Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Potem pa ni imela na zalogi, ker kar nima na zalogi je dobavni rok 21 dni. Če pa ima na zalogi pa dobiš v roku 3 dneh. Kar sem jest naročeval, sem dobil v tistem roku kot mi ga je povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa ni imela na zalogi, ker kar nima na zalogi je dobavni rok 21 dni. Če pa ima na zalogi pa dobiš v roku 3 dneh. Kar sem jest naročeval, sem dobil v tistem roku kot mi ga je povedal.

enako, pa ko so bli problemi me je poklicu, razložu pa še na njegove stroške mi je pol poslal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

-klik-

Ste že vidli takšno 125cc aprilio na avtonetu (pač take barve) ? Nima veze kdaj, sam zanima me če sploh obstaja taka v SLO :D ker se mi zdi da je js še nism opazu.... Je pa najbol lepša :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-klik-

Ste že vidli takšno 125cc aprilio na avtonetu (pač take barve) ? Nima veze kdaj, sam zanima me če sploh obstaja taka v SLO :D ker se mi zdi da je js še nism opazu.... Je pa najbol lepša :P

Sm ugotoviu da jo je vrjetno sam mal preštrihu :D..ker res noben drug nima take na bikepics...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ugotoviu da jo je vrjetno sam mal preštrihu :D..ker res noben drug nima take na bikepics...

Yap, tole je homemade, sam pa hudo zgleda  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yap, tole je homemade, sam pa hudo zgleda worship.gif

spodnjo nalepko je dal belo-ko aprilia piše pa nalepke na repu je odstranil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta pa je od mojega kolega bla pa jo je zdej prodal-točno taworship.gif

zdej pa ma yamho r6

ja...

Alen ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 ur vožnje cena pa okoli 400e ... če se motim me popravte

ej kam smo prišli s cenamitrance_39_thumbdown.gif ...vem da se je že za H kategorijo podražila cena v 4 letih za 60€trance_13_cry.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kam smo prišli s cenamitrance_39_thumbdown.gif ...vem da se je že za H kategorijo podražila cena v 4 letih za 60€trance_13_cry.gif

Hvala za odgovore :) Cene so pa res močne že ja :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še pr 15 lah zdej komi delaš ne ?

tele zime pa zgleda letos še nebo konec.. cel tedn minus, sreda četrtek sneg :surrender: tzrka je že nazaj v kleti na stojalih.. glioh enih 50 km sm naredu -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj te potolažim s tem, da tukaj na primorskem ni nič boljše. Mrzlo za popizdit, večinoma oblačno ali deževno če je sonce pa piha ko prasica. Dio porko kdaj bo TOPLO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bog nam kaže zobe ker preveč z temi 2t osnažujemo okoljetwak.giftongue.gif

Ko nabavim nouga lahko on kaže tote zobe sm vozo pa se bom...Aja pa k bo topleje se mi2 enkrat dobima nekje na Ptuju vela :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!