Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

kdo je se takrat jezu da so tanove tablice prevlke :lol:

js bi reku da mamo še srečo :D

post-20050-126546439408_thumb.jpg

eh, js mam še vedno uno ta staro rumeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RS50Black a maš še zmer 1. akumulator ?? Dele 1 tedn nism pržgou motorja in je že prazn akumulator..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RS50Black a maš še zmer 1. akumulator ?? Dele 1 tedn nism pržgou motorja in je že prazn akumulator..

ne.prvo sem mel orginalnega pa je lani crknil,potem pa sem dal noter od brata ki je mel tzr letnik 06-80cc pa njemu ni več obračal pa mam zdej noter akumulator star 4 letacool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne.prvo sem mel orginalnega pa je lani crknil,potem pa sem dal noter od brata ki je mel tzr letnik 06-80cc pa njemu ni več obračal pa mam zdej noter akumulator star 4 letacool.gif

a bo čez počitne kej lepš vreme ? glare.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

luči podobne ko na mitoju lonec podoben novi rs-ki 125 worship.gif

heh luči sm mislu originalne od tzr narisat pa so zgleda res mal na mitota izpadl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Doma mam frčija pa mam en problem. Zadnje cajte (sploh od kr je bl mrzlo) motor zlo trokira dokler se ne ogreje. Čudi me da tega včasih (tud pozimi) ni bilo. A je možnost da je diza zamašena ??  Ker občutek je tak glede na to da trokira in spet ne. Sam zakaj pol k je topu dela normalno?? A je mogoče kriv zračn filter ?? Sej bom ju3 pogledu, sam da mau prašam da vidm kaj bi lohka blo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Doma mam frčija pa mam en problem. Zadnje cajte (sploh od kr je bl mrzlo) motor zlo trokira dokler se ne ogreje. Čudi me da tega včasih (tud pozimi) ni bilo. A je možnost da je diza zamašena ??  Ker občutek je tak glede na to da trokira in spet ne. Sam zakaj pol k je topu dela normalno?? A je mogoče kriv zračn filter ?? Sej bom ju3 pogledu, sam da mau prašam da vidm kaj bi lohka blo...

A ve kdo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!