Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Fantje Kupi Kdo Yamaho Tzr..Letnik 2008...Okoli 4.000 km...Redno servisiran,lepo ohranjen,vsi računi

Cena pa 2.150 ;)

Če se ker interesira na PM al pa na številko 040 416 574

Lp

Popravljeno . Popravil Stirkac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej čimprejšnje okrevanje če je slučajn kej s tabo :/ motor boš že porihtu, če se ga pa ne da je pa vedno čas za novga =)

leteli smo po eno dolgi ravnini sem ga dobil na top speed 170kmh,pa sem se naredil gor in vrgel eno brzino dol in mi je zgrablo bat pri 140kmh,potem mi je enih 10m blokirala zadnja guma in me je potegnilo na levo in nikakor nisem mogel več do sklopketrance_39_thumbdown.gif .in me je pri 120kmh vrglo z motorjatrance_39_thumbdown.gif ..res sem mel srečo,nič si nisem strl samo je pa problem ker sem bil v kratkih hlačah in kratkih rokavih in sem cel pohajsan in vse me bolitrance_39_thumbdown.gif

motor mi je včeraj brat razdrl-cilinder in bat ko novo,nimam pojma zakaj mi je zgrabilo battrance_39_thumbdown.gif

nosilci za plastike celi ukrivleni in plastike so u pizdi,zej bo se 1x brat pelal če motor sploh gre ravno nekaj nosilcev je pogledalo skozi plastike..zej se itak nebom mogel vsaj 2 mesca nebom mogel voziti.. motor je v zraku obrnilo in ga je vrglo na vetrobran in zadni zic in se še je premetavaltrance_39_thumbdown.gif

na zimo pa pride barvanje,seveda če motor gre ravnotongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ko si razdiral nimaš dobro menjalnika sestavleniga :) to je možno

sploh pa motor pri taki nesreči sploh ni važen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče ko si razdiral nimaš dobro menjalnika sestavleniga smile.gif to je možno

sploh pa motor pri taki nesreči sploh ni važen

vse je vredu sestavleno,ampak pomoje je kak košček starega bata prišel in zagodel cilindrutongue.gif

zej slik pa nemorem gor dat ker nimam kabla od telefona...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitrost si si pa rahlo zmislil, pri taki hitrosti v kratkih hlačah in majici bi bilo hujše s teboj trance_44_wink5.gif

lej verjemi komur hočeš,zraven je bil 666 pa impulz pa še nakaj kolegov ki pa jih ni na motosvetu.

povej mi zakaj bi lagal o takih stvareh?

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej verjemi komur hočeš,zraven je bil 666 pa impulz pa še nakaj kolegov ki pa jih ni na motosvetu.

povej mi zakaj bi lagal o takih stvareh?

Recimo, da če bi se razletel pri 120km/h v kratkih rokavih bi zdaj ležal v bolnici ves povit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da če bi se razletel pri 120km/h v kratkih rokavih bi zdaj ležal v bolnici ves povit.

razlika je v tem da ležim cel povit,samo doma pri prenosnem računalnikuwhistle.gif ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v tem, da rane niso tako globoke trance_44_wink5.gif

na srečo niso zlo fejst globoke,samo na nogi mam eni 15cm dolgi pa15cm široko..pa na roki pa po hrbtu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na srečo niso zlo fejst globoke,samo na nogi mam eni 15cm dolgi pa15cm široko..pa na roki pa po hrbtu..

Dobro si jo odnesel, kot bi padel z rolerji ali kolesom :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro si jo odnesel, kot bi padel z rolerji ali kolesom trance_33_sleep.gif

ja da mene je vrglo na njivo..na asfaltu sem bil mogoče 3m,potem pa v koruzobiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja da mene je vrglo na njivo..na asfaltu sem bil mogoče 3m,potem pa v koruzobiggrin.gif

no sam da s tabo ni kej hujšga, moped se že zrihta... Drgač pa mislm da bi si lahko umislu kombinezon al pa saj jakno, rokavice trance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da če bi se razletel pri 120km/h v kratkih rokavih bi zdaj ležal v bolnici ves povit.

glej če bi se cel čas po cesti vlekel te mogoče ja samo ga je vrglo na njivo pa boljše da je malo koruze požel kak pa bi se po asfaltu vlekel
laugh.gif
saj če se nič ne gnoji oz. če so samo povšinske rane je bv bit v bolnici... pač vsake tolko časa na prevezo pa se to počasi zaceli.. vem kak je to
tongue.gif
aja roky994 saj se mel rokavice
biggrin.gif
malo je motorja škoda ker je bil ko nov ko ga je pripelal
unsure.gif

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej če bi se cel čas po cesti vlekel te mogoče ja samo ga je vrglo na njivo pa boljše da je malo koruze požel kak pa bi se po asfaltu vlekel
laugh.gif
saj če se nič ne gnoji oz. če so samo povšinske rane je bv bit v bolnici... pač vsake tolko časa na prevezo pa se to počasi zaceli.. vem kak je to
tongue.gif
aja roky994 saj se mel rokavice
biggrin.gif
malo je motorja škoda ker je bil ko nov ko ga je pripelal
unsure.gif

sej to glih da ni mel praske ko sem ga kupil...pozimi ali pa še prej pa v mat črnobiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!