Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

A je biu gdo dons na grobniku ? Mnde je blo kr neki padcov, eden naj bi biu u kritičnm stanju :S. 2 pa sta se smrtno ponesrečla na poti do Grobnika :cry::BUA:, RIP.

spidy je v menda kritičnem stanju. :(

http://24ur.com/novice/crna-kronika/umrla-dva-motorista.html

''Pri kraju Mala gora je prišlo do hude prometne nesreče, so sporočili iz policijske uprave Ljubljana. 42-letni motorist je vozil iz smeri Dvora proti Kočevju. Pri kraju Mala gora pa je domnevno zaradi nepravilne strani vožnje trčil v kombinirano vozilo znamke VW. 47-letni lastnik vozila je takrat pripeljal iz smeri Kočevja proti Dvoru.

Motorist je zaradi poškodb umrl na kraju nesreče.

Nesreča na Hrvaškem

Še ena prometna nesreča s smrtnim izidom pa se je zgodila pri Delnicah na Hrvaškem. Na stari cesti med Reko in Zagrebom je umrl 43-letni motorist iz Kranja. Osebni avtomobil z bosanskohercegovskimi registrskimi oznakami je izsilil prednost pred motoristom, zaradi česar je prišlo do trčenja. Kljub hitremu odzivu nujne medicinske pomoči iz Delnic je slovenski motorist zaradi težkih poškodb kmalu po nesreči umrl.

Dan pa je dodatno očrnila še nesreča na dirkališču Grobnik, v kateri so se poškodovale še štiri osebe, ena je v kritičnem stanju.

R.I.P

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spidy je v menda kritičnem stanju. :(

http://24ur.com/novice/crna-kronika/umrla-dva-motorista.html

''Pri kraju Mala gora je prišlo do hude prometne nesreče, so sporočili iz policijske uprave Ljubljana. 42-letni motorist je vozil iz smeri Dvora proti Kočevju. Pri kraju Mala gora pa je domnevno zaradi nepravilne strani vožnje trčil v kombinirano vozilo znamke VW. 47-letni lastnik vozila je takrat pripeljal iz smeri Kočevja proti Dvoru.

Motorist je zaradi poškodb umrl na kraju nesreče.

Nesreča na Hrvaškem

Še ena prometna nesreča s smrtnim izidom pa se je zgodila pri Delnicah na Hrvaškem. Na stari cesti med Reko in Zagrebom je umrl 43-letni motorist iz Kranja. Osebni avtomobil z bosanskohercegovskimi registrskimi oznakami je izsilil prednost pred motoristom, zaradi česar je prišlo do trčenja. Kljub hitremu odzivu nujne medicinske pomoči iz Delnic je slovenski motorist zaradi težkih poškodb kmalu po nesreči umrl.

Dan pa je dodatno očrnila še nesreča na dirkališču Grobnik, v kateri so se poškodovale še štiri osebe, ena je v kritičnem stanju.

R.I.P

Zato pa s pametjo na cesto! :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zate ma tts primerno ceno? a-a ne bi reku. U trgovini ni tko pocen, jst sm ga sicer dobil za 10€ pa še vedno.od zdaj naprej kupujem navdno Omw olje bixxol 2t za tistih par evrov. yes.gif ttsa nikol več

tts-11€ če veš kje kupovatiworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motul 800.. 15€ če veš kje kupovati smile.gif

jas pa sem gledal na petrolu da majo tts za 26€slap.gif .nevem kje je logikatongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1987 :D morm olje u menjalnik dolit, a kdo ve kšnga je treba?

Hmm..zdele se ne spounem ti pa juter povem če še ne boš vedel. Preden pa kaj doliješ not se pa res prepriči da bo taprav ker js sm se taprvič zajebu in mi zdej do kurca težko prestavi u zadno brzino (drugo no.. hehe).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1987 :D morm olje u menjalnik dolit, a kdo ve kšnga je treba?

aha me je zanimal, ker mam jst podobnga sam da je '85 letnik pa custom paint :D

post-20023-127257050331_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosu bi za eno pomoč :D

Nardit morem seminarsko nalogo in sem si izbral podjetje Tomos. Zdej pa problem je ker more seminarska usebovat vsaj en grafikon in zdej ne vem kaj naj dam v grafikon. Pač lahka bi dal zaslužek podjetja skozi čas, proizvodnja skozi čas al pa kake take fore sam ne najdem podatkov.

Če kdo ve kje bi lahka te podatke dobu ali pa če ma kdo kako bolj priročno idejo naj prosim napiše na PM al pa kr tule.

Hvala že kr vnaprej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans ena lepa turica :P

Šoštanj - Graška gora - Slovenj Gradec - Ivarčko Jezero - Ravne na Koroškem - Mežica - Črna na Koroškem - Sleme - Zavodnje - Šoštanj >> 90km

Zdej me pa križ ubija.. :D

-Google Maps-

Policajev ni blo nikjer, cesta me je pa presenetla. Od vseh 90 km je blo sam..rečmo 3km slabe ceste.:yea1:

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans ena lepa turica :P

Šoštanj - Graška gora - Slovenj Gradec - Ivarčko Jezero - Ravne na Koroškem - Mežica - Črna na Koroškem - Sleme - Zavodnje - Šoštanj >> 90km

Zdej me pa križ ubija.. :D

-Google Maps-

Policajev ni blo nikjer, cesta me je pa presenetla. Od vseh 90 km je blo sam..rečmo 3km slabe ceste.:yea1:

A to še z 50cc al si že "presedlou" na 125cc :D ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans ena lepa turica tongue.gif

Šoštanj - Graška gora - Slovenj Gradec - Ivarčko Jezero - Ravne na Koroškem - Mežica - Črna na Koroškem - Sleme - Zavodnje - Šoštanj >> 90km

Zdej me pa križ ubija.. biggrin.gif

-Google Maps-

Policajev ni blo nikjer, cesta me je pa presenetla. Od vseh 90 km je blo sam..rečmo 3km slabe ceste.trance_43_wavetowel2.gif

od 90km te boli hrbet?huh.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 90km te boli hrbet?huh.gif

Pa ti neveš kk. Na Tomosu APN je kr zajebano :P

@Roky: Tomos APN 50cc :D

125cc verjetno še ne bo to leto ker tut izpita ne bo.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a ma slučajn kdo za prodat zadne pakne za žlajfe za avtomatika, so se mi polomile prasice :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a ma slučajn kdo za prodat zadne pakne za žlajfe za avtomatika, so se mi polomile prasice :wacko:

Pr men so pa čist znucane  :wallbash:.  Morm pelat do eurotona en dan, da mi jih bo zrihtu :D.

Aja na bolhi poglej, če kdo prodaja frčija po delih...

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!