Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Ko se vozim z APN je potovalna/povprečna hitrost 70-75 km/h

Z Cagivco je to malo višje, tam okoli 120-130 :)

Sicer pa danes se je iz lepega jutra spremenilo v grd dan(dež). Upam, da bo med počitnicami sonce :)

kolko pa ti leti apn??? če je 75 potovalna kakšna je pa končna??? :music1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tk. Prau brezveze je že. :P

jah sei, k se matraš da slediš prometu, pa k mau vetr zapiha je treba že gas do konca :S 

Sam morm starce za 125cc prepričat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največ je blo skup eneh 250km..nimam več veselja z 50cc če hočem met 125tongue.gif .

pa ti si ja malo nazaj komi za 50ko izpit naredo :D boš tak ko @čamac par let nazaj, pr 15ih je mel mito125, pr 16 že cbr600rr :D

anywayz.. drugo leto gre tzr-ka pa avto pride :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti si ja malo nazaj komi za 50ko izpit naredo biggrin.gif boš tak ko @čamac par let nazaj, pr 15ih je mel mito125, pr 16 že cbr600rr biggrin.gif

anywayz.. drugo leto gre tzr-ka pa avto pride whistle.gif

potem si uganiltongue.gif ,danes ob 11.00 sem prodal rs50,ob 12.00 sem že v garaži mel rs125trance_40_thumbup.gif ..

moja nova pridobitevbiggrin.gif(moja je rumena,črna pa je bratova) :

post-22243-127211270484_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil rs50black
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem si uganiltongue.gif ,danes ob 11.00 sem prodal rs50,ob 12.00 sem že v garaži mel rs125:OK: ..

moja nova pridobitev:D(moja je rumena,črna pa je bratova) :

hehe. :D

Želim ti srečno vožnjo pa čimmanj šraufanja. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končna od APN-ja je 80 km/h. No edino v grič ga zmanjka :) Po ravnem gre komot 80 km/h.

Drugače pa čestitam rs50black, pa zamenjaj si ime ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs50 black in kolk si dobu za rs 50? pa po pravici povej :P

Enakoo me zanima,Kolk si dobiu, ajaaa pa ker letnik si to kupo,pa kolk si dau :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 2001 in je bil zablokiran ŠE ZJUTRAJwhistle.gif ..sva že blokadam z bratom zagodlatongue.gif

za rs50 sem dobil zdej 1200€ v petek pa mi prinese še preostalih 800€.skratka 2000€trance_40_thumbup.gif .kupec je skor sosedbiggrin.gif

nevem če se lahko menja ime tle na motosvetutrance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 2001 in je bil zablokiran ŠE ZJUTRAJwhistle.gif ..sva že blokadam z bratom zagodlatongue.gif

za rs50 sem dobil zdej 1200€ v petek pa mi prinese še preostalih 800€.skratka 2000€trance_40_thumbup.gif .kupec je skor sosedbiggrin.gif

nevem če se lahko menja ime tle na motosvetutrance_11_confused.gif

Uou zakon kr 125 :D 

Aja ime pa lohka zamenašKLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 2001 in je bil zablokiran ŠE ZJUTRAJwhistle.gif ..sva že blokadam z bratom zagodlatongue.gif

za rs50 sem dobil zdej 1200€ v petek pa mi prinese še preostalih 800€.skratka 2000€trance_40_thumbup.gif .kupec je skor sosedbiggrin.gif

nevem če se lahko menja ime tle na motosvetutrance_11_confused.gif

Kje si pa kupo 125..Kolk si dau..Lahkoo reces tud Prb. ceno če nočeš točnoo izdaaat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa kupo 125..Kolk si dau..Lahkoo reces tud Prb. ceno če nočeš točnoo izdaaat biggrin.gif

za njo sem dal 1230€.je pa iz stopic bla prej (blizu doline vinetu)..enih 50-60km do nas,pa sem se pelal domov brez ispita pa še motor je odjavlen iz prometawhistle.gif

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si vzel tisto ko je blizu winettuja ? omg, kolega je iz preše (direkt zraven) pa mi je ravno zadnjič razlagal kak se je s tem vozla cela vas in kak se je vozlo :)

no vso srečo z njo

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to si vzel tisto ko je blizu winettuja ? omg, kolega je iz preše (direkt zraven) pa mi je ravno zadnjič razlagal kak se je s tem vozla cela vas in kak se je vozlo smile.gif

no vso srečo z njo

sej so lahko letali..nič ji niso mogli ker je bla zablokirana..no sicer pa je teh motorjev veliko.whistle.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej so lahko letali..nič ji niso mogli ker je bla zablokirana..no sicer pa je teh motorjev veliko.whistle.gif

želim veliko lepih km pa ne pozabi na izpit! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako ti želim 

Dej se z pupijom vozva po raktini in je zlo velk klanc, pa me zanima a bi blo finod da še mau olja ulijem v tank, da bi bl mazal al ni potrebno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letnik 2001 in je bil zablokiran ŠE ZJUTRAJwhistle.gif ..sva že blokadam z bratom zagodla:P

za rs50 sem dobil zdej 1200€ v petek pa mi prinese še preostalih 800€.skratka 2000€trance_40_thumbup.gif .kupec je skor sosedbiggrin.gif

nevem če se lahko menja ime tle na motosvetutrance_11_confused.gif

hehe, teh 800€ razlike boš pa tak zdej za bencin zagonu :D kolk ma pa kej prevoženih tanova rska?

a zdej boš pa rs125yellow :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, teh 800€ razlike boš pa tak zdej za bencin zagonu biggrin.gif kolk ma pa kej prevoženih tanova rska?

a zdej boš pa rs125yellow tongue.gif

zdej ma 21000kmworship.gif ..NAJBOLŠI 50CC MOPED!nikoli ogrevan,res ni se nikoli šparal pa gre k urca...worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!