Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Kaj bo pol zaen motor ? RS? :D

Ps: a kdo ve zakaj je tok mal 125 rs-k na avtonetu ? :S

Po vsej vrjetnosti RS letnik 06...če bom pa 4takterja (ne bom =P ) bo pa en supermoto.

Pa še zdej so nardil tko da je treba na izpitu met najmn 22ur vožnje :headbang: :headbang:

Res je :headbang: ... sam upam da bom še lahka po starem..če ne pride izpit 800€..to je pa :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej vrjetnosti RS letnik 06...če bom pa 4takterja (ne bom =P ) bo pa en supermoto.

Res je :headbang: ... sam upam da bom še lahka po starem..če ne pride izpit 800€..to je pa :surrender:

ja sej to pizda, kje si že vidu 22 ur :S

PS: a kej veš zakaj je na avtonetu tok mal rs-k 125 dele ?? (začetek sezone?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še zdej so nardil tko da je treba na izpitu met najmn 22ur vožnje headbang.gifheadbang.gif

a je kdo rekel da je izpit nujen?trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to pizda, kje si že vidu 22 ur :S

PS: a kej veš zakaj je na avtonetu tok mal rs-k 125 dele ?? (začetek sezone?)

sej jih je kar nekaj...vsaj starejših oblik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to pizda, kje si že vidu 22 ur :S

PS: a kej veš zakaj je na avtonetu tok mal rs-k 125 dele ?? (začetek sezone?)

Že lani jeseni, ko je blo konc sezone ni blo skoraj nič RSk na avtonetu (js gledam bol 06)..sm mislu da bo zdej ko je začetek sezone kj več, pa sta ble tut sam dve..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že lani jeseni, ko je blo konc sezone ni blo skoraj nič RSk na avtonetu (js gledam bol 06)..sm mislu da bo zdej ko je začetek sezone kj več, pa sta ble tut sam dve..

jah čudn ja...  Drage so k pras*** :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm mislu da bi jo že kr kupu zdej v začetku leta :P sam je itak brezveze ker bom meu izpit šele oktobra.

Če se bo le dalo bom kupu pa tako da ma rave že noter + odblokirana. Sam me mal skrbi kk bo z €€€. Če je vzdrževanje res tolk drago kolker nekateri govorijo...pa še use si bom mogu sam plačat (izpit+motor+oprema) tk da ja...bo treba delat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm mislu da bi jo že kr kupu zdej v začetku leta :P sam je itak brezveze ker bom meu izpit šele oktobra.

Če se bo le dalo bom kupu pa tako da ma rave že noter + odblokirana. Sam me mal skrbi kk bo z €€€. Če je vzdrževanje res tolk drago kolker nekateri govorijo...pa še use si bom mogu sam plačat (izpit+motor+oprema) tk da ja...bo treba delat .)

ja drago je k svina :S 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teh novih oblik je tudi že nekaj..

Pa ni nobene pametne rablene... Al ma preveč km, al je draga, al je pa kej udarjena :S

Do kok km pa bi blo pamtn kupt 125 2t ? K ena ma 10000km pa že menan bat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teh novih oblik je tudi že nekaj..

Js gledam sam 06 ... k majo še staro elektroniko al neki? Nwm ka že uglavnem enkrat sm nekje brau neki o tem da je razlika v mašini od 07 naprej + seveda cenejše so :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js gledam sam 06 ... k majo še staro elektroniko al neki? Nwm ka že uglavnem enkrat sm nekje brau neki o tem da je razlika v mašini od 07 naprej + seveda cenejše so :D

ja nova oblika pa stara mašina :OK: zato so pa tud tak redke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Mene zanima če grem še ta tedn delat za 125cc še loh delam po tastarem, se prav da mi ni treba 22ur odpelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nova oblika pa stara mašina trance_40_thumbup.gif zato so pa tud tak redke trance_44_wink5.gif

ja če je to res te morajo it malo bol..ker vem da zaradi euro3 standardov ta nove ne grejo več take fejst,pa še neke el. odpiralko ma v fergazarju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če je to res te morajo it malo bol..ker vem da zaradi euro3 standardov ta nove ne grejo več take fejst,pa še neke el. odpiralko ma v fergazarju...

Pa sej se odblokira al pač ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če grem še ta tedn delat za 125cc še loh delam po tastarem, se prav da mi ni treba 22ur odpelat.

Če bo taka avtošola da se boš lahka zmenu.. =D

Pač js se grem juter prijavit na CPP in je rekla da me bo spravla še v star sistem, sam da morem čimprej nardit zdravniškega da bo na spričevalu čimprejšnji datum.

Čeprav se mi mal smotano zdi da grem zdej na predavanja CPP pa pol čez 7 mescov pisat občinsko ko bom že kake drobnarije pozabu :D .. ampak za 400€ cenejši izpit se splača B) ...

Če bo le tako, da bom še v starem..se zna zgodit tut to da bo zdej rekla da bom še v starem zakonu, ko bom pa prvo uro odvozu, bo pa veselo povedala da morm odvozit še 21 ur :D

Pa sej se odblokira al pač ne ?

Menda je težje vseskup odblokirat zaradi elektronike

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo taka avtošola da se boš lahka zmenu.. =D

Pač js se grem juter prijavit na CPP in je rekla da me bo spravla še v star sistem, sam da morem čimprej nardit zdravniškega da bo na spričevalu čimprejšnji datum.

Čeprav se mi mal smotano zdi da grem zdej na predavanja CPP pa pol čez 7 mescov pisat občinsko ko bom že kake drobnarije pozabu biggrin.gif .. ampak za 400€ cenejši izpit se splača cool.gif ...

Če bo le tako, da bom še v starem..se zna zgodit tut to da bo zdej rekla da bom še v starem zakonu, ko bom pa prvo uro odvozu, bo pa veselo povedala da morm odvozit še 21 ur biggrin.gif

Menda je težje vseskup odblokirat zaradi elektronike

tega nemoreš...lahko pa namestiš fergazer navaden pa koleno pa membran blok od starega modela oz. sport..samo je nastavlanja dosti..

to najbolš da na avtošolo pokličeš..

pjebi je kdo za raceland v soboto ? trance_25_naughty.gif

a še ni mal mrzlo?mad.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje še tud za pisto ni dovolj :) je pa dovolj, da se kdo pridruži našmu klubu v nedeljo, da gremo na en meeting na pragersko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje še tud za pisto ni dovolj smile.gif je pa dovolj, da se kdo pridruži našmu klubu v nedeljo, da gremo na en meeting na pragersko smile.gif

grem kdo bol z naše strani če veš?mislim ptuj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!