Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

a kdo ve kok široko gumo se loh da na rs 50 spredi pa zadi (najširšo).. drgač letnik je 2000 bajduvej..

jah 110 bi šlo samo bi bli že veliki žlebovitrance_39_thumbdown.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od zadaj pa nevem...en kolega ma tudi ta starejši model pa ma gor 130 pa enako zgleda kak na moji...zglega da so enake širine felne...tako da 150

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa zadi? ene 130 bi šlu gor? kdo ve, oz. ma gor tako dimenzijo? da ne bom kupu pol pa nou pasal..

kolega ma gor 130 pa zgleda k na moji....jas bi dal 100-130 razmerje...ali pa 110-150-samo to se mi vidi že malo prevečwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega ma gor 130 pa zgleda k na moji....jas bi dal 100-130 razmerje...ali pa 110-150-samo to se mi vidi že malo prevečwhistle.gif

aha, a maš kšne slike mogoče da se vid kk zgleda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, a maš kšne slike mogoče da se vid kk zgleda biggrin.gif

dobiš večer ker grem k temu kolegu slikat (je moj sosedbiggrin.gif ).

130 gre gor 100% pa enako zgleda kot na moji in nima žlebov...150 pa vem da je mel 666 na tzr in se je skoraj stikala ketna z gumo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolko v vednost, z večjo širino pnevmatike bo težje pregibanje levo-desno zaradi večje tekalne/naležne površine. tud poraba bo večja (verjetno ne ravno veliko, pa vendarle), oprijem pa tudi ne nujno bolši. govorim iz mojih izkušen na aeroxu ter frendovih na tzr-ki. ko je vidu, da je vožnja veliko bolj okorna, je presedlal na manjšo (originalno) dimenzijo pnevmatik. mogoče za 10 večja širina še gre, pa že tam se veliko pozna :) niso zastonj dali inženirji in zasnovalci nekega motorja takšnih dimenzij gum gor. in če že, dajte obe gume enakih modelov (ne samo znamk). preverjeno se zelo pozna :) če se ti gre samo za oprijem, daj gor neko kvalitetno gumo originalnih dimenzij, če pa samo zarad "stylinga"... pa nwm :) tolko z moje strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas bi dal vedno gor 100 naprej in 130 ozadaj...te dimenzije so pomoje vredu...veliko pa je odvisno od gume,če bi rad mel res gumo 1a daj gor dunlop michelin ali pa bridgestone ali pa te firme,z moje strani pa save tudi nemorem šinfati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je za omejevat obrate :P Nah, še bolj poceni jih dobiš. Je pa vprašljiva kvaliteta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je za omejevat obrate :P Nah, še bolj poceni jih dobiš. Je pa vprašljiva kvaliteta :P

ja res dobr odg. .. lol dej resno... a ma kdo to? pa kerga priporočate oz. a res deluje al je za en kurac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res dobr odg. .. lol dej resno... a ma kdo to? pa kerga priporočate oz. a res deluje al je za en kurac

Ja jest sem ga mel na sf in ni za en kur**. Če češ ti dela tako kot treba, sam sem imel na mehansko stikalo. Naštelal ga na 45km/h in to je to. Tisti ki so za 50€ pa al je mensezdi da dalinsko voden in ga lahk vklopiš iz daljave že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe vi pa mate prakse s tembiggrin.gif ,pri nas itak ti malo ker policaj kaj teži za hitrost pri mopedutrance_40_thumbup.gif ,samo gume gledajoworship.gif

za registrirat rabm nč druzga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za registrirat rabm nč druzga...

stekleno vouno v aspuh pa gre-zaduši moped...nekje pred to stavbo kjer maš tehničnega se ustavi vzameš dušilec dol pa v njega natlačiš to vouno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa ti bi ga slučajno boš pa kaj naredu..

hmm,če me bi ga res bi poklical enega kolega k ma s tem delo...samo tega pri nas tega niworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes prvih 100m na motorju letos (od brata minicross :whistle: ) .. moja đamaha gre pa še pred vikendom mal na luft :OK: četrtek naj bi blo sončno pa 12 C :yea2:

Popravljeno . Popravil fbevc93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!