Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Se še vedno vsi učite al kk? =P

Dela kdo izpit za 125? Js mam glih v torek izpit iz prve pomoči.

učenje?hmm NEEtrance_40_thumbup.gif

ispit za 125cc je dosti predrag,nimam niti denarja da bi rs popravljavsleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ta k si jo zdej kupu ti tolk crkuje?

povem vam celotno zgodbowhistle.gif

prvo mi je nekaj začelo ven z brzine metat pa sem razdrl pa vidim da je menjalnik hin...na srečo mam kolega ki te dele poceni dobavla in sem menjal cel menjalnik za 25€worship.gif

potem se mi je zelo grel in sem menjal vse lagere v mašini-25€worship.gif

zej pa mi je zatajila pumpica za olje in je ribnilclosedeyes.gif ..zaj še ta bat menjam in bo vse praktično novoworship.gif ..kurvela pa je kot nova-bila je že menjana pri prejšnjem lastnikuworship.gif ..

se pravi še 100€(bata nebom rablenega kupovaltongue.gif ) pa bo letelo za 25000kmbiggrin.gif (čeprav nekateri pravijo da se ojnice na 25000km menjavajo pa bat na 16000km..imel sem že veliko teh iskušen in povem da če maš kaj v glavi se voziš do 25000kmcool.gif )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povem vam celotno zgodbo..

:hmm:.. k si kupu tale moped so ti kle nekateri govoril da je ta moped biu zlo gonjen in ga ni za kupovat... pa se nisi hotu strinjat s tem.. zdej se verjetno strinjaš a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_19_hmm.gif.. k si kupu tale moped so ti kle nekateri govoril da je ta moped biu zlo gonjen in ga ni za kupovat... pa se nisi hotu strinjat s tem.. zdej se verjetno strinjaš a

nima vezewhistle.gif ..jas sem vglavnem vse menjal,razen bat bom drug teden...vse skup 200€ popravila..sej veš da noben mlad človek ne špara motorja..lahko bi se še bol zajebal..vsi pišejo neke geeneralke..to sploh ni resclosedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kak je to s tem pumpam? Verjetno je res najbolš da delaš sam mešanco sam useeno, kak lahka kar crkne? A se ne more kaj videt da ne dobi olja al pa kaj da bi to prepreči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kak je to s tem pumpam? Verjetno je res najbolš da delaš sam mešanco sam useeno, kak lahka kar crkne? A se ne more kaj videt da ne dobi olja al pa kaj da bi to prepreči?

jap jas si bom delal zaj sam mešanco..ej pa dečki ne več tts-ja notri vlivat(tisti keri ga) ker zapeče obročke na bat(govorim iz lastnih izkušen in iz izkušen kolegov..)

zej bom vlival repsol..bom videl če bo kaj drgačetongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se še vedno vsi učite al kk? =P

Dela kdo izpit za 125? Js mam glih v torek izpit iz prve pomoči.

js že mam prvo pomoč narejno, izpit pa verjetno sploh ne bom šou delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri glavna trance_25_naughty.gif upam da naredim

veliko sreče,pa upam da boš kej prešvingav kot jas ko sem delal za 50cc ispittrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSBLACK, a je to tvoj bivši motor ane ?

KLIK

ja če je to moj kolega..če je butl šou po najslabšem asfaltu polagat p je padel..3m do jarka pa direkt z prvo gumo noter..napre je vse zjebano..čudi me da niso plastike nič duble...prodaja pa ga zaradi nakupa kawasakia 250,za 1 mesec je ton šel kupovat..sej če ma čez 22000km kdo pa mu bo dal vsaj 2000€?nišče on pa mi je dal takojtrance_09_box.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če je to moj kolega..če je butl šou po najslabšem asfaltu polagat p je padel..3m do jarka pa direkt z prvo gumo noter..napre je vse zjebano..čudi me da niso plastike nič duble...prodaja pa ga zaradi nakupa kawasakia 250,za 1 mesec je ton šel kupovat..sej če ma čez 22000km kdo pa mu bo dal vsaj 2000€?nišče on pa mi je dal takojtrance_09_box.gif

pa ni v oglas nč napisu da je biu kej zbit.. piše da je lepoo ohranjen... proklet kurac.. P.S nevem zakaj kupuje močnejši motor če pa še tega ne obvlada...

Popravljeno . Popravil gregaRS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ni v oglas nč napisu da je biu kej zbit.. piše da je lepoo ohranjen... proklet kurac.. P.S nevem zakaj kupuje močnejši motor če pa še tega ne obvlada...

nevem zakaj je te sploh tega kupuval če pa po 2 mescih že ninjo kupuje wacko.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, naredu izpit za a1 kategorijo :D v prvo hvala bogu :)

vse čestitke :D, srečno pr nakupu motorja pa velik varnih km  :trance_27_notworthy: :yea1:

PS: a že veš ker motor boš nabavu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema :)

motor bo najbrž rs 125, samo bo treba še mal dnara nabrat. Zaenkrat je tut gilera čist okej :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema :)

motor bo najbrž rs 125, samo bo treba še mal dnara nabrat. Zaenkrat je tut gilera čist okej :D

Ne boš čist nič falu :D

Čestitam in varno vožnjo...ja itak ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vse čestitke ob ispitu,in čim več hitrih in varnih kilometroutrance_30_punk.gif

aja za rs125 pa kolko daš na izgled..jas novega nebi kupoval..kvari se stari in novi model,razlika pa je da če kupiš star model lahko narediš 5 generalk da prideš do tiste cifre kot če kupiš novo...meni osebno ni žal da sem kupil ta motor,ker sem vse zrihtal pocenitrance_05_banana.gif

mater da bi šel te amerikance poklav preko morja ej...skor že naši grejo naprej pa v zadni minuti golsad.gif ..a še je lahko svet bol krut?tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!