Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

ma dejte že nehat s tem :S

Kaj se bl splača, 125cc 2t al 250cc 4t, cross ?

125cc 2t :worship: .

vprašaj malo pod 125cc teme tisti ki majo take krosare in ti bojo še najbol znali razložit kaj in kako :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kake cene? Ktm itak 125 2t :P

hja gledam tja do 2500€. KTMi so mi hudi, sam so mnde dragi deli k p*** 

Drgač pa ma 2t hud glas k svina pa k pride na obrate se mu čist sfuka  (bratranc ma sx 125 pa sm pelu parkrat)... Sam ma pa 4t vrjetno dalšo življensko dobo pa cenejše vzdrževanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja gledam tja do 2500€. KTMi so mi hudi, sam so mnde dragi deli k p***

Drgač pa ma 2t hud glas k svina pa k pride na obrate se mu čist sfuka (bratranc ma sx 125 pa sm pelu parkrat)... Sam ma pa 4t vrjetno dalšo življensko dobo pa cenejše vzdrževanje...

Na olju prihraniš ;), tak pravi kolega z r125 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bat moraš na 4t tudi menjavat...samo računaj da maš na 2t poceni dele na 4t pa drage :worship:

aja drgač pa moj kolega prodaja hondo cr500..tako da če hočeš meti nejbolšega krosara...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

hvala, a to kej pomaga ? Brau sm da na visokih obratih neki... ?

lamelni ventil se pozna najbol na pospeševanju saj se namreč motor hitreje zvrti...dosti pomaga že če daš te ˝laseke˝ ki se odpirajo na ventilu karbonske..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zivjo, mene zanima kakšna je razlika med svečo ngk br8eg, br9eg in br10eg .. ? a kdu ve? hvala

razlika je v toplotni vrednosti in v tem da je osmica bol za hladnejše vreme, destetka pa bol za toplo...za devetko pa nevem...sicer pa ko ma ngk sveča na koncu eg je vsaka dobra :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika je v toplotni vrednosti in v tem da je osmica bol za hladnejše vreme, destetka pa bol za toplo...za devetko pa nevem...sicer pa ko ma ngk sveča na koncu eg je vsaka dobra :D

pol bom pa 8ko kupu heh . tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste že pospravl mopede al še ne ? Moj gre na dan mrtvih na zimovanje :)

heh, jas sem ga že dal prej mescom in pol v garažo pa plastike dol :P ni več tistega veselja kot prejšnja leta, celo zimo na motorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, jas sem ga že dal prej mescom in pol v garažo pa plastike dol :)  ni več tistega veselja kot prejšnja leta, celo zimo na motorju :P

ma ja, men se ni lih u užitek vozt v tem mrazu, pa gume ne držijo itd... Tja do 15 C, kar je nižji je premrz...

Zdej če se še kej pelm mam 1/4 kilerja pokritga z kartonom, a še kdo tko dela ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, men se ni lih u užitek vozt v tem mrazu, pa gume ne držijo itd... Tja do 15 C, kar je nižji je premrz...

Zdej če se še kej pelm mam 1/4 kilerja pokritga z kartonom, a še kdo tko dela ???

v soboto bo 15 stopinj :)(baje)

jas tega nisem nikoli delal pa ni blo nobenih problemov

aja pa vozim se še :P mora pa bit najmanj +10 stopinj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no..meni osebno je se brezveze vozit ko ni dovolj topel asfalt da gume primejo, ker mam motor bol za užitek ne pa za vsakodnevno uporabo...če kaj rabim pa me že brat z avtom pela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 A ste že pospravl mopede al še ne ? Moj gre na dan mrtvih na zimovanje :)

moj pa ne :D !!!

ma pol ko naredim izpit za 125 (do 15.11. bi ga naj že imel če bo vse po sreci) ga bom dal na spanje pa zacel prodajat!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja gre na dopust 11.11.2010 :)...pa čez zimo jo bom parkrat zalaufu, da mi nebi kje izdahnila :P

pozimi ga je fajn kaj vžigat, da se lageri ne izsušijo ker morejo biti vedno v masni tekočini (vsaj vsakih 14 dni ga vžigaj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!