Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Fantje, k je moped zlo segret in k se ustavš, a je bol da ga pustiš laufat še kšno min, al da ga ugasneš ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res najbl pomembn, k pod štent gasom je kr velka poraba ja :kva2:

hehe

a ko je motor topel mogoče crkne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

a ko je motor topel mogoče crkne?

Ne. Dele sva s pupijom gonila kukr gre, k naju je dž lovil :D. Sam je mau bedno k je ful klanc in je treba motor držat konstantno na 8500-10000 rpm pa še to kr ene 20km :S. Sam mislm da ni to tok hudo za motor ali pač ?

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Dele sva s pupijom gonila kukr gre, k naju je dž lovil :D. Sam je mau bedno k je ful klanc in je treba motor držat konstantno na 8500-10000 rpm pa še to kr ene 20km :S. Sam mislm da ni to tok hudo za motor ali pač ?

ja prav dobro glih ni...samo jbg:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mogoče kdo vedu kolk pride nov sedež za yamaho dt al pa aprilio mx.. pa te supermote? Mam raztrgan zic pa nevem al bi ga nesu kam preoblečt al bi novga uzeu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mogoče kdo vedu kolk pride nov sedež za yamaho dt al pa aprilio mx.. pa te supermote? Mam raztrgan zic pa nevem al bi ga nesu kam preoblečt al bi novga uzeu..

zic na neki nizozemski strani stane 177,40€

http://www.opvoeren.nl/shop/uk/aprilia_3.asp?T=215V_13&O=Saddle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prav dobro glih ni...samo jbg:P

jah to vem da ni dobro, sam kaj je pa loh narobe ? Sej ribnt nima kej če dobi olje pa če se zlo ne pregreje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah to vem da ni dobro, sam kaj je pa loh narobe ? Sej ribnt nima kej če dobi olje pa če se zlo ne pregreje ?

ja če je dovolj mazanja nebo zaribal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če je dovolj mazanja nebo zaribal...

seprav če se dost maže (motul 710), pa da se na vsake par km ustavm za minuto (motor laufa) nima kej bit tut če ga gonm na 9500 rpm ? Ker ga morm tok držat če se hočm pelat u klanc s 3,4... :D Mau bedno uprašanje pa useglih nebi rd pr 7000 km bata menou al pa kej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa kupiš od mene kit, pa se z nižjimi obrati gor pelješ :D

heheh škoda dnarja, bom raj za 35kw šparu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej če je meni šla čez 20000km (pa še zdej gre) da o šparanju motorja sploh ne govorim:P tebi mora iti komot še več...če maš seveda dovolj mazanja:D ...sicer pa derbi mašine rulz!:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v radgoni je bil en denZ, ki je mel starejši model rs-ke predelan na HE, moped je dosegal 16.500 obratov in ni zaribal z motul 710 oljem :) tiščali so ga tudi po avtocesti ko zmešani pa ni zaribal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v radgoni je bil en denZ, ki je mel starejši model rs-ke predelan na HE, moped je dosegal 16.500 obratov in ni zaribal z motul 710 oljem :) tiščali so ga tudi po avtocesti ko zmešani pa ni zaribal :)

sej je na forumu :D. Kok km pa so nardil 1000 ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!