Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

A vi k pelete motorje na servis (če jih) a počakate tm, al ne ?

Eh jaz sem šel domov!!! :closedeyes: za kako uro pa prišel nazaj!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ve kolk olja gre u menjalnik za frčota? štirka je mela merilno palčko.. ta pa nima, tko da nevem kje se to gleda. Edin ob stran ma en šrauf..sm je zlo nizk tist, tko da ne verjamem da se sm do tistga nivoja nalije.. k bi šlo pol minimalno ola notr :? a kdu ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90km na apn je pa še kar fajnwhistle.gif

@roky994 bodi vsaj malo poleg serviserja,ker če te ni polek se ne dela lepo z mopedom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

90km na apn je pa še kar fajnwhistle.gif

@roky994 bodi vsaj malo poleg serviserja,ker če te ni polek se ne dela lepo z mopedom...

Sej na APN ni tolk od kilometrov ker drža je čist vredu..bol je to ko te nabija ker res čutiš vsako najmanjšo sranje ko je na cesti..od tega boli križ .)

Ampak zdej je že bolš tk da nč skrbet :P :lol:

In ja..na servisu je fajn bit zravn da vidiš ka se z motorju dela....moje mnenje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ve kolk olja gre u menjalnik za frčota? štirka je mela merilno palčko.. ta pa nima, tko da nevem kje se to gleda. Edin ob stran ma en šrauf..sm je zlo nizk tist, tko da ne verjamem da se sm do tistga nivoja nalije.. k bi šlo pol minimalno ola notr :? a kdu ve?

jst sam vem da če tist šrauf odšraufaš pa da če teče olje vn, da ga je notr zadost :D

@RS125black, Gasperr: ja če se bom dal bom biu zravn, sam nazadnje ni blo mogoče k so mel gužvo in je delu to 1 tedn :S . Kok mislte da rab cajta da nardi 2. servis, ter mi najde vzrok težkega vžiganja ? Aja pa še neki a vm k mate ta nove rs-ke/ste mel a vm je laufala mrzla na štantgasu ? Ker men noče, dokler se ne segreje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl k gledam bl mi ni jasno glede izpita A2 pr 18. Če sm prou razumev, nemorš delat pr 18 za A2 (35kw), če prej nimaš vsaj 2 let A1 (125cc) ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sam vem da če tist šrauf odšraufaš pa da če teče olje vn, da ga je notr zadost biggrin.gif

@RS125black, Gasperr: ja če se bom dal bom biu zravn, sam nazadnje ni blo mogoče k so mel gužvo in je delu to 1 tedn :S . Kok mislte da rab cajta da nardi 2. servis, ter mi najde vzrok težkega vžiganja ? Aja pa še neki a vm k mate ta nove rs-ke/ste mel a vm je laufala mrzla na štantgasu ? Ker men noče, dokler se ne segreje...

ja jas sem 1x bil na servisu.pa sem bil zraven,samo 1 teden prej sem se naročil pa so mi dal uro...

vse je krivo v fergazarju na rs50 06+.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl k gledam bl mi ni jasno glede izpita A2 pr 18. Če sm prou razumev, nemorš delat pr 18 za A2 (35kw), če prej nimaš vsaj 2 let A1 (125cc) ??

mislim da lahko greš idi na eno avtošolo vprašat tam ti bojo točno povedali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl k gledam bl mi ni jasno glede izpita A2 pr 18. Če sm prou razumev, nemorš delat pr 18 za A2 (35kw), če prej nimaš vsaj 2 let A1 (125cc) ??

Lahko delaš, samo za A nemoreš delat prej kot pri 24, če prej nimaš A2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko delaš, samo za A nemoreš delat prej kot pri 24, če prej nimaš A2

Sm poklicu na AŠ 3D in so mi povedal, da lahko pr 18 delaš lepo za 35kw. Odpeleš 22 ur in je to-to. Pr 20,5 pa odpeleš še 11 ur in dobiš A-neomejeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Aja a ma kdo od vs na cestakih, kombinezon al pa saj hlače kšne ? 

Aja pa kere so kšne dobre gume za RS 50. (zadi 130/70-17, spredi pa mislm da 110/80-17 ?) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja a ma kdo od vs na cestakih, kombinezon al pa saj hlače kšne ?

Aja pa kere so kšne dobre gume za RS 50. (zadi 130/70-17, spredi pa mislm da 110/80-17 ?)

navadne hlače pa jakno.navadno še rokavice pa čeladotongue.gif ,po možnosti še čevljetrance_40_thumbup.gif

naprej je 100-80-17 zadaj pa 130/70-17.

metzeler so vredu..najboljše pa je tak ali tak dunlop sportmax qualifiertrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navadne hlače pa jakno.navadno še rokavice pa čeladotongue.gif ,po možnosti še čevljetrance_40_thumbup.gif

naprej je 100-80-17 zadaj pa 130/70-17.

metzeler so vredu..najboljše pa je tak ali tak dunlop sportmax qualifiertrance_40_thumbup.gif

A si ti pršu z orginal gumami na rs-ki do kolena (veerubber :S ) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti pršu z orginal gumami na rs-ki do kolena (veerubber :S ) ?

nisem niti sprobaval,ker ko si se že malo nagnil je samo guma letela po svojeclosedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem niti sprobaval,ker ko si se že malo nagnil je samo guma letela po svojeclosedeyes.gif

A sava mc 25 je pa vredu pravš ? Kok pa stanejo ? Al bi bla bol kšna dunlop arrowmax d103 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sava mc 25 je pa vredu pravš ? Kok pa stanejo ? Al bi bla bol kšna dunlop arrowmax d103 ?

sava niso ne dobre ne slabe..neka sredina.dunlop kak koli model je bolši od sava mc 25

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bojo šle štipendije..

Sam res nevem ka je z to vlado. Uvedla je to 'malo delo', ukinat misliju štipendije zraven pa ukinjajo zastonj prehrano.

Pa jamrajo da jim primankuje izobraženega kadra, s tem bojo pa 30% dijakom onemogočli študij.

Logika taka da kr boli :?

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bojo šle štipendije..

Sam res nevem ka je z to vlado. Uvedla je to 'malo delo', ukinat misliju štipendije zraven pa ukinjajo zastonj prehrano.

Pa jamrajo da jim primankuje izobraženega kadra, s tem bojo pa 30% dijakom onemogočli študij.

Logika taka da kr boli :?

:D

jah, to je pa naša vlada :D

Sej je u sredo 29.5. stavka. Mi gremo lih zarad tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!