Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

zdej ma 21000kmworship.gif ..NAJBOLŠI 50CC MOPED!nikoli ogrevan,res ni se nikoli šparal pa gre k urca...worship.gif

:trance_27_notworthy:  Dons sm gonu na polno RS-ko 30-40km na polno u klanc :D  Sam sm opazu da po neki cajta "gonjenja" u klanc motor začne zgublat moč.. A je to normalno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako ti želim

Dej se z pupijom vozva po raktini in je zlo velk klanc, pa me zanima a bi blo finod da še mau olja ulijem v tank, da bi bl mazal al ni potrebno ?

glej,jas sem na 10l benza v tank polek dolival še 1l olja...pa gre še zdaj pa ma kar nekaj km za sabo..worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_27_notworthy.gif Dons sm gonu na polno RS-ko 30-40km na polno u klanc biggrin.gif Sam sm opazu da po neki cajta "gonjenja" u klanc motor začne zgublat moč.. A je to normalno ?

ja..motor rata vroč...sad.gif

z rs danes skor 150trance_40_thumbup.gif ,pa še več bi šel samo je ravnice zmankaltongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

glej,jas sem na 10l benza v tank polek dolival še 1l olja...pa gre še zdaj pa ma kar nekaj km za sabo..worship.gif

omg a to mislš en deci al 1 litr ? Nism mnde delu 10% mešance + oljna pumpica ? :D

Aja k se pelem dol po klancu je fino da dajam skos gas, da motor maže ane ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Dej me zanima kaj gre lahko pri dolgi vožnji u klanc, z okol 8-11k rpm sploh narobe ?  Vmes delam pa 2 minutne premore na recimo 3 km :D  Kolkr vem oljna pumpica deluje glede na obrate, tako da olje je ali pač ne  :?

Če pregreje mam pa itaq lučko itd.. ?

Čist tko informativno me zanima :D  Ker vsi dobri ovinki so lih za v klanc :P

Če kdo neve kako zgleda rakitna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej,jas sem na 10l benza v tank polek dolival še 1l olja...pa gre še zdaj pa ma kar nekaj km za sabo..worship.gif

10% mešanca?

Bo verjetno 1dl an :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej me zanima kaj gre lahko pri dolgi vožnji u klanc, z okol 8-11k rpm sploh narobe ? Vmes delam pa 2 minutne premore na recimo 3 km :D Kolkr vem oljna pumpica deluje glede na obrate, tako da olje je ali pač ne :?

Če pregreje mam pa itaq lučko itd.. ?

Čist tko informativno me zanima :D Ker vsi dobri ovinki so lih za v klanc :P

Če kdo neve kako zgleda rakitna

Ne oglaševat rakitne, da se ne bote pol tolk bunli ko se oni z Marije reke. :D joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne oglaševat rakitne, da se ne bote pol tolk bunli ko se oni z Marije reke. :D joke

:D Kaj so se pa bunli ?

Aja k dobiš rs-ko ti toplo priporočam da pridš na rakitno :D Maš kej za vidt in za pelat :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne oglaševat rakitne, da se ne bote pol tolk bunli ko se oni z Marije reke. :D joke

:D Kaj so se pa bunli ?

Aja k dobiš rs-ko ti toplo priporočam da pridš na rakitno :D Maš kej za vidt in za pelat :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Kaj so se pa bunli ?

Aja k dobiš rs-ko ti toplo priporočam da pridš na rakitno :D Maš kej za vidt in za pelat :D

Zmenjeno..pridem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej me zanima kaj gre lahko pri dolgi vožnji u klanc, z okol 8-11k rpm sploh narobe ? Vmes delam pa 2 minutne premore na recimo 3 km biggrin.gif Kolkr vem oljna pumpica deluje glede na obrate, tako da olje je ali pač ne trance_11_confused.gif

Če pregreje mam pa itaq lučko itd.. ?

Čist tko informativno me zanima biggrin.gif Ker vsi dobri ovinki so lih za v klanc tongue.gif

Če kdo neve kako zgleda rakitna

oljna pupica dela enakomerno z gas zajlo,skratka z ročice od gasa pelje dol ena zajla,potem pa se razcepi na dve zajli,ena gre na fergazer , ena pa na oljno pumpico,in delata enakomerno...res pa je da je najboljše malo ojačat olje v dotok goriva,to pa zaradi tega ker skor nič olja ni ko je motor na 2000rpm ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oljna pupica dela enakomerno z gas zajlo,skratka z ročice od gasa pelje dol ena zajla,potem pa se razcepi na dve zajli,ena gre na fergazer , ena pa na oljno pumpico,in delata enakomerno...res pa je da je najboljše malo ojačat olje v dotok goriva,to pa zaradi tega ker skor nič olja ni ko je motor na 2000rpm ..

Ok, sam pr 10-11k rpm je pa dovolj olja ane ? Sej sam to me zanima pa če je še kej druzga k bi loh "zjebu" pr gonjenju na polne obrate v klanc ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, sam pr 10-11k rpm je pa dovolj olja ane ? Sej sam to me zanima pa če je še kej druzga k bi loh "zjebu" pr gonjenju na polne obrate v klanc ...

glej ti maš 50cc pa je to normalno,enostavno ni dovolj močan motor pa ga ves čas na polno voziš,pa če praviš da v klanec..

jas ti priporočam da odpreš pumpico..zej jas ko sem na rs125 matal blokade ven,sem takoj odprl pumpico,celo malo preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje na tankat TTSa, če nimate res nafrizirane mašine ampak RES! Jst mam kit notr pa ni olje dobro izgoreval in se mi je volna v avspuhu zažgala tako da se je motor drl enako kot brez avspuha. zej smo to lepo na novo razdrl, spucal pa zapakiral in je ko nov. :worship: tolk otemu kok je tts dobr. seveda je če maš kroslo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje na tankat TTSa, če nimate res nafrizirane mašine ampak RES! Jst mam kit notr pa ni olje dobro izgoreval in se mi je volna v avspuhu zažgala tako da se je motor drl enako kot brez avspuha. zej smo to lepo na novo razdrl, spucal pa zapakiral in je ko nov. worship.gif tolk otemu kok je tts dobr. seveda je če maš kroslo...

v rs50 sen vlival ipone scootrun,in je odlično olje ..zdej v rs125 pa mam noter tts ker je bol poceni,in veliko olja spijetrance_39_thumbdown.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za predelave je najboljšo olje motul 800 !

Motul 800 je za krose..in ni za motorje ki si sami delajo mešanco!

Motul 710 pa je res najjači..vsaj pomoj..sm ga skos kupoval v Rs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj predelan moped (midrace in višje) in krosar je nekje enako :) zato pravim 800, če pa maš samo menjan avspuh, al pa gus cilinder je pa 710 ok olje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede cene je najbolši tts,in mislim da ga vsak drugi vliva v 50 in 125cc 2t mopede,tisti ker pa ma velke finance pa nima kam z denajrem oz. se zelo malo vozi pa vliva notri olje ki stane več kot 20€.moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede cene je najbolši tts,in mislim da ga vsak drugi vliva v 50 in 125cc 2t mopede,tisti ker pa ma velke finance pa nima kam z denajrem oz. se zelo malo vozi pa vliva notri olje ki stane več kot 20€.moje mnenje

a zate ma tts primerno ceno? a-a ne bi reku. U trgovini ni tko pocen, jst sm ga sicer dobil za 10€ pa še vedno.od zdaj naprej kupujem navdno Omw olje bixxol 2t za tistih par evrov. :yes: ttsa nikol več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 A je biu gdo dons na grobniku ? Mnde je blo kr neki padcov, eden naj  bi biu u kritičnm stanju :S. 2 pa sta se smrtno ponesrečla na poti do Grobnika  :cry::BUA:, RIP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!