Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Ma kdo kakšen šp. filter za prodat..?..Da bi pasau na 16 dellortota..rabim za Yamho Dt..

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol pa r3. Nujno bi rabli nekoga ki bi bil pripravljen zamenjat zadevo.

za giannellija silencesrs? menjam takoj, več za zasebnem

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

 Kok mislte da je vredna moja rs-ka. Letnik 2008, vožena šele v sezoni 2009. Prevoženih 8500km, odlično ohranjena. Nove so 3600€.  :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok mislte da je vredna moja rs-ka. Letnik 2008, vožena šele v sezoni 2009. Prevoženih 8500km, odlično ohranjena. Nove so 3600€. :?

vredna je velik.. kolk ti bo ratal napraskat od kupca je pa večje vprašanje.. ene jurja € manj kt nova pomoje.. a jo mislš prodat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vredna je velik.. kolk ti bo ratal napraskat od kupca je pa večje vprašanje..   ene jurja € manj kt nova pomoje.. a jo mislš prodat?

mogoče :D Cross me mika :D Saj za kšn let dokler ne nardim za 35kw :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče :D Cross me mika :D Saj za kšn let dokler ne nardim za 35kw :D.

kros je dobr ja, sm če se maš kje vozit.... pa če se ti da menat ketne zobnike pa bate pa take stvari :D men je žou k sm prodau mojo, je fajn moped to. Mam zdej supermoto pa sm se ga že naveliču, pa čeprou se sm mal okol bajte pa tko mal furam. uhlavnm, bolš mi je rs-ka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kros je dobr ja, sm če se maš kje vozit.... pa  če se ti da menat ketne zobnike pa bate pa take stvari  :D   men je žou k sm prodau mojo, je fajn moped to. Mam zdej supermoto pa sm se ga že naveliču, pa čeprou se sm mal okol bajte pa tko mal furam. uhlavnm, bolš mi je  rs-ka.

pa sej se furaš po gozdu, pa kdaj na kšno progo. Pa pospeški so NORI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej se furaš po gozdu, pa kdaj na kšno progo. Pa pospeški so NORI!

ja se ja.. če je tvoja gmajna.. če pa ni se pa ne boš doug vozu. no odvisn od lastnika..

Sošolc je meu krosa pa se je pelu skoz vas lp u izi do gmajne.. pol se je pa tm gonu po potkah, sam kmal so začel tolk pizdit lovci pa lastnik pa vaščani ... da je pol prodau k so ga skoz drkal in ga je vse minil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se ja.. če je tvoja gmajna.. če pa ni se pa ne boš doug vozu. no odvisn od lastnika..

Sošolc je meu krosa pa se je pelu skoz vas lp u izi do gmajne.. pol se je pa tm gonu po potkah, sam kmal so začel  tolk pizdit lovci pa lastnik pa vaščani ... da je pol prodau k  so ga skoz drkal in ga je vse minil...

sej uglavnm se pelš nekam na progo pa maš mir. Pa še hudo je :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh al pa policijo pokliče tak ko je meni 1x grozil da če še me 1x čuje da pokliče policijo pa same take bedne

:D A koga zanima moja rs-ka ? :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol mi je blo dougcajt pa sm ti talau pluske trance_25_naughty.gif

do zdej še skor nobenega + al pa - nisem dal...

tebi je dougcajt živet ker že pol leta tzr odlokiravaš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!