Skoči na vsebino

50,75,80ccm javite se...


Roky

Priporočene objave

Evo še nekej malega dobu :OK: Včerej RAM, zdej pa čakam še samo ostale komponente še za osebni komp, pa denar da plačam 700€.. mi da kdo kej €? O:-)

a ti si to naroču pa nimaš dnarja :D če pa kdo €vriče tala se a še js ponudim da ga mal razbremenim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si to naroču pa nimaš dnarja :D če pa kdo €vriče tala se a še js ponudim da ga mal razbremenim :P

Sj glede evričov bi se usak ponudu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res mate fetiš glede nicka.. skos neki spreminat :D

Jest si ga bom tud :P , sploh je pa ta zdej predlog pa še zdej ne vozm več tko MAD kokr sm prej šestko vozu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šc,šc...pust ti našga đufkota...ajetko Fifty :D :D :D

se strinjam :D

Jest si ga bom tud :P , sploh je pa ta zdej predlog pa še zdej ne vozm več tko MAD kokr sm prej šestko vozu :D

js si ga bom tut čez cajt spremenu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr pr tem ustan :grim vsi te pod tem poznamo :D

sj še nism 100% d bom zamenou :D mugoče bom dou poj čez cajt Schmid_87, al pa kj tazga :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kr pr tem ustan :grim vsi te pod tem poznamo :D

Res je ustan tko k si :closedeyes: K drgač bomo skos spršval kje je pa fifty naša legenda po objavah pa tut tko :worship:

drgač boš ne prepoznaven :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez skrbi d se me bo kuj prepoznal :) tko da ni panike :D tut če si dam nick im_not_FiFtY_, boste vedl d sm js :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez skrbi d se me bo kuj prepoznal :) tko da ni panike :D tut če si dam nick im_not_FiFtY_, boste vedl d sm js :D

Bomo vedl po tvojmu avatarju pa podpisu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo vedl po tvojmu avatarju pa podpisu :grim

To pa ti mislš! Jest vem kdaj je on sam da stavk preberem, mi ni treba nč gledat...ker jih zmeri strela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo vedl po tvojmu avatarju pa podpisu :grim

no vidš :D poj ni panike če bom kdaj nick spremenu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ti mislš! Jest vem kdaj je on sam da stavk preberem, mi ni treba nč gledat...ker jih zmeri strela :D

Pa ni važn u kakšnem stanju je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ti mislš! Jest vem kdaj je on sam da stavk preberem, mi ni treba nč gledat...ker jih zmeri strela :D

roky, bomo fiftyu zrihtal un nik k sm ga jst predlagu v temi vidni samo modom in adminom :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ti mislš! Jest vem kdaj je on sam da stavk preberem, mi ni treba nč gledat...ker jih zmeri strela :D

vedno strelam :) v prostem času pa glinene golobe ^_^

roky, bomo fiftyu zrihtal un nik k sm ga jst predlagu v temi vidni samo modom in adminom :lol1:

uuu :D lj jih zahrbtneže :D kopirej kva si napisou :D zih kj slabga pa k mi sploh ne paše :( sj vem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mod-i izpovejte se kakšen nick ste mu hotl dat? :D :P

Popravljeno . Popravil _Misko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roky, bomo fiftyu zrihtal un nik k sm ga jst predlagu v temi vidni samo modom in adminom :lol1:

:lol1: :lol1:

zj tko zgleda k da ga res opravlamo :D

vedno strelam :) v prostem času pa glinene golobe ^_^

Jest pa po sten pa stropu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

zj tko zgleda k da ga res opravlamo :D

Jest pa po sten pa stropu :naughty:

zih sm tm glavna oseba pr vm :D tko k v temi "krneki" - milan iz črnomla :) Miran je že celebrity :D

haha :D in s čim poj "obrišeš monicijo" :D d me ne povabš nkol več k teb.. sploh pa ne v sobo :) k bom mogu skos gledat kva se dotikam :D

a pa si drgač dobr v streljanju? maš kšno tarčo.. :) hah, zih kšn poster.. poj ji pa v faco strelaš :whistle: zih je kšna naughty teacher na sten :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!