Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

:winkiss:

kje je zdej noise da nam da karte za banovce :D pa motosvet majčke zram kr čene negremo B)

pa črne motosvet kopalne hlače d bomo mal reklame delal za cpi-ja pa rozaste motosvet tangice :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss:

kje je zdej noise da nam da karte za banovce :D pa motosvet majčke zram kr čene negremo B)

pa si ti ziher da veš kaj so BANovci :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem vem ka so banovci... sem slišu da si je nejko kr dobr izlet tja prvošču :whistle: pa to o banovcih je zajebancija itak da nas nebojo banal sj je to tema za nabijat :D sam kakšne majčke bi nam pa res lahko dal za naš trud :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa si ti ziher da veš kaj so BANovci :whistle:

ja pa mal smo se hecal

jst vem kaj so BANovci :whistle:

vem vem ka so banovci... sem slišu da si je nejko kr dobr izlet tja prvošču :whistle: pa to o banovcih je zajebancija itak da nas nebojo banal sj je to tema za nabijat :D sam kakšne majčke bi nam pa res lahko dal za naš trud :yes:

tr00 :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky pa koci vidva ko sta v dream teamu (mod. ekipi :D ) rečta noisu če lah kj zrihta(vidim da ma še neki majčk preveč :rolleyes: ) :) da bo mal reklame za motosvet :whistle:

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

sam kam bom pol svojo mednožno opremo pospravu :hmm:

in pa res je treba eno punco,bejbo,pičko karkolže dobit :whistle:

ja prej sta se nejcZ pa roky neki hvalila d bosta lahku zrihtala eno bejbo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky pa koci vidva ko sta v dream teamu (mod. ekipi :D ) rečta noisu če lah kj zrihta(vidim da ma še neki majčk preveč :rolleyes: ) :) da bo mal reklame za motosvet :whistle:

tr00 bom jst mal po svoji vasi motosvet reklamerov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prej sta se nejcZ pa roky neki hvalila d bosta lahku zrihtala eno bejbo :whistle:

go roky go nejcZ go roky go nejcZ :D

tr00 bom jst mal po svoji vasi motosvet reklamerov :whistle:

me 2 :grim

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maa vidva sta tud an :D tle kupujeta ene tačke pa kite pa nwem kva še vse pol vama je pa težko dt 10 evrov za eno majco :D mislm... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maa vidva sta tud an :D tle kupujeta ene tačke pa kite pa nwem kva še vse pol vama je pa težko dt 10 evrov za eno majco :D mislm... :D

pa zakaj bi dav 10 eur če lahk dobim zastojn (upam) :whistle:

jst pa cpi sva šparovna človeka :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nebo... za tko prizadevno mlajšo generacijo motosveta bojo pa že kakno majčko podaril :OK: sj jih je še neki ostal pa zgleda nimajo kam z njimi O:-) sm vprašu tam v temi ča dobimo kej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nebo... za tko prizadevno mlajšo generacijo motosveta bojo pa že kakno majčko podaril :OK: sj jih je še neki ostal pa zgleda nimajo kam z njimi O:-) sm vprašu tam v temi ča dobimo kej :D

ja vsaj 2 najbol prizadevna si zaslužita majčko :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo moj najlubši tzr video :yes: pa še muska je full dobra ma pa skorej isti cilinder

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vsaj 2 najbol prizadevna si zaslužita majčko :trance_33_sleep:

tr00 tr00

evo moj najlubši tzr video :yes: pa še muska je full dobra ma pa skorej isti cilinder

fino gre :grim i wanna have a tzr too O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo moj najlubši tzr video :yes: pa še muska je full dobra ma pa skorej isti cilinder

Ta je pa že nevarn da me pihne :), sam drugač je pa voznik dost crazy k gre u nepregledne ovinke prehitevat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se tipkamo prot večeru ajd

grem mal bejbe na mraz lovit :yea1:

fsm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa že nevarn da me pihne :) , sam drugač je pa voznik dost crazy k gre u nepregledne ovinke prehitevat.

Ja pa tut po nasprotni strani fura tut pred ovinki, si predstavljaš da bi mu nasproti pripeljal bus :o :wacko:

Ajde fink

Popravljeno . Popravil Misko.91
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo moj najlubši tzr video :yes: pa še muska je full dobra ma pa skorej isti cilinder

To je pa čist đabe...tok sva jst pa risko po vrhniškemu klancu dol dobila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se tipkamo prot večeru ajd

grem mal bejbe na mraz lovit :yea1:

fsm

u laki bastrd :D

ajd mene tud nebo zdle do večera :closedeyes:

bomo pol še spamal :) dans mormo do 97 :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!