Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Ko nabavim nouga lahko on kaže tote zobe sm vozo pa se bom...Aja pa k bo topleje se mi2 enkrat dobima nekje na Ptuju vela :rolleyes:

ka oš pa nabavo ? ..lah še js zram uletim, nism daleč doma ;) . . hh pa še moja tzrka je s ptuja doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka oš pa nabavo ? ..lah še js zram uletim, nism daleč doma ;) . . hh pa še moja tzrka je s ptuja doma :D

uuuu..Ti si iz Kozjanskega...Od kod natančneje..Js bom vrjetno kupo Yamaho Dt tam doli...(Koprivnica)

Ja Komot se zmenmo tule na forumu pa se malo vozimo...:naughty::naughty::naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko nabavim nouga lahko on kaže tote zobe sm vozo pa se bom...Aja pa k bo topleje se mi2 enkrat dobima nekje na Ptuju vela rolleyes.gif

ja nekje v kurbenhaus bova šla pogledat če je kej nougatongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu..Ti si iz Kozjanskega...Od kod natančneje..Js bom vrjetno kupo Yamaho Dt tam doli...(Koprivnica)

Ja Komot se zmenmo tule na forumu pa se malo vozimo...trance_25_naughty.gif:naughty:trance_25_naughty.gif

ja pa se dobimo na vrhu triglavatrance_40_thumbup.gif

lahko pa se res 1x bi dobli pa šli na furo to bi blo zakontrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa se dobimo na vrhu triglavatrance_40_thumbup.gif

lahko pa se res 1x bi dobli pa šli na furo to bi blo zakontrance_40_thumbup.gif

Ja js grem v Sredo po motor :kva2: :kva2: :kva2: ...tk da od Srede naprej sm tkoj za Vožnjo

Se še zmenimo :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js grem v Sredo po motor trance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.gif ...tk da od Srede naprej sm tkoj za Vožnjo

Se še zmenimo trance_38_surprise.gif

veliko sem se vozil v mrzlem ampak zdej ne grem ta teden na mopedsurrender.gif (razen na avtomatika:D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tukaj nadaljujemo :P Jaz sem šel z mojo 160 komot :P Pole je zmanjkalo ravnine oz. sem prišel do avtomobila, ki je vozil 90 :). Sicer pa načrtujem, da bi si kupil 1 tedensko vinjeto in sprobal. Ene 180 bo ja šlo :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veliko sem se vozil v mrzlem ampak zdej ne grem ta teden na mopedsurrender.gif (razen na avtomatika:D?

Ok...Sj js se še tud morem malo motorju privadit pa to da me nebote glih čakali usakega tolko xD

Se zmenimo vglaunem...Da se nebom skos sam vozo xD

Zraven še pripelem brata z Tomosom Replico Cup pa Frenda z Aprilo Rs... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu..Ti si iz Kozjanskega...Od kod natančneje..Js bom vrjetno kupo Yamaho Dt tam doli...(Koprivnica)

Ja Komot se zmenmo tule na forumu pa se malo vozimo...:naughty::naughty::naughty:

lesično.. mogoče se boš pelu mim ko boš šou po motor :D

ja pa se dobimo na vrhu triglavatrance_40_thumbup.gif

lahko pa se res 1x bi dobli pa šli na furo to bi blo zakontrance_40_thumbup.gif

men se raceland lušta :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tukaj nadaljujemo tongue.gif Jaz sem šel z mojo 160 komot tongue.gif Pole je zmanjkalo ravnine oz. sem prišel do avtomobila, ki je vozil 90 smile.gif. Sicer pa načrtujem, da bi si kupil 1 tedensko vinjeto in sprobal. Ene 180 bo ja šlo evilgrin.gif

kaj pa maš pol predelno?

sicer pa 2t rulajoworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok...Sj js se še tud morem malo motorju privadit pa to da me nebote glih čakali usakega tolko xD

Se zmenimo vglaunem...Da se nebom skos sam vozo xD

Zraven še pripelem brata z Tomosom Replico Cup pa Frenda z Aprilo Rs... worship.gif

jas tudi nekaj kolegov pa brata z rs125worship.gif

mislim da bi lahko že konec marca ker mislim da se bo ogrelo za max. 2 tedna pa je fest fajn če se jih npr. 10 peleworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lesično.. mogoče se boš pelu mim ko boš šou po motor biggrin.gif

men se raceland lušta evilgrin.gif

sej komu pa newhistle.gif

samo pomoje bo treba še malo počakat da bo topleje ker zdej še niso gume 100%trance_39_thumbdown.giftrance_13_cry.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene še nekaj zanima tongue.gif ... Vete za kakšno stran ko ima veliko izbiro čelad za skuterje smile.gif po možnosti slovensko

wink.gif

ebay.it..sicer ni slovensko je pa vsega boga gorworship.gif

rableno pa poglej na bolhi.com ali pa poznaš kako tgovino z čeladamitrance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej komu pa ne:whistle:

samo pomoje bo treba še malo počakat da bo topleje ker zdej še niso gume 100%trance_39_thumbdown.giftrance_13_cry.gif

prvo soboto ko bo 15stopinj + pičimo dol otvorit sezono :D

Mene še nekaj zanima :P ... Vete za kakšno stran ko ima veliko izbiro čelad za skuterje :) po možnosti slovensko

.)

laba

tc motoshop

kmc

pomojem maš izbire dost :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa maš pol predelno?

sicer pa 2t rulajoworship.gif

Nič? Sam odprta je :D Ene 26 konjičkov spravi skupaj. Res prav vesel sem, da nisem zapravljal za skuterje, RS50, TZR in se vozil z 6ko :P Kdor se mi je takrat smejal, se mu zdaj jaz smejem ker grem mimo njega v 2 brzini, ker večino folka ki je kupilo 50 se še vedno fura s 50ko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo soboto ko bo 15stopinj + pičimo dol otvorit sezono biggrin.gif

pol še moremo lepilo za plastike sabo vzetboobies.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič? Sam odprta je biggrin.gif Ene 26 konjičkov spravi skupaj. Res prav vesel sem, da nisem zapravljal za skuterje, RS50, TZR in se vozil z 6ko tongue.gif Kdor se mi je takrat smejal, se mu zdaj jaz smejem ker grem mimo njega v 2 brzini, ker večino folka ki je kupilo 50 se še vedno fura s 50ko biggrin.gif

hehe pridem jas z bratovo aprilio rs 125 pa je še fajn predelana pa se bomo vsi smejali...jas pa lahko kupim eno rs125 pa za male denare pa mam lahko poleg rs50worship.gif ..tako bom tudi v bližni prihodnosti naredil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pridi :) Sej na msnju sem te že dodal :D Sicer pa, boš videl kakšen je občutek ko furaš RS 125 in potem 50 :) Se ti zdi, da ne gre nikamor, glas ti je v pizdi, pospeški nikakvi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa kr Danes skočo po Yamahicoo...k naj bi zj blo vreme ceu tedn v k**** pa ga takrat nebi mogo pripelat :D

Tak da ko bote za akcijo se zmenmo pa gremo na kako voznjico :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pridi smile.gif Sej na msnju sem te že dodal biggrin.gif Sicer pa, boš videl kakšen je občutek ko furaš RS 125 in potem 50 smile.gif Se ti zdi, da ne gre nikamor, glas ti je v pizdi, pospeški nikakvi smile.gif

....sem se že kar nekaj prevozil pa vem kako je...zato tudi nimam sile z nakupom rs125 ker se kar veliko vozim z bratovo---125cc 2t rulsworship.gif

Js sm pa kr Danes skočo po Yamahicoo...k naj bi zj blo vreme ceu tedn v k**** pa ga takrat nebi mogo pripelat biggrin.gif

Tak da ko bote za akcijo se zmenmo pa gremo na kako voznjico closedeyes.gif

kej pa je predelano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je nova bo bol težko kej.

Nii nova...2006 je...Sm njemu povedau na msn ja...Motor je odlokiran :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!