Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Danes dobil Obvestilo o prekršku. Najprej sm mislu da sem narobe parkiral (čeprav tam parkiram že eno leto in nisem edini) pol sm pa šou iskat na netu ka bi naj ta odstavek+člen pomenil.

''Prekršek je bil storjen s 5 točko/odstavkom 116 člena Zakona o vamosti(nisem se zmotil pri pisanju, ampak tako piše na listku :D ) cestnega prometa.(ZVCP-1)''

In js na internetu najdem tole: -klik-

''

116. člen - Prometna signalizacija

(5) Udeleženci cestnega prometa morajo ravnati skladno z omejitvami, prepovedmi in obveznostmi, izraženimi s prometno signalizacijo. Tako morajo ravnati tudi tedaj, ko je to v nasprotju s prometnimi pravili.

''

What the... bi naj to pomenlo?

P.S. kazen je pa 40€

P.P.S. sploh nevem če sem prav najdu ker mi je preveč čudno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smrdi po kaki rdeče prevoženi luči na semaforju, neupoštevanju stop znaka, nedajanja smernikov ipd :) sei če plačš u 8 dneh, maš samo 20 euro, al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to ne more bit...no nevem ampak ta list je bil napisan ob 08:20 uri...js sm pa motor ugasnu ob 07:00 uri. Eno uro pa dvajst so me iskali al kk:P

Popravte me če se motim ker je to moja prva kazen in nevem kk to gre če ti npr. prevoziš rdečo..a se nebi spustu za tebo pa te ustavu in napisu kazen?

Drgač pa nism prevozu nobene rdeče luči, usaj ne da bi js vedu O:-)

In ja, upam da je 20€ če plačaš v osmih dneh

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni nujno, da kar za tabo pride :) mu ni treba, če je dobil tvojo registrsko tablico. drugače pa najbolje, da pokličeš na policijo in povprašaš :) verjamem da ti bodo znali natančno razložiti xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cjo cigani :D

Me pa res zanima ka sm naredu..če bi šou čez rdečo bi pomoje bla večja kazen .)

Drgač pa, a to ne rabi nobenga dokaza al pa kj? Bo pršlo zravn položnce? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cjo cigani biggrin.gif

Me pa res zanima ka sm naredu..če bi šou čez rdečo bi pomoje bla večja kazen wink.gif

Drgač pa, a to ne rabi nobenga dokaza al pa kj? Bo pršlo zravn položnce? tongue.gif

hehe smešno da neveš zakaj bi mogel plačati kazen...jas nebi plačal dokler nebi vedel za kaj gre...pokliči na policijo al pa se ustavi tam,čeprav ni preveč vredu vzdušje tamtongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino za kar bi lahko plačal kazen je to da se tam naj nebi parkiralo. Čeprav parkiram tam že več kot eno leto mi je čudno da bi se zdej najdu en k bi začeu težit + nisem edini ki je tam parkiral sem pa edini z listeku. Sam se ta 116 člen, 5 točka nekak ne ujema z parkiranjem.

Ja a to ne rabiju nobenih dokazov o prekršku?

Glavno da oni dobijo dnar pa je to to, druga jih ne zanima smile.gif

Na srečo ni neka velika kazen, sam useen

Aia, pa še neki...prejšn dan je bla policija tam okoli ko sm prišu do motorja, pa niso nič rekli da naj nesmem tam parkirat al pa kar kol. Sam pogledu me je pa nadaljeval z svojim drugim delom =P

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino za kar bi lahko plačal kazen je to da se tam naj nebi parkiralo. Čeprav parkiram tam že več kot eno leto mi je čudno da bi se zdej najdu en k bi začeu težit + nisem edini ki je tam parkiral sem pa edini z listeku. Sam se ta 116 člen, 5 točka nekak ne ujema z parkiranjem.

Ja a to ne rabiju nobenih dokazov o prekršku?

Glavno da oni dobijo dnar pa je to to, druga jih ne zanima smile.gif

Na srečo ni neka velika kazen, sam useen

Aia, pa še neki...prejšn dan je bla policija tam okoli ko sm prišu do motorja, pa niso nič rekli da naj nesmem tam parkirat al pa kar kol. Sam pogledu me je pa nadaljeval z svojim drugim delom =P

po mojem ka rabijo dokaz ker če ga nebi bi lahko enemu čist tretjemu napisali kazen za bv... neven no... pozanimej se na policiji zgubit tak nimaš kaj biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhf.. dans sm šou prvič letos mal ga terat na ovinke B) in grem enih 2x gor pa dol (po enem cca 5 km dolgem odseku se js drajsam ) nakar ko hočem prehitet en avto motor ne gre nikamor.. spustim gas in zabremza hujš ko kak dizl :unsure: prva misel - batni obročki so zagrabl, seveda js takoj vržem u ler, motor pa še kr bremza.. se ustavim mal pogledam ka bi lah blo in je biu zadni disk čis plav pa vroč da bi lah jajce gor peku :surrender: seveda men nič jasn in grem gleda ka bi lah blo.. in pol vidim da se mi je un šraufek za štelat prosti hod zadne bremze zategnu do konca kr sam od sebe :slap:

slika2349.jpg

slikano je ko sm ga že napol odšraufu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden zaviješ tja kjer sem jaz parkiral je znak''Prepovedan promet v obeh smereh'' in to je razlog. Čeprav tega znaka nihče ne upošteva in se mi zdi da je tam bolj zaradi tega ker mora bit. .) In pač en je meu slab dan in poklical redarja ki je z veseljem napisal kazen. Drugače pa tam parkirajo tudi zdravniki in je tak prostor da če bi bila tam parkirana patrija nebi nobenega motila. Pač ja, bom plačal..itak ni druge :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhf.. dans sm šou prvič letos mal ga terat na ovinke B) in grem enih 2x gor pa dol (po enem cca 5 km dolgem odseku se js drajsam ) nakar ko hočem prehitet en avto motor ne gre nikamor.. spustim gas in zabremza hujš ko kak dizl :unsure: prva misel - batni obročki so zagrabl, seveda js takoj vržem u ler, motor pa še kr bremza.. se ustavim mal pogledam ka bi lah blo in je biu zadni disk čis plav pa vroč da bi lah jajce gor peku :surrender: seveda men nič jasn in grem gleda ka bi lah blo.. in pol vidim da se mi je un šraufek za štelat prosti hod zadne bremze zategnu do konca kr sam od sebe :slap:

slika2349.jpg

slikano je ko sm ga že napol odšraufu..

Slaba... A si zrihtu ?? A maš to nove gume gor slučajno ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slaba... A si zrihtu ?? A maš to nove gume gor slučajno ? :D

ma sej ni kej velik za rihtat.. zategnu sm un šrauf in upam da se to nebo več dogajal.. nop gume so še kr iste ko lani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej ni kej velik za rihtat.. zategnu sm un šrauf in upam da se to nebo več dogajal.. nop gume so še kr iste ko lani :D

A si jih kej zjebu na racelandu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhf.. dans sm šou prvič letos mal ga terat na ovinke cool.gif in grem enih 2x gor pa dol (po enem cca 5 km dolgem odseku se js drajsam ) nakar ko hočem prehitet en avto motor ne gre nikamor.. spustim gas in zabremza hujš ko kak dizl unsure.gif prva misel - batni obročki so zagrabl, seveda js takoj vržem u ler, motor pa še kr bremza.. se ustavim mal pogledam ka bi lah blo in je biu zadni disk čis plav pa vroč da bi lah jajce gor peku surrender.gif seveda men nič jasn in grem gleda ka bi lah blo.. in pol vidim da se mi je un šraufek za štelat prosti hod zadne bremze zategnu do konca kr sam od sebe slap.gif

slika2349.jpg

slikano je ko sm ga že napol odšraufu..

sreča da nisi bil v ovinku pa zadna naenkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si jih kej zjebu na racelandu ?

mal so ble zasmojene povrhu, sam tisto zradiraš takoj ko greš kam na ovinke :whistle: pa zdej bi lah kmal kak raceland udarl, js mam kolenčnike za ponucat :D

sreča da nisi bil v ovinku pa zadna naenkrat...

ja, če bi na kak šoder naletu nebi blo lepo -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal so ble zasmojene povrhu, sam tisto zradiraš takoj ko greš kam na ovinke whistle.gif pa zdej bi lah kmal kak raceland udarl, js mam kolenčnike za ponucat biggrin.gif

ja, če bi na kak šoder naletu nebi blo lepo sleep.gif

tudi brez šodra...ko enkrat zadna blokira maš malo šans...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi povedat, a se vam tudi dogaja da ko prvič spelujete in je motor še malo mrzel, da ne potegne lepo in trokira ene 10 metrov.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi povedat, a se vam tudi dogaja da ko prvič spelujete in je motor še malo mrzel, da ne potegne lepo in trokira ene 10 metrov.

to je bolj kot ne normalno :) kr še ponvad motor pod čokom dela, ki preprečuje dotok zraka, zaradi česar je pač normalno trokiranje. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi povedat, a se vam tudi dogaja da ko prvič spelujete in je motor še malo mrzel, da ne potegne lepo in trokira ene 10 metrov.

hehe kako vprašanjetongue.gif

ja normalno..pa ko noče tisto ko je mrzel potegniti nesmeš dati gasasad.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pa svojo Yamaho Dt pustiu počivati doma ceu dan, in si raje nabirau nove iskušnje na Frendovem Krosi (Yamaha Yz 85 )

Ka vam naj rečem,Če bi se to dalo registrirat še jedo več nebi,sm da bi si kupo

Tole je noroo, 1,2,3 po zadnjeeem ;)

Super motor + odlično okreten (Samo 70 kg & 32 konjoou! )

:trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!