Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Pa toj premal... sej pr men so tud cel mesec mutli predn so začeli karkol delat :headbang: :closedeyes:

yap.. sj je premal :closedeyes: ampka kva morš.. tko je. nam mu več tok lepga motorja k sm pa meu :) sj bom pa kupu druzga :evilgrin: duke II, al pa 600 RR :whistle: odvisn kok bo dnarja.. če ga sploh kj bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, 2 njeni slikci prodam najboljšemu ponudniku :krneki:

(sej ne, da me ne ubije :unsure: )

da ne bi slučajn kej, če kdo hoče mojo sliko se naj name obrne :grim....če ma tok jajc :closedeyes: :evilgrin: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

legenda ja :evilgrin: ....zdej me pa morte spoštovat :evilgrin: vajenci :lol1: pa mojstri :lol1:

Število objav ti lepo pokaže kok si odvisn/a od tega foruma.....Sej real life še zmerm obstaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Število objav ti lepo pokaže kok si odvisn/a od tega foruma.....Sej real life še zmerm obstaja.

:lol1: :lol1: :lol1: ne ti to men :grrr :nono:

če bi vsak zase poskrbeu, bi blo ok...se i ne zdi ? :? :hmm:

lohk bi vedu da sm onA....sej smo se spoznal že :trance_33_sleep: :headbang:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: ne ti to men :grrr :nono:

lohk bi vedu da sm onA....sej smo se spoznal že :trance_33_sleep: :headbang:

sam ti pa res fulll preveč nabijaš :D , en let dl si na forumu kot jest pa maš 4000 objav več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ti pa res fulll preveč nabijaš :D , en let dl si na forumu kot jest pa maš 4000 objav več

pač nabijam :whistle: ....če sm pa dlje na forumu,bom pa ja več objav imela :wacko:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač nabijam :whistle: ....če sm pa dlje na forumu,bom pa ja več objav imela :wacko:

to je logičn, sam še zmerm preveč nabijaš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je logičn, sam še zmerm preveč nabijaš :P

Đabe se prepirata k bo še vedno usak svoje tišu :whistle:

btw prejle sm se pelu :evilgrin: Mrz k s pizde sam iz 1 v 2 pa še vedno dvigne motor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đabe se prepirata k bo še vedno usak svoje tišu :whistle: btw prejle sm se pelu :evilgrin: Mrz k s pizde sam iz 1 v 2 pa še vedno dvigne motor :naughty:

Sm dojev ja :D

Kerga tomosakija pa maš ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm dojev ja :D

Kerga tomosakija pa maš ti?

Mal predelano šterko ga kr čupa :D Vrjetn zto k sm lahke postave :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Đabe se prepirata k bo še vedno usak svoje tišu :whistle:

btw prejle sm se pelu :evilgrin: Mrz k s pizde sam iz 1 v 2 pa še vedno dvigne motor :naughty:

hahaha :lol1: :worship:

še pr men ne dvigne prve kole v zrak, pa imam recimo 110HP več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha :lol1: :worship:

še pr men ne dvigne prve kole v zrak, pa imam recimo 110HP več

Sam ti v izi šaltaš jst pa spušam sklopko k konj :D Sej ne verjet če nočeš.Vidu sm pa frend tut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah dobr to itq potem pri vsakem šterjaku dela, če sklopko spustiš da sama skoč nazaj, ampak še vedno kolo ne gre več ko 3cm od tal tak da to ne šteje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah dobr to itq potem pri vsakem šterjaku dela, če sklopko spustiš da sama skoč nazaj, ampak še vedno kolo ne gre več ko 3cm od tal tak da to ne šteje

Vsak milimeter šteje :D Če je u luft je u luftu.Dgač pa brezveze se prepirava ker bova tišala vsak po svoje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti v izi šaltaš jst pa spušam sklopko k konj :D Sej ne verjet če nočeš.Vidu sm pa frend tut

To bi pa jest prov rad vidu :D, k sm mev šestko pa sm jo vozu k fuknen pa mi tega ni ratal.

Tud zdej mi s 125ko ne rata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi pa jest prov rad vidu :D , k sm mev šestko pa sm jo vozu k fuknen pa mi tega ni ratal.

Tud zdej mi s 125ko ne rata.

Ja sam si mrga jst sm pa bl mejhn pa lahk in če na grobo prešaltaš ga mal dvigne se čut.Enkrat sm pa frenda pelov je pa debu k prasec, se je usedu čist uzad in sva se pelala in sm v 3 sam mau balanco dvignu pa je motor kr šou po zadnji jst sm sam :eek: .Pol sm šou pa nek ukol drevesa in zavijem levo v 1 prestavi, motor je šou pa naravnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me :whistle:

je še kdo na forumu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!