RACING ni dovoljen) ker sta po moči ekvivalentna 2+. Razen če omejimo na sport cilindre in jih natančno napišemo

recimo :

Malossi sport

Polini sport / polini corsa

TOP TROPHY

DR EVO

S6 STREETRACE

pinasco Tforce

motorforce gus

Lp TCR.

Za vse dodatne informacije je na drugem forumu ( EUMO......) objavljena uradna tema o amaterskem dirkanju, kjer se lahko praša karkoli dejanske organizatorje prvenstva! Uradna tema o SCS 2010 bo na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) zato da bo vse na enem mestu ne pa po 10 forumih gor pa dol. S tem nočem nič nasprotovati motorspirit forum ki odlično opravlja svoje delo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!