Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Vsak milimeter šteje :D Če je u luft je u luftu.Dgač pa brezveze se prepirava ker bova tišala vsak po svoje :D

hja ni res, to lahko z rokami cukneš in ugasnjeno mašino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmaga avtomatik, se vozš po zadni brez problema, sam more bit klanc na gor...

no, če bi mel pa še bremzo pr roki, k pr novejših, bi blo pa sploh zakon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prej ko sm mel atx-sa sm šaltov v 2-go ga dvigelnu za približnu 7cm pa ga nism nč cukov :whistle:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva ste to mel high speed kamera da ste centimerte štel :lol1:

:lol: En je zravn teku :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim fak, pač te boli qurac kolk centi se dvigne sprednja kola jaoo pubeci :slap:

Važn d se :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ve kdo še za kšno spletno stran ki prodajajo motorje :? Podobno k avtonet pa bolha :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej vse 50ke grejo na zadno gdaj hočeš ker so lahke, razn za tzr pa rs 50 nevem, nisn nikol probu, zgledajo težje za po zadnem...

skuterji majo itaq težišče za po zadnem :naughty: najbolš je pa kak supermoto to sma pa s kolegom svašta delala, najbol zanimiv je na kakem poligonu, ko je krog, pa sma tekmovala u lastovki, noge na eno stran na balanci, glih kar sma se spomnala, dokler naja niso dol vrgl zavsak, kako uro sma se pa vedn lahk vozla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej vse 50ke grejo na zadno gdaj hočeš ker so lahke, razn za tzr pa rs 50 nevem, nisn nikol probu, zgledajo težje za po zadnem...

skuterji majo itaq težišče za po zadnem :naughty: najbolš je pa kak supermoto to sma pa s kolegom svašta delala, najbol zanimiv je na kakem poligonu, ko je krog, pa sma tekmovala u lastovki, noge na eno stran na balanci, glih kar sma se spomnala, dokler naja niso dol vrgl zavsak, kako uro sma se pa vedn lahk vozla :whistle:

Z rs50 je frend sprobavu pa ne gre in ne gre :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

orginalna verjamem da zlo tešk, ker je tud dost težja ko kak supermoto, kar sm js vozu, pa še tam je blo treba mal pomagat (cuknat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nwm, nisn še sploh probavu, pa letos sm meu še zablokirano pa to...

sm bol se vozu, ko sm na sport prešaltu iz supermoto, pa mi je blo tak dober čez ovinke se vozit pa mal po kolenu pa to da sm kr upustu stunt riding :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam si mrga jst sm pa bl mejhn pa lahk in če na grobo prešaltaš ga mal dvigne se čut.Enkrat sm pa frenda pelov je pa debu k prasec, se je usedu čist uzad in sva se pelala in sm v 3 sam mau balanco dvignu pa je motor kr šou po zadnji jst sm sam :eek: .Pol sm šou pa nek ukol drevesa in zavijem levo v 1 prestavi, motor je šou pa naravnost.

haha, to me spomina na stare cajte :rolleyes:

Z rs50 je frend sprobavu pa ne gre in ne gre :closedeyes:

gre gre :) sj so mel tisti iz "won style-a" posnetk k se je tist tip furou z rs50 po zadni :) sam je šu pa tko k s kšnmu frčijam.. da ti noge drajsajo po tleh :D kar pa ne šteje čist kot wheelie..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Tomosom se neda, al pa js neznam.. vsaj tk ne da bi gor sedel, če na zicu stojiš je druga stvar.. kak nasvet? :whistle: Ma ne, sej ne nucam, bom že drugje razbijal motor.. ker vedno ko sm kaj drkal je blo kej narobe :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre gre :) sj so mel tisti iz "won style-a" posnetk k se je tist tip furou z rs50 po zadni :) sam je šu pa tko k s kšnmu frčijam.. da ti noge drajsajo po tleh :D kar pa ne šteje čist kot wheelie..

tle gor maš tud posnetk k ažman hoče butnt :lol1: unga sym-a na zadnga, sej mu je ratal in to celo preveč, pol je pa mel skutr brez plastik :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan dan :) ke ste usi :P nč ne spamate... kvaj to.. jst se še u šol na vs spomnem :D uživancija :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh evo ga dans dobu "obvestilo o prispeli pošiljki" :kva1: sam se mi ni dal na pošto it tak da bom dobu tačko v soboto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!